صفحه 17 از 141 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skillselect - 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    این هم لینک ایالت ها برای اسپانسر گرفتن - ۲۰۱۲

1-اسپانسراز ساوت استرالیا – آدلاید SouthAustralia – Adelaide
    https://www.migration.sa.gov.au/node/104

2- اسپانسراز ویکتوریا – ملبورن Victoria-Melbourne
    http://www.liveinvictoria.vic.gov.au/visas-and-immigrating/occupation-lists

3-اسپانسراز وسترن استرالیا – پرت WesternAustralia- Perth
    http://www.migration.wa.gov.au/SKILLEDMIGRATION/Pages/Occupationsindemand.aspx

4-اسپانسراز نورسن تریتوری – داروین NorthernTerritory- Darwin
    http://www.migration.nt.gov.au/documents/SMP_Shortage_List_FA.pdf

5- اسپانسراز كوئنزلند – بريزبين Queensland-Brisbane
    http://www.workliveplay.qld.gov.au/dsdweb/v4/apps/web/content.cfm?id=3703

6-اسپانسراز ای سی تی – کانبرا ACT(Australian Capital Territory) - Canberra
    پايتختاستراليا
    http://www.business.act.gov.au/skilled_and_business_migration/SMP_Occupation_List

7-اسپانسراز نیوسات ولز -سیدنیNSW– Sydney
    http://www.business.nsw.gov.au/live-and-work-in-nsw/visa-and-migration/skilled-sponsored-migration

8-اسپانسرازتازمانيا -هوبارتTasmania– Hobart
    http://www.development.tas.gov.au/migration
    به نظر شما من از کدوم ایات میتونم اسپانسرشیپ بگیرم با آیلتس 6
    35 سال سن
    فوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه امیرکبیر
    10 سال سابقه کار در پتروشیمی
    بریزبن که 7 میخواد
    پرث هر چی گشتم پیدا نکردم چند میخواد
    آدلاید و سیدنی هم فکر کنم به 6 راضین
    نظر شما چیه ؟ لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nemo62 نمایش پست ها
    به نظر شما من از کدوم ایات میتونم اسپانسرشیپ بگیرم با آیلتس 6
    35 سال سن
    فوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه امیرکبیر
    10 سال سابقه کار در پتروشیمی
    بریزبن که 7 میخواد
    پرث هر چی گشتم پیدا نکردم چند میخواد
    آدلاید و سیدنی هم فکر کنم به 6 راضین
    نظر شما چیه ؟ لطفا راهنمایی کنید
    به نظر من شما با توجه به بازار کار و لیست مشاغل مورد نیاز ایالت تصمیم بگیرید، چونکه بازار کار در ایالتهای مختلف با هم متفاوته و دولت استرالیا هم تعهدی به کار پیدا کردن شما نداره

Junior Member

سلام
    من چند وقتی میشه که دارم اطلاعات این وبسایت رو می خونم. تازه می خوام شروع کنم چند تا سئوال دارم ممنون میشم اگه کسی بتونه پاسخ بده
    هنوز 32 سالم تموم نشده و می خوام قبلش اقدام کنم با توجه به جدول امتیازات می تونم امتیاز 65 با اسپانسر بدست بیارم
    شرایطم به این صورت هست:
    سال 83 لیسانس نزم افزار از دانشگاه دولتی دارم
    از سال 84 تا 88 بعد از لیسانس 4 سال سابقه کار دارم
    و بعد از اون فوق لیسانس IT Management گرفتم در حال حاضر هم چند ماهی هست که مشغول کار هستم

