صفحه 41 از 141 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skillselect - 2012

تمام اين 40 تا صفحه رو خونديم، ولي آخرش نفهميديم اگه در دوره فوق ليسانس کار پارت تايم کرده باشيم و بدون بيمه، ميشه ازش بعنوان سابقه کار استفاده کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    ويزاي 190 (اسپانسر ایالتی)

كلاس 189 ويزاي اقامت دائم بدون قيد و شرط استراليا مي باشد كه براي 5 سال اقامت دائم استراليا را فرد اعطاء مي كند كساني كه اين ويزا را دريافت مي نمايند مي توانند
    1 در هر نقطه از كشور استراليا كار و زندگي كنند
    (2 سال اول ورود باید در ایالت اسپانسر کننده کار و زندگی کنند)
    2 در مدارس ، دانشگاهها ، مراكز فني و حرفه ايي تحصيل نمايند

3 خدمات درمانی به صورت یارانه از طریق مدیکر و طرح مزایای دارویی دريافت كنند
    4 اسپانسر افراد ديگر براي دريافت ويزا بشوند (البته شروط دارد)
    5 بسياري از خدمات دولتي استراليا را از بدو ورود مي توانند استفاده نمايند
    6 اگر فرزندي از
    ايشان متولد شود مقيم و شهروند استراليا خواهد شد
    7-چنانچه ۳ سال از این ۵ سال را در استرالیا بوده باشید میتونید پس از شرکت در آزمون شهروندی پاسپورت استرالیایی و حق رای هم داشته باشید و دیگه کاملا با یک متولد استرالیا برابر میشید

شرايط اخذ ويزاي 190 استراليا

شما براي اينكه بتوانيد اين ويزا را دريافت نماييد ابتدا بايد امتيازات خود را جمع بزنيد كه حداقل به 60 امتياز برسد و بعد شروع به ادامه كار نماييد

۱- بايد در شغل و تحصيلات شما حتما در ليست SOL 2 استراليا باشد

۲- در قسمت روبروي هر شغل در ليست بالا نام سازمان ارزشيابي كننده آن شغل ذكر شده ، كه شما بايد با توجه به شرايط آن سازمان مدارك خود را تهيه و به آن سازمان ارسال كنيد تا به شما نامه ارزشيابي (Assessment) داده شود (معمولا مدت زمان ارزشيابي مدارك بين 1 تا 4 ماه بسته به سازمان ارزشيابي كننده متفاوت است)

۳- شما بایستی پرونده خود را برای انتخاب شدن در سامانه EOI اداره مهاجرت استرالیا ثبت کنید

۴- گرفتن اسپانسر ايالتي :
    هر كدام از ايالتهاي استراليا ليست مشاغلي را منتشر كرده اند كه اگر شغل شما در ليست مربوطه باشد مي توانيد مدارك خود را به آن ايالت ارسال كنيد و از آنجا اسپانسرشيپ دريافت كنيد دقت داشته باشيد منظور از اسپانسرشيپ ايالتي گرفتن كار يا كارفرما نيست فقط ايالت 5 امتياز به شما كمك مي كند شما هم بايد 2 سال اول ورود را در آن ايالت زندگي كنيد

۵- بعد از گرفتن دعوتنامه و قبولی در EOI باید ظرف مدت 60 روز در سايت اداره مهاجرت استراليا پرونده خودتان را براي درخواست اين ويزا ثبت كنيد (lodge)

سلام ، می خواستم بدونم اگر شغل و تحصیلات در SOL1 باشد و بخواهیم از 5 امتیاز اسپانسرشیپ ایالتی استفاده کنیم ، امکان پذیر نیست؟

