صفحه 55 از 141 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم ( Skilled Select 2012 ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh3970 نمایش پست ها
    برای اسس شدن مدارک برای رشته کامپیوتر سخت افزار باید ایلتس داشته باشم؟دانشگاه ازاد تهران جنوب معدلم هم 14/96 هست سابقه کارم در زمینه it هست به نظرتون 9سال سابقه ام ok میشه یا نه؟گواهی کارم چون از سازمان دولتی است فقط واحد و طول مدت ان ذکر میشود
    سلام

حتما باید گواهی اشتغالتون به ریز مهارتها و وظایفتون رو شرح داده باشه. یه جوری با مدیرانتون صحبت کنید که قبول کنن اینجوری رزومه بدن وگرنه فایده نداره

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم ( Skilled Select 2012 ) و مسائل مرتبط

سلام

من برای assessment اقدامم رو شروع کردم ولی هنوز ielts ندادم و از طرفی هم میخوام اگه بشه واسه اسپانسر ایالتی اقدام کنم چون احتمالا اگر تا قبل از تیر ماه کارهام ok نشه سنم میره بالا و 5 امتیاز کم میارم. حالا سوالام اینه که:

1. اومدن جواب assessment از ACS معمولا و حداکثر چقدر طول میکشه؟
    2. واسه گرفتن اسپانسر ایالتی معمولا چقدر طول میکشه؟ اگه از طریق وکیل انجام بدم؟
    3. بهتره اول اسپانسر رو بگیرم و بعدش EOI را انجام بدم یا برعکس؟

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    repair&maintenance of aircraft

با سلام و درود,دوستان من تازه واردم اگه امکان داره دوستان راهنمایی کنن واقعا چیزی نمیدونم,
    28 ساله هستم فوق دیپلم تعمیر و نگهداری هواپیما از دانشگاه جامع علمی کاربردی
    7 سال سابقه کار تو هواپیمایی دارم مرتبط با رشته تحصیلیم.تکنسین فنی هواپیما هستم.
    در مورد ویزای 189 و190 اصلا چیزی نمیدونم لطفا بهم کمی اطلاعات در این زمینه بدید.
    TRA نمیدونم چی هستش میگن از این طریق میشه اقدام کرد.
    سپاس از همه

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud747 نمایش پست ها
    با سلام و درود,دوستان من تازه واردم اگه امکان داره دوستان راهنمایی کنن واقعا چیزی نمیدونم,
    28 ساله هستم فوق دیپلم تعمیر و نگهداری هواپیما از دانشگاه جامع علمی کاربردی
    7 سال سابقه کار تو هواپیمایی دارم مرتبط با رشته تحصیلیم.تکنسین فنی هواپیما هستم.
    در مورد ویزای 189 و190 اصلا چیزی نمیدونم لطفا بهم کمی اطلاعات در این زمینه بدید.
    TRA نمیدونم چی هستش میگن از این طریق میشه اقدام کرد.
    سپاس از همه
    شما اول باید ببینین امتیاز لازم برای ویزاهای 189 و 190 رو میارین یا نه (اینجا و اینجا رو ببینین). اگه امتیازاتتون به حد لازم میرسه، قبل اقدام برای درخواست اقامت، اول باید مدرکتون به وسیله سازمان مربوطه تو استرالیا Assess (ارزیابی) بشه. فکر میکنم سازمان مربوط به رشته شما Engineers Australia باشه. این سازمان هم برای اینکه مدرک شما رو ارزیابی کنه یه سری مدارکی میخواد که اینجا به تفصیل نوشته. به علاوه از شما مدرک آیلتس هم میخواد. بنابراین اولین قدم شما گرفتن نمره آیلتس هست اگه تا حالا نگرفتین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    int business law at tilburg univeristy

سلام به همگی
    دوستان می خواستم بدونم با توجه به اینکه در skilled occupation list امسال solicitor-271311 هم بعنوان یکی از مشاغل مورد نیاز اعلام شده > سوالم اینه که پروسه جذب وکیل در استرالیا از این
    طریق(با توجه به تفاوت سیستم حقوقی کشورهای مختلف)به چه صورت انجام میشه و ایا عملا وکلای ایرانی هم میتونن به این شکل جذب سیستم قضایی استرالیا بشن؟
    اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_065 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان می خواستم بدونم با توجه به اینکه در skilled occupation list امسال solicitor-271311 هم بعنوان یکی از مشاغل مورد نیاز اعلام شده > سوالم اینه که پروسه جذب وکیل در استرالیا از این
    طریق(با توجه به تفاوت سیستم حقوقی کشورهای مختلف)به چه صورت انجام میشه و ایا عملا وکلای ایرانی هم میتونن به این شکل جذب سیستم قضایی استرالیا بشن؟
    اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم
    لينک زیر اطلاعات لازم را داده
    http://www.immi.gov.au/asri/occupations/s/solicitor.htm
    ابتدا باید توسط یکی از Legal Admission Authority ایالت های استرالیا مدرک و تجربه شما تأیید بشه.
    مثلا برای NSW من چک کردم (
    http://www.lpab.lawlink.nsw.gov.au/lpab/legalprofession_overseas_practitioners.html,c=y) نمره زبان خیلی بالایی می خواد
    کلا من فکر می کنم چون سیستم قضایی کاملا متفاوتی با ما دارند ورود بهش فوق العاده سخت باشه

سلام به همه دوستان
    نمره آيلتس مورد نياز براي پرت چنده؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    repair&maintenance of aircraft

یعنی واسه اسس کردن و فرستادن مدارک باید حتما مدرک آیلتس هم بفرستیم؟

دوستان سلام، آقا این invitation رو چه مدت بعد میفرستن، من متولد 61 هستم، حالا من میخوام 30 امتیاز رو از سن 32 بگیرم، اما اینا اگه دیر اقدام کنند اونوقت من امتیازم کم میشه، کسی هست بدونه چجوری ها هستش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud747 نمایش پست ها
    یعنی واسه اسس کردن و فرستادن مدارک باید حتما مدرک آیلتس هم بفرستیم؟
    بستگی داره از کجا می خواین اسس بگیرین!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)