با توجه به اطلاعاتی که از مطالعه دفترچه گرفتم طبق قانون 2012 ضرورتی نداره سابقه کار در دو سال اخیر باشه (مطمئن نیستم)
    سابقه کارم توی 2 تا زمینه کاری مختلف هست البته هردو مرتبط با رشته تحصیلی هستند و در لیست SOL 1. اولیش system analyst به مدت یک سال و چند ماه و دومیش در یک شرکت دولتی که Network Admin بودم اما من می خوام که با اولی اقدام کنم و شرکتی هم که توش کار می کردم با من همکاری میکنه و بهم نامه میده که همه 4 سال رو اونجا سابقه کار دارم اما توی یکی از پست ها خوندم که برای سابقه کار غیر از نامه، حساب بانکی که حقوق واریز شده یا فیش حقوقی رو بررسی میکنن در این زمینه کسی اطلاعات داره؟ لطف می کنید اگه راهنمایی کنید و بگید برای ارائه سابقه کاریم دقیقا چه چیزهایی باید ارائه بدم
    ویرایش توسط mass_july : August 29th, 2012 در ساعت 12:02 PM

Junior Member

سلام، شرايط من كمي پيچيده است . آيا كسي مي تواند به من مشورت بدهد؟
    من سال 1372 ليسانس آمار با معدل 13 از دانشگاه شهيد بهشتي و در سال 1387 كارشناسي ارشد صنايع با معدل 16.5 از دانشگاه آزاد اخذ نموده ام. تافل با نمره 90 و داراي دو مقاله هستم. داراي هشت سال سابقه كار در زمينه كنترل كيفيت و همچنين چهار سال تدريس در دانشگاه هستم. البته اكنون 46 سال سن دارم. متاهل و داراي يك فرزند . بنا به مسائلي كه محل بحث آن در اينجا نمي باشد، الزام زيادي به مهاجرت از كشور دارم. سئوال من اين است كه آيا شرايط لازم براي مهاجرت به استراليا را خواهم داشت؟ ظاهرا ويزاهاي مهاجرتي مختلفي در استراليا قابل دسترسي مي باشد، با توجه به شرايط من كداميك را توصيه مي كنيد؟ آيا وكيل بگيرم و يا اينكه خودم راسا اقدام نمايم؟ . آيا با توجه به شرايط من راه ديگري نيز پيشنهاد مي دهيد؟. با تشكر علي 1345

Junior Member

سلام، اينجا كسي هست براي جواب دارن؟ مثل اينكه همه فقط سؤال دارن.
    منم يه سؤال دارم. من با يه وكيل مشورت كردم و گفته بهتره از طريق اسپانسر آيالتي بعنوان محقق (كه آيلتس ٧لازم نداره) اقدام كنم ولي چون الان دانشگاه هستم و نميتونم نامه شرح وظائف بگيرم، گفته يه نامه از يه مسؤولي بگير كه توش نوشته باشه شما كارت تحقيقات هست نه فقط آموزش بعد ما خودمون(خودشون) نامه ميذاريم روش توضيح ميديم. حالا چون من قبلا با دو تا وكيل براي كان أدا اقدام كردم و هر دو بار بخاطر بيتوجهي وكيل ريجكت شدم اين دفعه نميخوام وكيل بگيرم. حالا اولا كسي ميدونه اين نامه چي بأيد توش باشه و نامه ايكه روش توضيح ميديم چي باشه؟ يا كسايي رو ميشناسيد كه هر موقع لازم بود حق مشاوره بگيرن و كار رو راه بندازن بجاي قرارداد وكالت كلي؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hirbod20 نمایش پست ها
    سلام، شرايط من كمي پيچيده است . آيا كسي مي تواند به من مشورت بدهد؟
    من سال 1372 ليسانس آمار با معدل 13 از دانشگاه شهيد بهشتي و در سال 1387 كارشناسي ارشد صنايع با معدل 16.5 از دانشگاه آزاد اخذ نموده ام. تافل با نمره 90 و داراي دو مقاله هستم. داراي هشت سال سابقه كار در زمينه كنترل كيفيت و همچنين چهار سال تدريس در دانشگاه هستم. البته اكنون 46 سال سن دارم. متاهل و داراي يك فرزند . بنا به مسائلي كه محل بحث آن در اينجا نمي باشد، الزام زيادي به مهاجرت از كشور دارم. سئوال من اين است كه آيا شرايط لازم براي مهاجرت به استراليا را خواهم داشت؟ ظاهرا ويزاهاي مهاجرتي مختلفي در استراليا قابل دسترسي مي باشد، با توجه به شرايط من كداميك را توصيه مي كنيد؟ آيا وكيل بگيرم و يا اينكه خودم راسا اقدام نمايم؟ . آيا با توجه به شرايط من راه ديگري نيز پيشنهاد مي دهيد؟. با تشكر علي 1345

