صفحه 56 از 141 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم ( Skilled Select 2012 ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ab نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    نمره آيلتس مورد نياز براي پرت چنده؟
    ممنون
    سلام
    هم برای پرث(استرالیای غربی ) و هم برای سیدنی (نیوساوث ولز ) ایلتس 6 در هر 4 باند برای گرفتن اسپانسر شیپی کافی است .

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم ( Skilled Select 2012 ) و مسائل مرتبط

کسی هست جواب این سوال رو بدونه ؟
    من الان برای WA درخواست فرستادم . کدوم فرمها رو باید الان پر کنم که اگه invitation اومد بتونم زودتر بفرستم . اصلا ترتیب ارسال فرمها چجوریه ؟
    ممنون میشم که کسی جواب بده .

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط arash2guitar نمایش پست ها
    دوستان سلام، آقا این invitation رو چه مدت بعد میفرستن، من متولد 61 هستم، حالا من میخوام 30 امتیاز رو از سن 32 بگیرم، اما اینا اگه دیر اقدام کنند اونوقت من امتیازم کم میشه، کسی هست بدونه چجوری ها هستش؟
    آقا شما که هنوز خیلی فاصله داری با 32!! به علاوه اینکه شما تا دقیقا 33 سالتون نشه میتونین از امتیاز سن 25-32 استفاده کنین. یعنی تا موقعی که سنتون برسه به 32 سال و 11 ماه و 29 روز همچنان میتونین از امتیاز سن 25-32 استفاده کنین.

زمان ارسال invitation هم با توجه به میزان تقاضاها و رشته مورد تقاضا متفاوت هستش. اما فکر میکنم فعلا حداکثر یکی دو ماهه بیاد.

Junior Member

دوستان من راهنمایی می خوام
    ما (من و همسرم) برای استرالیا می خوایم اقدام کنیم. همسرم مهندس شیمی - مدرک لیسانس- هست و سنش 39 سال و آیلتس 5.5 هم داره و سابقه کاریش هم بیش از 10 سال هست. من هم مدیریت دولتی (لیسانس ) خوندم و سنم 38 سال و آیلتس ندارم اما زبانم در حد متوسط هست و سابقه هم 16 سال دارم . ما باید چطوری اقدام کنیم . آیا شرایط رفتن را داریم؟ اگه راهنمایی کنید که قدم اول باید چه کار کنیم ممنون میشم.

Junior Member

سلام دوستان من چند تا سوال دارم، اگه میشه راهنمایی کنید.
    1- اگه کسی اسس بشه اما قبل از لاج کردنش شرایط جدید و لیست مشاغل جدید اعلام بشه با شرایط مهاجرتی زمان اسسمنتش کاراش پیش میره یا با جدیده؟
    2-من لیسانس کامپیوتر دارم و عنوان شغلی که می خوام تو لیست SOL هست تا جایی که میدونم از طریق ACS باید اسس بشه مدارکم بعد این داستان Professional Engineer چیه؟
    3-من 5.5 سابقه کار دارم اما حدود 2 سالش فقط بیمه هست اون مقداری که بیمه نیست به عنوان سابقه کار حساب نمیشه؟
    4- و اینکه آیا هر چقدر امتیاز از 60 بالاتر باشه شانس ببشتری ایجاد میکنه؟
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام
    دوستان کسی می دونه چه جوری چک می کنن که یکی بعد از گرفتن ویزای 190 از یه ایالت اونجا مونده یا نه؟
    راهی برای اینکه اون 2 سالِ اجباری رو توی ایالتی که ازش اسپانسرشیپ گرفتیم نمونیم هست؟
    اگه نمونیم برای سیتیزن شیپ مشکل پیش میاد؟
    کلا در این زمینه کمک لطفاً!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم پس از تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

سلام و خسته نباشید
    لطفا مرا یاری کنید
    من لیسانس building and architectural eng از دانشگاه UET شهر لاهور دارم .( رشته 5 ساله) تو ایران تایید عمران دادند
    به زبان انگلیسی درس خواندم
    در حال حاضر دانشجوی جغرافیا و برنامه ریزی شهری هسستم
    با تقریبا 5 سال سابقه کار مرتبط با عمران دارم
    سنم تقریبا 30 می باشد
    با توجه به اینکه 5 سال به زبان انگلیسی تحصیل کردم دنبال مدرک زبان تا به امروز نرفتم اما مثل اینکه از شروط می باشد
    می خواستم به استرالیا هر چه سریعتر مهاجرت کنم
    تمام پس انداز من تقریبا 30 تومان است
    کسی هست مرا راهنمایی کنه؟؟ لطفا؟؟

پیش فرض مهاجرت به استراليا از طريق ويزاى ١٩٠ skill select

دوستان به اين دليل كه خيلى از دوستان ميخوان از طريق ويزاى ١٩٠ اقدام كنن اين عنوان رو ايجاد كردم كه با هم همفكرى كنيم ببينيم مشكلاتش جيا هستن

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به استراليا از طريق ويزاى ١٩٠ skill select

سوال خودم اينه كه ايا واقعا دريلفت اين ويزا ٦ ماه طول ميكشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به استراليا از طريق ويزاى ١٩٠ skill select

من فکر میکنم بیشتر از اینها طول میکشه . نمیدونم رشته شما چیه ولی رشته من کامپیوتره حداقل 2 تا 3 ماه فقط ارزیابی مدارک توسط ACS طول میکشه . مطمئن باشید که از 6 ماه بیشتره .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)