صفحه 4 از 127 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skillselect - 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    ويزاي 190 (اسپانسر ایالتی)

كلاس 189 ويزاي اقامت دائم بدون قيد و شرط استراليا مي باشد كه براي 5 سال اقامت دائم استراليا را فرد اعطاء مي كند كساني كه اين ويزا را دريافت مي نمايند مي توانند
    1 در هر نقطه از كشور استراليا كار و زندگي كنند
    (2 سال اول ورود باید در ایالت اسپانسر کننده کار و زندگی کنند)
    2 در مدارس ، دانشگاهها ، مراكز فني و حرفه ايي تحصيل نمايند

3 خدمات درمانی به صورت یارانه از طریق مدیکر و طرح مزایای دارویی دريافت كنند
    4 اسپانسر افراد ديگر براي دريافت ويزا بشوند (البته شروط دارد)
    5 بسياري از خدمات دولتي استراليا را از بدو ورود مي توانند استفاده نمايند
    6 اگر فرزندي از
    ايشان متولد شود مقيم و شهروند استراليا خواهد شد
    7-چنانچه ۳ سال از این ۵ سال را در استرالیا بوده باشید میتونید پس از شرکت در آزمون شهروندی پاسپورت استرالیایی و حق رای هم داشته باشید و دیگه کاملا با یک متولد استرالیا برابر میشید

شرايط اخذ ويزاي 190 استراليا

شما براي اينكه بتوانيد اين ويزا را دريافت نماييد ابتدا بايد امتيازات خود را جمع بزنيد كه حداقل به 60 امتياز برسد و بعد شروع به ادامه كار نماييد

۱- بايد در شغل و تحصيلات شما حتما در ليست SOL 2 استراليا باشد

۲- در قسمت روبروي هر شغل در ليست بالا نام سازمان ارزشيابي كننده آن شغل ذكر شده ، كه شما بايد با توجه به شرايط آن سازمان مدارك خود را تهيه و به آن سازمان ارسال كنيد تا به شما نامه ارزشيابي (Assessment) داده شود (معمولا مدت زمان ارزشيابي مدارك بين 1 تا 4 ماه بسته به سازمان ارزشيابي كننده متفاوت است)

۳- شما بایستی پرونده خود را برای انتخاب شدن در سامانه EOI اداره مهاجرت استرالیا ثبت کنید

۴- گرفتن اسپانسر ايالتي :
    هر كدام از ايالتهاي استراليا ليست مشاغلي را منتشر كرده اند كه اگر شغل شما در ليست مربوطه باشد مي توانيد مدارك خود را به آن ايالت ارسال كنيد و از آنجا اسپانسرشيپ دريافت كنيد دقت داشته باشيد منظور از اسپانسرشيپ ايالتي گرفتن كار يا كارفرما نيست فقط ايالت 5 امتياز به شما كمك مي كند شما هم بايد 2 سال اول ورود را در آن ايالت زندگي كنيد

۵- بعد از گرفتن دعوتنامه و قبولی در EOI باید ظرف مدت 60 روز در سايت اداره مهاجرت استراليا پرونده خودتان را براي درخواست اين ويزا ثبت كنيد (lodge)

سلام ، می خواستم بدونم اگر شغل و تحصیلات در SOL1 باشد و بخواهیم از 5 امتیاز اسپانسرشیپ ایالتی استفاده کنیم ، امکان پذیر نیست؟

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

ويزاي 489 (اسپانسر مناطق کم جمعیت)
    كلاس 489 ويزاي اقامت موقت با قيد و شرط استراليا مي باشد كه براي 4 سال اقامت موقت استراليا را فرد اعطاء مي كند شرط اين ويزا براي صدور تعهدي است كه شما به يكي از ايالتهاي استراليا مي دهيد كه براي مدت 2 سال اول ورود در آن ايالت كار و زندگي كنيد
    كساني كه اين ويزا را دريافت مي نمايند مي توانند
    1 (2 سال اول ورود باید در منطقه اسپانسر کننده باشد)
    2 بعد از 2 سال زندگي در مناطق تعيين شده استراليا ويزاي اقامت دائم دريافت كنند

شرايط اخذ ويزاي 489 استراليا

شما براي اينكه بتوانيد اين ويزا را دريافت نماييد ابتدا بايد امتيازات خود را جمع بزنيد كه حداقل به 60 امتياز برسد و بعد شروع به ادامه كار نماييد

۱- بايد در شغل و تحصيلات شما حتما در ليست 2- SOL 1 استراليا باشد

۲- در قسمت روبروي هر شغل در ليست بالا نام سازمان ارزشيابي كننده آن شغل ذكر شده ، كه شما بايد با توجه به شرايط آن سازمان مدارك خود را تهيه و به آن سازمان ارسال كنيد تا به شما نامه ارزشيابي (Assessment) داده شود (معمولا مدت زمان ارزشيابي مدارك بين 1 تا 4 ماه بسته به سازمان ارزشيابي كننده متفاوت است)

۳- شما بایستی پرونده خود را برای انتخاب شدن در سامانه EOI اداره مهاجرت استرالیا ثبت کنید

۴-گرفتن اسپانسر ايالتي مي باشد هر كدام از ايالتهاي استراليا ليست مشاغلي را منتشر كرده اند كه اگر شغل شما در ليست مربوطه باشد مي توانيد مدارك خود را به آن ايالت ارسال كنيد و از آنجا اسپانسرشيپ دريافت كنيد دقت داشته باشيد منظور از اسپانسرشيپ ايالتي گرفتن كار يا كارفرما نيست فقط ايالت 5 امتياز به شما كمك مي كند شما هم بايد 2 سال اول ورود را در آن ايالت زندگي كنيد

۵- بعد از گرفتن دعوتنامه و قبولی در EOI باید ظرف مدت 60 روز در سايت اداره مهاجرت استراليا پرونده خودتان را براي درخواست اين ويزا ثبت كنيد

ادامه دارد....

