صفحه 52 از 141 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم ( Skilled Select 2012 ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ab نمایش پست ها
    سلام دوستان

منظورتون اينكه زن و شوهر بايد جداگانه هر كدوم EOI پركنند و حداقل 60 امتياز بيارند؟اگه ممكنه بيشتر توضيح بديد.
    ممنون
    بين زن و شوهر، يک نفر main می شود و ديگری به عنوان همراه و تنها يک EOI و يک پرونده خواهند داشت.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم ( Skilled Select 2012 ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ab نمایش پست ها
    سلام دوستان

منظورتون اينكه زن و شوهر بايد جداگانه هر كدوم EOI پركنند و حداقل 60 امتياز بيارند؟اگه ممكنه بيشتر توضيح بديد.
    ممنون
    نه دوست عزیز، منظور این هست که مثلا شوهر به عنوان Main Applicant و خانم به عنوان Secondary Applicant به طور همزمان اقدام کنن. مشخصه که تو این حالت فقط لازم هست که Main Applicant فرمهای EOI رو پر کنه و امتیاز لازم رو بیاره و Secondary Applicant به عنوان همراه در نظر گرفته میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BSC. IUST, MSc. Tehran Uni.

سلام
    ببخشید که اینجا پیغام میزارم اما به نظر تاپیک مربوط به مهاجرت به استرالیا قفل شده!
    از ما تز طریق وکیلمون در تاریخ 19 دسامبر 2012 خواسته شد که مدیکال بدیم و ما هم تو بیمارستان دی این کارو کردیم (8 ژانویه 2013). حالا از اون موقع تا حالا وقتی online status رو چک میکنم تو صفحه ی اول مدارک من و پسرم دریافت شده ولی مدیکال همسرم هنوز Outstanding مونده. جالب تر اینکه تو صفحه ی document checklist مال من و پسرم met شده و مال همسرم هم received شده!! میخوام بدونم آیا یه چنین چیزی پیش میاد معمولن و اصن من باید فعلن منتظر باشم یا اینکه وکیل رو تحت فشار بزارم که یه تکونی به پرونده بده!
    اصولن از کجا می تونم تخمین قابل اتکایی در مورد زمان دریافت ویزا به دست بیارم!
    مرسی
    Visa subclass: 175
    Lodged: 8/3/2011
    Med. Requested: 19/12/2012
    Med Done: 08/01/2013
    Med Finalized: 18/01/2013
    PCC: 18/01/2013
    Visa: Waiting

سلام دوستان عزیز - من آیلتس آکادمیک دادم 7.5 شدم همه اسکیل ها بالای 7 و میخام برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم. حوصله و پولشو ندارم دوباره جنرال بدم. به نظر شما آیلتس آکادمیک قابل قبول هست یا ریجکت می کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط skeshavarz85 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز - من آیلتس آکادمیک دادم 7.5 شدم همه اسکیل ها بالای 7 و میخام برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم. حوصله و پولشو ندارم دوباره جنرال بدم. به نظر شما آیلتس آکادمیک قابل قبول هست یا ریجکت می کنن؟
    رشتم را یادم رفت بگم : مهندسی صنایع

Junior Member

پیش فرض مهاجرت به استراليا از طريق ويزاى کار، skill select

سلام بچه ها ، میدونم این فروم بیشتر راجب تحصیل و ویزای تحصیلیه و اکثرآ دانشجو ها اینجا میان ولی گفتم شاید کسی مثل من اینجا پیدا شه بتونه کمکم کنه ، من در حال حاضر دنبال یه ویزای کاری برای استرالیا هستم و قصد تحصیل اصلآ ندارم . تازه میخوام از 0 کارامو شروع کنم ، 24 سالمه مجردم و لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم البته 3 سال سابقه کار بدون بیمه هم دارم و البته میدونم سابقه بیمه خیلی مهمه ، زبان انگلیسیم خوبه و دارم تمرین میکنم که آزمون آیلتس هم بدم ، میگن که واسه رشته ما نیازی به آیلتس واسه مراحل اولیه نیست ، خواستم از دوستان بپرسم که موسسه یا یه وکیل خوب و مجاز و معتبر که بتونه کارشو به خوبی انجام بده و پیگر کار باشه و فقط دنبال پولش نباشه سراغ دارین ؟ یه کسی که واقعآ بتونه کمک کنه و نواقص رو برطرف کنه و به قولی دل به کار بده . اگه کسی رو میشناسید یا خودتون اطلاعاتی راجب ورود به استرالیا برای کار و زندگی دارید بدید خیلی ممنون میشم.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

دوست عزیز آیلتس آکادمیک رو هم قبول میکنن.

درود
    من با آیلتس آکادمیک اقدام کردم، مشکلی هم پیش نیومد.
    موفق باشید.

برای اسس شدن مدارک برای رشته کامپیوتر سخت افزار باید ایلتس داشته باشم؟دانشگاه ازاد تهران جنوب معدلم هم 14/96 هست سابقه کارم در زمینه it هست به نظرتون 9سال سابقه ام ok میشه یا نه؟گواهی کارم چون از سازمان دولتی است فقط واحد و طول مدت ان ذکر میشود

نقل قول نوشته اصلی توسط amahdieh نمایش پست ها
    درود
    من با آیلتس آکادمیک اقدام کردم، مشکلی هم پیش نیومد.
    موفق باشید.
    درود
    با تشکر - دوستتون در سال 2012 اقدام کرده بود. چون من شنیدم از سال 2012 فقط جنرال رو قبول می کنن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)