صفحه 5 از 141 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت سیستمهای اطلاعاتی - دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skillselect - 2012

سلام. لطف می فرمایید این سوالم رو درباره سابقه کار راهنمایی کنید:
    من در سال ۸۱ شرکتی در زمینه خدمات کامپیوتر ثبت کرده بودم و و در دو بازه زمانی یکی دو سال و یکی ۱ سال در آن فعالیت داشتم. مدارک آگهی روزنامه و اساسنامه شرکت را دارم اما شرکتم را در اتحادیه ثبت نکرده بودم و گواهی های آن را ندارم. چه سوابقی برای ارائه فعالیتم در شرکتی که خودم مدیر عاملش بودم مورد نیاز است؟
    با سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

Dears,
    as it seems days are crucial for your points and saharnaz coments are well appreciated but ,
    here is the referncehttp://www.immi.gov.au/skills/skillselect/index/visas/subclass-190/
    Factor Description Points
    18–24 (inclusive) 25
    25–32 (inclusive) 30
    33–39 (inclusive) 25
    40–44 (inclusive) 15
    45–49 (inclusive) 0

:
    نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    سن از روز لاج حساب میشهه
    همزمان هم میشه مشکلی نیست ولی اگه ۱۷۵ لاج کردید برای چی میخواهید دوباره پرونده باز کنید ؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

Dear
    FOR VISA 190:
    It seems that EOI is the first step and then state sponsor ship although invitation letter comes when you are nominated by your state.as unfortunately I have a consultant (people cal thm Lawyer?),they fisrt submitted EOI and now ,they are going to process State sponsor ship .My consultant group first got 200 dollars for the sponsorship (Perth)and then submitted EOI ,as they cliam that EOI withouth S.S.ship will result to nothing .
    DIAC refer

Before applying

How this visa works

To be able to lodge a valid application for this visa you need to first submit an Expression of Interest through SkillSelect. You can do this in or outside Australia.
    If you are nominated by a state or territory and meet the basic requirements for this visa, you will then receive an invitation to apply.
    Basic requirements

There are basic requirements you must meet to apply for this visa. You must:

• be invited to apply
    • be younger than 50 years of age when you are invited to apply
    • nominate an occupation that matches your skills and qualifications and is on the relevant skilled occupation list
    • have your skills assessed by the relevant assessing authority as suitable for your nominated occupation
    • have at least competent English
    • score at least 60 on the points test
    • meet the health and character requirements. nce:

canada: Feb 2010 till ... Australia(Perth -190)EOI:July 2012 till ....

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
      من نیاز به اسپانسر ایالتی دارم. چطور باید اقدام کنم ؟قبل از EOI یا بعد؟ و کلا چطور درخواست اسپانسر بدم؟

سلام دوست عزیز
    من مهندس مکانیک هستم و در یک شرکت خصوصی و به عنوان مدیر فنی کار میکنم ولیکن بیمه من به صورت کارگر عادی رد میشه( این بلایی که سیستم غلط کارفرماها سر ما اورده و کسی هم نمیتونه اعتراز کنه چون به راحتی اخراج میشه ) .
    سوالم اینجاست که آیا این سابقه به درد پذیرش گرفتن میخوره یا من کلا بی خیال بشم ؟
    اگر جمع امتیازم به 60 نرسه چیکار کنم ؟ راه حلی هست یا نه ؟
    ممنون از راهنمایی های بسیار خوبتون

ApplyAbroad Hero

دوستان گذراندن دو سال post-doc در استرالیا طبق این قوانین جزئی از سابقه کار محسوب میشود؟

Junior Member

با سلام
    سئوالی داشتم. اگه من از طریق استانی اقدام کنم مسلماً باید 2 سال در آن ایالت کار و زندگی کنم.