فكر ميكنم براي شروع بد نباشه از يه دفتر مهاجرتي مشاوره بگير يد كه رايگان هم هست و اطلاعات كلي كه آيا ميتونيد اقدام كنيد و با چه روشي رو بهتون ميدن، بعد اگه براتون سخت بود و البته پول أضافه هم داشتيد و أعصاب ور رفتن با وكلا ميتونيد تصميم بگير يد كه باهاشون ادامه بديد يا خودتون اقدام كنيد.

Junior Member

سلام

بنده دارای فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی از دانشگاه آزاد با 12 سال سابقه کار در زمینه کنترل کیفیت قطعات خودرو و به مدت 5 سال نیز در زمینه کسب و کارهای اینترنتی فعالیت داشته ام.

همسرم دارای فوق دیپلم نرم افزار از دانشگاه علمی کاربردی با 2 سال سابقه کار در زمینه تست نرم افزار

حالا برای بالا بردن امتیاز جهت گرفتن مهاجرت، چه پیشنهادی می کنید؟

ما قصد داریم این دوره ها را بگذرونیم، آیا موثر در امتیازگیری هست؟

همسرم : دوره CIW
    در مجتمع فنی تهران

من هم دوره MBA
    این دوره در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگذار می شود

با توجه به سوابق کاری و رشته تحصیلی چه دوره ای را شما پیشنهاد می کنید؟

با تشکر
    از زرتـشت سئوال کردند:زندگی خود را بر چند اصل استوار کردی؟
    فرمودند: 1. دانستم کار مرا دیگری انجام نمی دهد، پس تلاش کردم. | 2. دانستم که خدا مرا می بیند، پس حیا کردم. 3. دانستم رزق مرا دیگری نمی خورد، پس آرام شدم. | 4. دانستم پایان کارم مرگ است، پس مهیا شدم.

دوستان من هم امروز برای Skilled - Independent (Subclass 189 دعوتنامه گرفتم. امتیازم 75 بود با این شرایط
    تحصیلات: 20
    آیلتس: 20 (L:8.5, R:8.5, W:8.5, S:8)
    تحصیل در استرالیا: 5
    جمع: 75
    امیدوارم بقیه دوستان هم به زودی بگیرین

با سلام
    من هم یک سوال داشتم.
    من در حال حاضر دانشجوی رشته مهندسی مکانیک هستم و یک سال دیگه تموم میکنم.
    مدرک کادانی طراحی و نقشه کشی صنعتی (در لیست 2 موجوده) هم دارم و 7 سال سابقه کار مرتبط با رشته ام. (10+10 امتیاز)
    26 سالم هست (30 امتیاز)
    مدرک زبان آیلتس7 دارم (10 امتیاز)
    با توجه به انکه پروسه درخواست اقامت و رفتن از ایران بیشتر از یک سال طول میکشه و تا اون موقع مدرک لیسانس رو هم میگیرم. الان برای اقامت اقدام کنم بهتر است یا بعد از گرفتن مدرک لیسانس؟ چون با شرایط فعلی و درخواست اسپانسر ایالتی 65-70 امتیاز کسب کنم . اگر راهنمایی کنید متشکر میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    دوستان من هم امروز برای Skilled - Independent (Subclass 189 دعوتنامه گرفتم. امتیازم 75 بود با این شرایط
    تحصیلات: 20
    آیلتس: 20 (L:8.5, R:8.5, W:8.5, S:8)
    تحصیل در استرالیا: 5
    جمع: 75
    امیدوارم بقیه دوستان هم به زودی بگیرین
    شما الان استراليا هستيد؟
    كي اقدام كرديد براي EOI و كي براتون دعوتنامه اومد؟
    راستي رشته شما چي هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)