صفحه 14 از 141 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skillselect - 2012

سلام
    مدت اعتبار اسس تا اون جایی که من می دونم یک ساله است ولی اینجا یک نفر گفته دو ساله شده می شه منبع موثق ان را به من نشون بدهید؟کجا اینحوری گفته؟

سلام
    من با 175 قبل از جولای 2012 لاج کردم و شغلم هم تو لیست SOL1 هستش. حالا چند تا سئوال دارم:
    1- من جزو کدام گروه الویت(Priority Group) قرار می گیرم ؟
    2-آیا میشه تخمینی از زمان تخصیص آفیسر داشت یا نه؟
    3- آیا امتیاز سن من با تاریخ لاج حساب میشه یا با تاریخ بررسی پرونده؟
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    سلام
    من با 175 قبل از جولای 2012 لاج کردم و شغلم هم تو لیست SOL1 هستش. حالا چند تا سئوال دارم:
    1- من جزو کدام گروه الویت(Priority Group) قرار می گیرم ؟
    2-آیا میشه تخمینی از زمان تخصیص آفیسر داشت یا نه؟
    3- آیا امتیاز سن من با تاریخ لاج حساب میشه یا با تاریخ بررسی پرونده؟
    1- priority group 4
    2- طبق اعلام سایت DIAC آخرین پرونده در حال بررسی برای 175 مربوط به 19 مارچ 2012 هستش. اینم لینک. حدودا 4 ماه دیگه کیس آفیسر دار میشین. البته بستگی به تعداد پرونده ها هم داره
    3- با تاریخ لاج بررسی میشه
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    1- priority group 4
    2- طبق اعلام سایت DIAC آخرین پرونده در حال بررسی برای 175 مربوط به 19 مارچ 2012 هستش. اینم لینک. حدودا 4 ماه دیگه کیس آفیسر دار میشین. البته بستگی به تعداد پرونده ها هم داره
    3- با تاریخ لاج بررسی میشه
    موفق باشین
    با توجه به اینکه من هنوز مدرک آیلتسم رو نفرستادم و بعد از لاج هم سنم بالاتر رفته و 5 امتیاز از دست دادم، می ترسم با شرایط یا مدرک زبانمو قبول نکنند و یا اینکه سنمو پایینتر محاسبه کنند و به خاطر این دلیل ها کمتر از 65 امتیاز بیارم. به نظرتون احتمال چنین برخوردی چقدر هستش؟
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_sima1986 نمایش پست ها
    با سلام
    من هسرم فوق لیسانس مدیریت صنعتی است و زمینه ی کاری ایشون مدیریت فروش و تحقیقات بازار است که تصمیم داریم برای ویزای 190 اقدام کنیم.سوال من این هست که آیا سابقه کاری رو مرتبط در نظر می گیرن؟ و اینکه آیا برای رشته ها سایت مهاجرت شرح شغل و پیش نیاز داره؟
    سوال دوم اینکه از 5 سال سابقه ی ایشون 2 سالش همزمان با فوق لیسانس بوده.آیا این دو سال حساب میشه؟
    ممنون از راهنماییتون

دوستان کسی نیست منو راهنایی کنه؟

سلام من در مورد مينيمم نمره زبان با سيستم Skill select گيج شدم يكي كمك كنه اينجا تو سايت رسمي زده : http://www.immi.gov.au/skills/skills...ional-english/
    زده كه هر نمره زبان قابل ارزشيابي معادل آيلتس 4.5 قبوله ...!!!! نميدونم درست خوندم يا نه؟ من تافل 577 كاغذي دارم ميتونم اقدام كنم يكي كمك كنه....ممنون

Junior Member

با سلام
    من تو سایت engineers australia که مدارک مهندسی رو اسس می کنه در قسمت پرسش ها و پاسخ ها خوندم که نوشته بود مدارک اسس شدن توسط engineers australia تا 5 سال برای امور مهاجرتی معتبر می ماند.
    اگه خواستین رفرنسشو بهتون بدم.
    حالا دیگه نمیدونم . دوستان لطفاً نظرشونو بدن.
    ممنون.

Junior Member

با سلام خدمت همگی چند سوال دارم
    من لیسانس کشاورزی دارم ( مهندس کشاورزی) و الان دارم ارشد می گیرم . معدل لیسانس من 12.27 هست ( دانشگاه دولتی شیراز) و معدل فوق من 17.17 هست(بدون نمره پایان نامه) ( دانشگاه آزاد)
    سوالایی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید :
    1- آیا می تونم با مدرک فوق لیسانس برای مهندس کشاورزی اقدام کنم ؟
    2-سابقه کاری آیا حتما باید با بیمه باشه یا ترجمه رسمی نامه شرکتی که کار می کردیم کافی هست ؟ (من زیر 2 سال الان سابقه دارم اونم همش بیمه رد نشده )
    3-اگر از اینجا با شرکتی که در زمینه رشته من هست هماهنگ کنم برای کار این خوبه یا نه ؟ ( که بشه اسپانسر برام)
    4- آیا مدرک فوق لیسانس کفایت می کنه یا باید مدرک لیسانس هم ارسال کنیم براشون ؟
    پیشاپیش تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط frzn87 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همگی چند سوال دارم
    من لیسانس کشاورزی دارم ( مهندس کشاورزی) و الان دارم ارشد می گیرم . معدل لیسانس من 12.27 هست ( دانشگاه دولتی شیراز) و معدل فوق من 17.17 هست(بدون نمره پایان نامه) ( دانشگاه آزاد)
    سوالایی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید :
    1- آیا می تونم با مدرک فوق لیسانس برای مهندس کشاورزی اقدام کنم ؟
    2-سابقه کاری آیا حتما باید با بیمه باشه یا ترجمه رسمی نامه شرکتی که کار می کردیم کافی هست ؟ (من زیر 2 سال الان سابقه دارم اونم همش بیمه رد نشده )
    3-اگر از اینجا با شرکتی که در زمینه رشته من هست هماهنگ کنم برای کار این خوبه یا نه ؟ ( که بشه اسپانسر برام)
    4- آیا مدرک فوق لیسانس کفایت می کنه یا باید مدرک لیسانس هم ارسال کنیم براشون ؟
    پیشاپیش تشکر
    در مورد سوال 2 شما : هیچ کجا اشاره ای به سوابق بیمه نشده و اگر نامه سابقه کار را با ذکر نام صاحب کار- مدت اشتغال- سمت- وظائف اصلی- ساعت های کاری در سربرگ شرکت بگیری و فیش حقوقی یا هر مدرکی که نشان بدهد شما حقوق دریافت کردید را نیز ضمیمه کنید فکر نکنم مشکلی پیش بیاد . با 2 سال سابقه هم 5 امتیاز می تونی بگیری شما حقوق دریافت کردیدشت .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)