حالا سئوال من اینست که آیا حتماً باید در رشته ای که اسس شدیم شروع به کار کنم یا خیر؟
    برای مثال من مهندس برق هستم و EA هم من را به عنوان مهندس برق اسس کرده است. ولی میخواهم وقتی به استرالیا رسیدم به کار دیگری مثل آرایشگری بپردازم. آیا این امکان وجود دارد؟
    ممنون میشوم پاسخ دهید.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط armink نمایش پست ها
    سلام. لطف می فرمایید این سوالم رو درباره سابقه کار راهنمایی کنید:
    من در سال ۸۱ شرکتی در زمینه خدمات کامپیوتر ثبت کرده بودم و و در دو بازه زمانی یکی دو سال و یکی ۱ سال در آن فعالیت داشتم. مدارک آگهی روزنامه و اساسنامه شرکت را دارم اما شرکتم را در اتحادیه ثبت نکرده بودم و گواهی های آن را ندارم. چه سوابقی برای ارائه فعالیتم در شرکتی که خودم مدیر عاملش بودم مورد نیاز است؟
    با سپاس
    کلا اثبات self-employed بودن کار ساده ای نیست و دردسرش بیشتر از اینه که جایی کارمند باشید. اما مهمترین مدرکی که از شما خواهند خواست ترجمه مفاصا حساب مالیات سالانه شرکت هست که به دارایی پرداخت کرده اید. یعنی اینکه 3 حالت هست:
    - یا شرکت شما غیر فعال بوده و شما به دارایی غیر فعال اعلام کرده ید که اساسا شما اونجا کاری نداشته اید که بکنید و در نتیجه شاغل نبوده اید.
    - یا شرکت شما فعال بوده و درامد داشته و شما به دارایی اعلام کردید و مالیاتتون رو پرداخت کرده اید که دارایی به شما مفاصا میده که ترجمه اش میکنید.
    - یا شرکت شما فعال بوده و درآمد داشته و شما به دارایی اعلام نکرده اید که در نتیجه دارایی به شما نامه نمیده و شما شاغل حساب نمیشید. ( اصلا هم نمیتونید به اینا بگید که من شرکتم کار میکرده ولی مالیات نمیدادم!!)

به ترجمه مدارک مالیاتیتون یکسری مدارک مثل روزنامه رسمی و... رو اضافه کنید مشکل حله
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bahrami1678 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من مهندس مکانیک هستم و در یک شرکت خصوصی و به عنوان مدیر فنی کار میکنم ولیکن بیمه من به صورت کارگر عادی رد میشه( این بلایی که سیستم غلط کارفرماها سر ما اورده و کسی هم نمیتونه اعتراز کنه چون به راحتی اخراج میشه ) .
    سوالم اینجاست که آیا این سابقه به درد پذیرش گرفتن میخوره یا من کلا بی خیال بشم ؟
    اگر شرکت در نامه سابقه کاری که به شما میده مطابق فرمت استاندارد دیاک سمت و شرح وظایف شما رو درست اعلام کنه بقیه اش مشکلی نیست. لیست بیمه فقط برای اثبات مدت زمان استخدام کارایی داره.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط yutit90 نمایش پست ها
    با سلام
    سئوالی داشتم. اگه من از طریق استانی اقدام کنم مسلماً باید 2 سال در آن ایالت کار و زندگی کنم.

حالا سئوال من اینست که آیا حتماً باید در رشته ای که اسس شدیم شروع به کار کنم یا خیر؟
    برای مثال من مهندس برق هستم و EA هم من را به عنوان مهندس برق اسس کرده است. ولی میخواهم وقتی به استرالیا رسیدم به کار دیگری مثل آرایشگری بپردازم. آیا این امکان وجود دارد؟
    ممنون میشوم پاسخ دهید.
    هیچ مشکلی نیست. میتونید در هر شغلی که دوست دارید فعالیت بفرمایید.
    اساسا وقتی که یک ایالت شما رو اسپانسر میکنه هیچ تعهدی نمیده که شما اونجا کار پیدا کنید و به اون ایالت هم هیچ ربطی نداره که شما دلتون میخواهد چه کاری انجام بدید ( فقط باید کارتون قانونی باشه!)
    ضمن اینکه دوستانه توصیه میکنم که شغلتون رو براساس نیازهای بازار استرالیا انتخاب کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    هیچ مشکلی نیست. میتونید در هر شغلی که دوست دارید فعالیت بفرمایید.
    اساسا وقتی که یک ایالت شما رو اسپانسر میکنه هیچ تعهدی نمیده که شما اونجا کار پیدا کنید و به اون ایالت هم هیچ ربطی نداره که شما دلتون میخواهد چه کاری انجام بدید ( فقط باید کارتون قانونی باشه!)
    ضمن اینکه دوستانه توصیه میکنم که شغلتون رو براساس نیازهای بازار استرالیا انتخاب کنید.
    با تشکر از شما

میخواستم بپرسم من مدارکمو 2009 به EA فرستادم و من رو Professional engineer اسس کرد.
    آیا االان میتونم با آن اسس پرونده ام رو لانچ کنم یا اسس منexpire شده است؟
    دوم اینکه ایا لازم است تا سابقه کارم هم توسط EA در ابتدای کار ارزیابی گردد؟ یا منتظر بمونم اگر افیسر به من گفت (شاید هم نگوید) تازه اقدام کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)