Junior Member

سلام
    من چند تا سوال برام پیش اومده
    1- من لیسانس مهندسی معدن-گرایش استخراج از دانشگاه آزاد دارم با معدل 13.73 که سال 84 گرفتم
    2- فوق مهندسی معدن- گرایش مکانیک سنگ از دانشگاه آزاد با معدل 15 که امسال گرفتم
    3- 7 سال سابقه کار دارم که از این 7 سال 6 سالش بیمه کامله
    4- سنم 30 ساله
    5- آیلتس 7 دارم
    6- همسرم ارشد هنر داره که تو لیست مشاغل نیست و سابقه کار 2 ترم تدریس تو دانشگاه علمی-کاربردی داره
    7- شاید بشه از وسترن استرالیا هم اسپانسر شیپ گرفت چون به هر حال باید برای کار اونجارو انتخاب کنم
    سوال اول: مشکل اینجاست که سابقه کار من در معادن بزگ بوده اما بیشتر مدیریتی بوده، 2 سال سرپرست معدن و 5 سال مدیر یکی از معادن بزرگ دولتی و همزمان مدیر HSE هم بودم که باز HSE هم از جمله مشاغل مورد نیازه.
    سوال اینه که آیا سابقه مدیریتی من برای ارزیابی مشکلی بوجود نمیاره؟
    سوال دوم: آیا امتیاز بالاتر تو روند ارزیابی تاثیر داره؟
    سوال سوم: داستان معدل چیه؟ آیا تاثیر گذاره؟
    سوال چهارم: من میخوام بدون وکیل اقدام کنم، کسی منبعی داره که واضح مراحل اقدامو توضیح داده باشه (قدم به قدم)

Junior Member

فکر کنم باید صبر کنید تا دوباره invite کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط yutit90 نمایش پست ها
    سلام
    تو رو خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااا یکی کمک کمه

تو اون مدت 60 روزی که مهلت میدن تا لانج کنیم من 3060 دلار رو پرداخت کردم ولی مدارک هیچی upload نکردم.

الان که 60 روز به پایان رسیده لینک هایی که برای upload کردن مدارک بود حذف شده

حالا به نظر شما چه اتفاقی میوفته؟ من الان باید چیکار کنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

با سلام دوستاتني که تا اخرين مرحله کارشان انجام شده و اقامت گرفته اند لطفاً پاسخ دهند:
    ميخواستم بپرسم وقتي همه چي اوکي شد اون آخر سر چه مقدار موجودي بانکي بايد به سفارت ارائه بديم؟
    آيا گردش شش ماهه هم مي خواهند؟

چخد ميليون پول بايد داخلش باشد؟ گردش شش ماهه بايد چند ميليون باشد؟

ممنون ميشم اگر راهنمايي بفرماييد.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط yutit90 نمایش پست ها
    با سلام دوستاتني که تا اخرين مرحله کارشان انجام شده و اقامت گرفته اند لطفاً پاسخ دهند:
    ميخواستم بپرسم وقتي همه چي اوکي شد اون آخر سر چه مقدار موجودي بانکي بايد به سفارت ارائه بديم؟
    آيا گردش شش ماهه هم مي خواهند؟