منبع مطالب این بخش
    ویرایش توسط سحرناز : July 23rd, 2012 در ساعت 11:32 AM

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

راستی یه ویزای دیگه هم هست برای از ما بهترون :

ويزاي 476 (برای نخبگان)
    كلاس 476 ويزاي اقامت موقت استراليا مي باشد كه براي 18 ماه اقامت موقت استراليا را فرد اعطاء مي كند

شرايط اخذ ويزاي 476 استراليا

1 سن شما بايستي زير 31 سال تمام باشد
    2 مدرك شما بايستي حتما مهندسي باشد
    3 نمره آيلتس شما بايستي حداقل 6.0 باشد
    4 فرد بايد فارغ التحصيل يكي ازدانشگاه های این لیست باشه
    از بین دانشگاه های ایران فقط دانشگاه هاي امير كبير و تهران توی لیست هستند
    5 از تاريخ فارغ التحصيلي 2 سال بيشتر سپري نشده باشد
    براي اخذ ويزا اين ويزا در سايت اداره مهاجرت استراليا پرونده خودتان را ثبت مي كنيد (مدت زمان صدور ويزا بين 4 تا 7 ماه بسته به پرونده شما متغير است)

ادامه دارد....

منبع مطالب این بخش
    ویرایش توسط سحرناز : July 23rd, 2012 در ساعت 11:47 AM

Junior Member Unique آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

ممنون از این اطلاعات و وقتی که میزارید ،
    آیا با این سیستم جدید در صورتی که سابقه کار کمتر از ۳ سال باشه باید کلن بیخیال بشیم و دیگه نمیشه اپلای کرد ؟ اخه من ۲ سال بدون بیمه دارم و کمتر از ۱ سال با بیمه و یادم که تو سیستم قدیدم افسر معمولا به سابقه کار بدون بیمه گیر میداد و قبول نمیکرد ،، حالا من با احتساب بیمه حدود یک سال سابقه کار دارم ،،تکلیف چیه در این حالت ،،
    گود لاک

خیلی ممنون از اطلاعاتی که در اختیار گذاشتید.
    معمولا مدت زمان بین EOI تا گرفتن نامه جقدر هستش؟
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اطلاعاتی که در اختیار گذاشتید.
    معمولا مدت زمان بین EOI تا گرفتن نامه جقدر هستش؟
    اعلام کردن که اولین سری دعوتنامه ها را اوایل اگوست میدهند و برای سری های بعد بین علما اختلاف هست بعضی ها میگند هر دوماه یکبار و بعضی ها هم میگند ماهی یکبار
    من هنوز لینک موثقی پیدا نکردم درباره برنامه زمان بندیشون

من تکنیسین اویونیک هواپیما هستم که اسم رشته من در لیست sol schedule 1 با نام Aircraft Maintenance Engineer Avionics 323111 TRA
    وجود داره..سن 25 سال
    مدرک فوق دیپلم
    ایلتس 7
    سابقه کار 1 سال با بیمه
    ایا من میتونم برای استرالیا اقدام کنم..اگر اره لطفا بگین که از لحظه اقدام چقدر زمان میبره که ویزا رو بگیرم؟؟

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aminiani نمایش پست ها
    من تکنیسین اویونیک هواپیما هستم که اسم رشته من در لیست sol schedule 1 با نام Aircraft Maintenance Engineer Avionics 323111 TRA
    وجود داره..سن 25 سال
    مدرک فوق دیپلم
    ایلتس 7
    سابقه کار 1 سال با بیمه
    ایا من میتونم برای استرالیا اقدام کنم..اگر اره لطفا بگین که از لحظه اقدام چقدر زمان میبره که ویزا رو بگیرم؟؟
    امتیازاتتون را از روی جدول حساب کنید فکر میکنم با اسپانسر بتونید ۶۰ امتیار را بگیرید
    در باره زمان در سیستم قبلی برای کشور های های ریسک ۱۸مثل ایران ماه بود الان را دقیق نمیدونم میگردم براتون لینکش را میگذارم

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    امتیازاتتون را از روی جدول حساب کنید فکر میکنم با اسپانسر بتونید ۶۰ امتیار را بگیرید
    در باره زمان در سیستم قبلی برای کشور های های ریسک ۱۸مثل ایران ماه بود الان را دقیق نمیدونم میگردم براتون لینکش را میگذارم
    واقعا ازتون ممنونم..نمیدونین که فوق دیپلم چند امتیاز داره؟؟
    من راجع به استرالیا و سیستم مهاجرتیش هیچ اطلاعاتی ندارم..چطوری میتونم 10 امتیاز اسپانسری رو بگیرم درحالی که هیچ دوست و فامیلی در استرالیا ندارم..ممنونم که راهنمایی میفرمایید

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aminiani نمایش پست ها
    واقعا ازتون ممنونم..نمیدونین که فوق دیپلم چند امتیاز داره؟؟
    من راجع به استرالیا و سیستم مهاجرتیش هیچ اطلاعاتی ندارم..چطوری میتونم 10 امتیاز اسپانسری رو بگیرم درحالی که هیچ دوست و فامیلی در استرالیا ندارم..ممنونم که راهنمایی میفرمایید
    دوست عزیز پست های قبلی همین تاپیک را بخون تمام موارد توش توضیح داده شده
    اگه مدرکتون معادل با دیپلمای استرالیا اسس بشه ۱۰ امتیاز داره
    اسپانسر ایالتی میگیرید نه فامیلی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)