صفحه 3 از 141 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skillselect - 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط negari نمایش پست ها
    سحرناز جان در مورد مطلبی گه در بخش امتيازات زبان نوشتی ( * آیلتس جنرال کفایت میکند ولی آکادمیک هم قابل قبول است) منبعی وجود داره؟
    چون خودم تا جاييکه که skillselect خوندم نوشته بود general.
    دوست عزیز راستش لینکی برای اثبات این مطلب وجود نداره ولی بر اساس تجربه دوستان کسانی که آکادمیک داشتند هم مشکلی براشون پیش نیومده الان همسر من که مین اپلیکنت هستند هم دارن روی آیلتس آکادمیک کار میکنند
    اصولا مبنا را بر اساس جنرال میگذارند ولی چون آکادمیک سخت تره اون را هم قبول میکنند تا حالا که اینجوری بوده...

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم پاسخ سوالاتم رو بدید
    1- سابقه کار تمام وقت بیمه دار همزمان با تحصیل ارشد تمام وقت حساب میشه یا نیمه وقت؟
    2-کلا یه راهنمایی میخام برای تهییه اسس
    3-میشه با ایلتس 6 اسس کرد و بعدا 7 برای مراحل بعد تهیه کرد (من الان 4 تا اسکیل 6 دارم )
    در ضمن رشته من مهندسی الکترونیک هستش
    با سپاس از دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    امتیازاتتون را از روی جدول حساب کنید فکر میکنم با اسپانسر بتونید ۶۰ امتیار را بگیرید
    در باره زمان در سیستم قبلی برای کشور های های ریسک ۱۸مثل ایران ماه بود الان را دقیق نمیدونم میگردم براتون لینکش را میگذارم
    واقعا ازتون ممنونم..نمیدونین که فوق دیپلم چند امتیاز داره؟؟
    من راجع به استرالیا و سیستم مهاجرتیش هیچ اطلاعاتی ندارم..چطوری میتونم 10 امتیاز اسپانسری رو بگیرم درحالی که هیچ دوست و فامیلی در استرالیا ندارم..ممنونم که راهنمایی میفرمایید

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aminiani نمایش پست ها
    واقعا ازتون ممنونم..نمیدونین که فوق دیپلم چند امتیاز داره؟؟
    من راجع به استرالیا و سیستم مهاجرتیش هیچ اطلاعاتی ندارم..چطوری میتونم 10 امتیاز اسپانسری رو بگیرم درحالی که هیچ دوست و فامیلی در استرالیا ندارم..ممنونم که راهنمایی میفرمایید
    دوست عزیز پست های قبلی همین تاپیک را بخون تمام موارد توش توضیح داده شده
    اگه مدرکتون معادل با دیپلمای استرالیا اسس بشه ۱۰ امتیاز داره
    اسپانسر ایالتی میگیرید نه فامیلی

Member FARSHAD_CANADA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام خانم سحر ناز.به پست شماره 20 اگر نگاه کنید من شرایطم رو نوشتم.طبق جدولی که گذاشتید من متاسفانه 55 امتیاز بیشتر نمیارم و نیاز به 5 امتیاز دیگه دارم(البته لطف کنید خودتون هم امتیاز من رو یک بار دیگه حساب کنید).با این حساب من نمیتونم واسه ویزای 189 اقدام کنم.به نظر شما الان بهترین گزینه واسه من ویزای 190 نیست؟ من 16 شهریور امتحان آیلتس آکادمیک دارم.به نظر شما تا اون موقع صبر کنم و با یک نمره آبلتس بهتر واسه 189 اقدام کنم و یا اینکه برم سراغ ASSESSMENT و وقت رو تلف نکنم؟
    من خودم گزینه دوم رو بهتر میبینم.زیرا:
    1-شاید نمره آیلتس من خوب نشد.
    2-شاید آیلتس آکادمیک رو قبول نکردند(کانادا دقیقا" همین جوریه)
    3-با عنایت به اینکه من مهندس شیمی هستم و سقف امسال واسه رشته من فقط 120 نفر هست.پس بهتره وقت رو از دست ندم.نکته دیگه من با توجه به کار و رشته تحصیلیم بهترین جا (حداقل در بدو ورود)PERTH هست(که واسه اسپانسر ایالتی محدودیتی هم واسه مکان زندگی طبق لینکی که گذاشتید نداره).من اول و آخر واسه شروع باید برم PERTH.پس بهتر نیست از همین ابتدای امر علاقه خودم رو واسه رفتن به اونجا نشان بدم؟
    نظر شما چیه؟

