صفحه 137 از 141 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

کسی آنلاین برای VET ASSESS اقدام کرده؟ راهنمایی لازم دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Paharmacy/TBZMED

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

سلام دوستان
    من برای 190 ایالت شمالیNotrthern territory میخوام اقدام کنم اسسمنتم دوهفته پیش اومد و پی اچ دی و سابقه 5سال کارم رو تایید کرده.در مورد اسپانسری دوتا سوال دارم
    1- گواهی 35هزار دلاری که من الان ندارم و وکیلم گفت ما یه فرم صوری تهیه می کنیم اونو امضا می کنی و همونو میفرستیم (من نمیدونم چقدر معتبره و چقدر گیر ممکنه بدن بهش)و. به نظرتون دنبال جور کردنش باشم؟
    2- یه research در مورد ایالت شمالی و رشته کاری خودم که university lecturer هست باید انجام بدم و بفرستم. کسی تجربه مشابه داشته؟ هیچ sample ی توی اینترنت پیدا نکردم

سلام
    دوستان من هنوز ابهام دارم:
    لیستConsolidated Sponsored Occupation List (CSOL) هم قابل قبوله ؟ تفاوتش با solچیه؟
    من میخوام برای ویزای 190 اقدام کنم بازهم ترتیب کار اینه که اول مدارک رو اسس کنیم و بعد EOI ؟ در کدام مرحله اسپانسر را انتخاب میکنیم؟
    کسی هست که انلاین اقدام کرده باشه؟
    ممنون

سلام
    من میخوام انلاین برای اسسمنت اقدام کنم
    کسی از دوستان پاسخ این سوال را میدونه
    Select Your Application Type

Skills Assessment (GSM, GSM + Points Test, ENS, RSMS, 457, 485)

Points Test Advice Only (Skills Assessment with another Assessment Authority)

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Paharmacy/TBZMED

[QUOTE=parsabahramian;1808271]سلام
    دوستان من هنوز ابهام دارم:
    لیستConsolidated Sponsored Occupation List (CSOL) هم قابل قبوله ؟ تفاوتش با solچیه؟
    من میخوام برای ویزای 190 اقدام کنم بازهم ترتیب کار اینه که اول مدارک رو اسس کنیم و بعد EOI ؟ در کدام مرحله اسپانسر را انتخاب میکنیم؟
    کسی هست که انلاین اقدام کرده باشه؟
    ممنون[/QUOT

شما فعلا فقط دنبال اسس کردن مدارکتون باشید. اسپانسر و EOI و اینا مال بعد از اسس کردن مدارکتون هست تا جایی که من میدونم. از چن تا وکیل هم راهنمایی بخواهید که حداقل مراحل رو بهتون توضیح بدن. معمولا مشاوره های جلسه اول رایگانه یا با 50 یا حداکثر100تومن کارتون را میفته برا جلسه اول.

Junior Member

سلام دوستان من 3 ماه دیگه 32 سالم پط می شه ، میتوانم اول EOI را پر کنم تا جواب اسسم بیاد؟چون اگه جواب های اسس 4ماه می آید که من سنم می گذرد؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinjon نمایش پست ها
    سلام دوستان من 3 ماه دیگه 32 سالم پط می شه ، میتوانم اول EOI را پر کنم تا جواب اسسم بیاد؟چون اگه جواب های اسس 4ماه می آید که من سنم می گذرد؟
    نه باید صبر کنید تا جواب اسس بیاد چون روی اون تاریخ خورده و اگه شما در eoi اعلام کنید که جواب اسس رو دارید و کیس منیجر شما ببینه که تاریخ اسس بعد از تاریخ eoi هست به راحتی رد میشید.
    شما متولد 1983 هستید؟ شرایط سن تا آخر 32 سالگی هست یعنی مثلا اگه شما اول ژانویه 1983 باشید تا اول ژانویه 2016 امتیاز 30 رو میگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Business IT, RMIT University of Melbourne

hello everyone,
    IELTS vs. TOEFL for Immigration Purposes :
    https://www.ets.org/toefl/ibt/about/...ores/australia

Junior Member

سلام دوستان
    میشه واسم از شرایط اخذ اسپانسر ایالتی در استرالیا توضیحاتی بدید.
    اینکه چطور باید اقدام کنم؟ دنبال اخذ اسپانسر از چه ایالتی باشم که زودتر و راحتتر بهم جواب مثبت بدن؟ مدت زمان جواب دهی چقدر هست؟ به کدوم ایالت درخواست اسپانسر بدم زودتر بهم جواب میدن؟
    لیسانس مهندسی مکانیک. دو سال سابقه کار دارم . و آیلتس 6.5
    ممنون از همتون

Junior Member

دوستان سلام
    من مهندسی نفت از دانشگاه آزاد امیدیه دارم با معدل 14.20( فارغ التحصیل سال 85) و کارشناسی ارشد مهندسی اکتشاف نفت از دانشگاه آزاد غلوم و تحقیقات تهران با معدل 14.50 ( فارغ التحصیل سال 89/11) از سال 86 تا حالا به صورت رسمی شاغل در شرکت ملی نفت هستم ( 7.5 سال سابقه )مدرک آیلتس 6.5 دارم که تازه گرفتمش البته من بهمن 93 وارد 32 سال میشم (یعنی مثلاً اسفند ماه میشم 32 سال و یک ماه ) خانمم هم ارشد مهندسی معدن از دانشگاه دولتی داره بدون سابقه کار و ایشون هم مدرک آیلتس 6.5 دارن ( یکسال پیش گرفتن) ... تازه میخوام برای اقامت دایم استرالیا اقدام کنم . با یه وکیل صحبت کردم گفت که سابقه کار من از بعد از ارشدم (4 سال) حساب میشه چون دانشگاه لیسانسم از نظر استرالیا معتیر نیست. و باید با 190 اسپانسر ایالتی اقدام کنم. اول میخواستم بدونم این حرفش درسته؟ و دوم اینکه اصلاً لازمه وکیل بگیرم و کلاً مراحل اقدام این پروسه چیه؟
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)