چخد ميليون پول بايد داخلش باشد؟ گردش شش ماهه بايد چند ميليون باشد؟

ممنون ميشم اگر راهنمايي بفرماييد.
    راستش اونموقع که ما ویزا گرفتیم چیزی به نام گردش مالی وجود نداشت. مگه یک چیز جدیدی باشه که بعید میدونم.
    یک نامه گرنت توسط کیس آفیسر با ایمیل اومد بعدش اینترنتی از سفارت وقت گرفتیم و ظرف 10 دقیقه ویزا رو چسبوندن.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پاسختون رو در نقل قول دادم
    نقل قول نوشته اصلی توسط tramp نمایش پست ها
    سلام
    من چند تا سوال برام پیش اومده
    1- من لیسانس مهندسی معدن-گرایش استخراج از دانشگاه آزاد دارم با معدل 13.73 که سال 84 گرفتم
    2- فوق مهندسی معدن- گرایش مکانیک سنگ از دانشگاه آزاد با معدل 15 که امسال گرفتم
    3- 7 سال سابقه کار دارم که از این 7 سال 6 سالش بیمه کامله
    4- سنم 30 ساله
    5- آیلتس 7 دارم
    6- همسرم ارشد هنر داره که تو لیست مشاغل نیست و سابقه کار 2 ترم تدریس تو دانشگاه علمی-کاربردی داره
    7- شاید بشه از وسترن استرالیا هم اسپانسر شیپ گرفت چون به هر حال باید برای کار اونجارو انتخاب کنم
    سوال اول: مشکل اینجاست که سابقه کار من در معادن بزگ بوده اما بیشتر مدیریتی بوده، 2 سال سرپرست معدن و 5 سال مدیر یکی از معادن بزرگ دولتی و همزمان مدیر HSE هم بودم که باز HSE هم از جمله مشاغل مورد نیازه.
    سوال اینه که آیا سابقه مدیریتی من برای ارزیابی مشکلی بوجود نمیاره؟ بستگی داره بخواین تحت چه شغلی اسس بشین. اول شغل رو از لیست انتخاب کنین بعد سوابق و CDR رو با اون هماهنگ کنید.
    سوال دوم: آیا امتیاز بالاتر تو روند ارزیابی تاثیر داره؟ ارزیابی و امتیاز مهاجرت که مورد نظر دیاک هست دوتا مقوله جدا هستن
    سوال سوم: داستان معدل چیه؟ آیا تاثیر گذاره؟ معمولا برای بچه هایی که فوق دارن معدل لیسانس خیلی مهم نیست و تاالان که نشنیدم کسی فوق لیسانس باشه 15 امتیاز رو نگیره . ولی ممکنه شده باشه و من ندونم .
    سوال چهارم: من میخوام بدون وکیل اقدام کنم، کسی منبعی داره که واضح مراحل اقدامو توضیح داده باشه (قدم به قدم) هیچ منبعی بهتر از سایت دیاک نیست. آپولو که نمیخواین هوا کنید! یکسری مدرکه که باید مطابق توضیحات سایت آماده کنین و اسکن کنید و اپلود کنین. یکسری مدارکی مهم هستن مثل نامه اسسمنت و آیلتس و مدارک شناسایی و....که بهتره از اول درست بگذارین. یکسری مدارک هم هستن که اگر مشکل داشته باشن بعدا کیس افیسرتون بهتون میگه چطوری درست کنین.مثل سوابق شغلی و ....
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    پاسختون رو در نقل قول دادم
    ممنون از راهنمایی شما
    آخه من اگه بخوام به عنوان Mine engineer اقدام کنم سوابقم مدیریتیه اگه بخوام به عنوان engineer manager اقدام کنم میگن باید ححتما بالای 10 سال سابقه باشه
    دچار یه سر در گمی شدم بد
    البته میتونم CDR رو جوری بنویسم که مشخص کنه که حین کار مدیریتی کار کارشناسی هم انجام میدادم یعنی واقعا هم همینطوره
    نمیدونم
    به هر حال ممنون از هم فکریتون و وقتی که گذاشتید

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tramp نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما
    آخه من اگه بخوام به عنوان Mine engineer اقدام کنم سوابقم مدیریتیه اگه بخوام به عنوان engineer manager اقدام کنم میگن باید ححتما بالای 10 سال سابقه باشه
    دچار یه سر در گمی شدم بد
    البته میتونم CDR رو جوری بنویسم که مشخص کنه که حین کار مدیریتی کار کارشناسی هم انجام میدادم یعنی واقعا هم همینطوره
    نمیدونم
    به هر حال ممنون از هم فکریتون و وقتی که گذاشتید
    trampجان
    چون کار کارشناسی کردین (و حتی اگر نکرده بودین) واقعا فرقی نمیکنه که با کدوم اسسمنت بگیرین. اما توصیه من اینه که لیست مشاغل مورد نیاز رو درsmp ایالتهای مختلف ببینین و پیدا کنید که کدوم شغل شانس گرفتن اسپانسر استانیش بیشتره و از اون اسس بگیرین
    من به بچه های مهندسی پیشنهاد میکنم که در cdr شون که 3 قسمت داره یکیش رو مدیریتی بنویسن یکیش رو تحقیقاتی و یکیش رو یک پروژه کاری عملی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    راستش اونموقع که ما ویزا گرفتیم چیزی به نام گردش مالی وجود نداشت. مگه یک چیز جدیدی باشه که بعید میدونم.
    یک نامه گرنت توسط کیس آفیسر با ایمیل اومد بعدش اینترنتی از سفارت وقت گرفتیم و ظرف 10 دقیقه ویزا رو چسبوندن.
    با سلام
    خیلی ممنون که پاسخ دادید

توی امضاتون نوشتید در حال لذت بردن از ملبورن!!
    خیلی برام جالب بود، واقعا اونقدر که فکر میکردید اونجا لذت بخش هست یا نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)