با سلام
    در مورد مدرک زبان اگر فردی دوره لیسانس رو خارج از ایران و به زبان انگلیسی‌ خونده باش چی‌؟باز هم احتیاج به آیلتس هست؟
    منطقیش ۱۰ یا ۲۰ پوینته نه؟
    اما خب دوستانی که تجربه دارن لطف کنن نظر بدن
    با سپاس

Banned

۱- فوق لیسانس = ۱۵ امتیاز
    2- سن 28= ۳۰ امتیاز
    3- آیلتس 6= ۰ امتیاز
    4- 3 سال سابقه کار در ایران= ۱۰ امتیاز

به نظر میرسه باید ۵۵ تا داشته باشید نمیدونم جریان چیه ؟
    ایمیل بزنید ازشون بپرسید
    راستی شما اسسمنت گرفتید؟؟
    البته شما امتياز سابقه كار رو زياد بهم دادين. براي ٣ سال، امتيازم ٥ ميشه و نه ١٠. اي كاش اونجوري بود....
    بله من اسسمنت گرفتم به عنوان professional engineer
    شما مي دونيد به كجا بايد ايميل بزنم؟

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

این توضیحات را گذاشتم تا سوالات بعضی از دوستان برطرف بشه

۴ شرط لازم و واجب و ضروری و حتمی

۱- سن متقاضی اصلی (Main Aplicant) کمتر از ۵۰ سال یا به عبارتی تا 49 سال تمام باشد - حتی اگر یک روز هم سنتون بیشتر باشه امکان پذیر نیست

۲- متقاضی اصلی (Main Aplicant) باید سابقه كار در خارج يا داخل استراليا ویا سوابق تحصيلي در استراليا داشته باشد و نیز لازم است این
    مدارک تحصیلی و سوابق کاری جزء تخصص های مورد نیاز اعلام شده در لیست SOL اشته باشد
    برای اثبات آن لازم است مدارک تحصیلی و سوابق کاری متقاضی اصلی (Main Aplicant)
    توسط یکی از سازمانهای مربوطه استرالیا ارزشیابی شود (Assessment) و یا چنانچه شخص در داخل استرالیا مشغول کار یا تحصیل است گواهی اشتغال به کار یا تحصیل ارائه کند

پروفسور هم که باشید باید اسس بشه مدارکتون

۳- متقاضی اصلی (Main Aplicant)
    دست کم نمره IELTS 6.0 در هر یک از 4 مهارت آزمون داشته باشد -حتی اگر متولد بریتانیای کبیر هم باشید یا مدرک دکتراتون را از دانشگاه های خود استرالیا به زبان انگلیسی گرفته باشید باز باید آیلتس بدید

۴- متقاضی اصلی (Main Aplicant)
    حداقل امتیاز برای درخواست ویزا(passmark) را بر اساس سیستم امتیاز بندی کسب کند - برای محاسبه امتیازاتون کافیه به جای تایپ کردن مشخصاتتون تو تمام تاپیک ها یا پیام خصوصی دادن به همه یکبار جدول را بخونید و حساب کنید - اعتماد به نفس داشته باشید باور کنید خودتون هم میتونید از روی جدول امتیازاتون را حساب کنید

در انتها بگم مطمئن باشید اگه یکی از این ۴ تا شرط را ندارید هیچ راهی برای پیچوندنش نیست

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tasaloti02 نمایش پست ها
    البته شما امتياز سابقه كار رو زياد بهم دادين. براي ٣ سال، امتيازم ٥ ميشه و نه ١٠. اي كاش اونجوري بود....
    بله من اسسمنت گرفتم به عنوان professional engineer
    شما مي دونيد به كجا بايد ايميل بزنم؟

شما وقتی میگی ۳ سال سابقه کار دارم من هم مبنا را بر این میگذارم که ۳ سال تمام منظورتونه که اگر منظورتون همین باشه ۱۰ امتیاز میگیرید مگر اینکه موقع اسس شدن بخشی از اون را نپذیرند

سحرناز خانوم میشه یه سوال دیگه منم جواب بدبن لطفاااااا
    1- اینکه تمام اون 4 تا شرط رو همون اول باید داشت یا اینکه مثلا میشه ایلتس رو چند ماه دیگه بهشون اعلام کرد؟
    2- تدریس توی دانشگاه به مدت 2 ترم ایا جزو سابقه کار میشه؟
    3- من دوران کارشناسی ارشد کار دولتی هم داشتم ، ایا این پاره وقت به حساب میاد؟
    4- اگه واسه PHD هم زمان با مهاجرت کاراشو انجام بدی مشکلی پیش میاد؟؟
    خیییییییییلی ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)