صفحه 6 از 141 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skillselect - 2012

سلام . من یه سئوال داشتم . کارهای پاره وقت رو اداره مهاجرت چطور به تعداد سال سابقه کار تبدیل می کنه ؟ من دو سال از اشتغالم رو قرار داد پارت تایم داشتم ولی هفته ای حدود 30 تا 35 ساعت کار می کردم . این دو سال چطور تبدیل میشه . و یه چیز دیگه اینکه ، در فرمت قرارداد ساعتی من نوشته شده حداکثر 120 ساعت در ماه باید کار کنم در صورتیکه من بیشتر کار کردم و بیمه هم برام رد شده ، آیا این مشکل زا میشه ؟ خواهش میکنم بهم جواب بدید . ممنون

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط yutit90 نمایش پست ها
    با تشکر از شما

میخواستم بپرسم من مدارکمو 2009 به EA فرستادم و من رو Professional engineer اسس کرد.
    آیا االان میتونم با آن اسس پرونده ام رو لانچ کنم یا اسس منexpire شده است؟
    دوم اینکه ایا لازم است تا سابقه کارم هم توسط EA در ابتدای کار ارزیابی گردد؟ یا منتظر بمونم اگر افیسر به من گفت (شاید هم نگوید) تازه اقدام کنم؟
    اگر 2009 اقدام کرده باشید فکر میکنم باید با کد ASCO اسس شده باشید. در این صورت لازمه که فرم مربوطه رو از سایت مهندسین دانلود و پرکنید و با اصل نامه قدیمیتون بفرستید براشون. حدود یک ماه طول میکشه تا نامه با تاریخ جدید و کد ANZSCO به دستتون برسه.
    75 دلار هم خرج داره.ارزیابی سابقه کار توسط انجمن مهندسی یک گزینه اضافی هست و اگر هم انجام نشه مشکلی برای پرونده تون پیش نمیاد. اگر انجام بدید یک قدم مثبت بیشتر برداشتید.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanirani1 نمایش پست ها
    Dears,
    :
    درسته دوست عزیز از روزی که دعوتنامه را میدهند حساب میشه ولی متاسفانه امکان ویرایش جدول یا پست های قبلی نیست بنابر این مرسی از شما که اصلاح کردید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان گذراندن دو سال post-doc در استرالیا طبق این قوانین جزئی از سابقه کار محسوب میشود؟
    سحرناز جان میشه این سوال رو جواب بدید.

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

سحرناز جان میشه این سوال رو جواب بدید.

دوست عزیز من متاسفانه در این مورد هیچ اطلاعاتی ندارم - شرمنده

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

دوستان گذراندن دو سال post-doc در استرالیا طبق این قوانین جزئی از سابقه کار محسوب میشود؟
    با اجازه سحرنازگرامی و تشکر از راهنمایی هاشون:
    این لینک رو بخونید:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...experience.htm
    اگر کاری که در دوره پست داک انجام دادید شامل شرایط گفته شده میشه و میتونین مدارک خواسته شده رو از کارفرما بگیرید مشکلی نخواهد بود.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

با تشکر از کلیه افرادی که اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه قرار میدهند.
    من در رشته ی مهندسی نرم افزار پارسال خرداد فارغ التحصیل شدم.اما از 6 سال پیش تا الان مشغول به کار هستم و 4 سال اخیر هم سابقه بیمه دارم.(یعنی سه سال از بیمه ی من در دوران دانشگاه رد شده است و یکسال هم از زمان فارغ التحصیلی تا کنون که قاعدتا دوره ی دانشگاهی پاره وقت حساب میشود و بخواهم حساب کنم مثل این است که در کل 3.5 سال کار کرده باشم! )
    با توجه به امتیاز بندی متوجه شدم که در بخش سابقه کار امتیازاتم میلنگد!ولی امتیاز مرزی 60 را میاورم.
    با توجه به این موضوع چند سوال داشتم
    1-آیا گرفتن اسپانسرشیپ از ایالت ها راحت و بی دردسر است؟یعنی اگر مدارکی که لازم دارند را آماده کنیم به راحتی اسپانسر ما میشوند یا کلی دوندگی و در انتظار ماندن دارد؟
    2-دوستانی که اقدام کرده اند جمع کل هزینه ها (به صورت کاملا حدودی) از زمان شروع تا زمان اخذ ویزا چه قدر است؟
    (شرایط من :26 ساله/مجرد/فارغ التحصیل از رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار)

Junior Member

سلام ممنون از راهنمایی های خوب و مفیدتون

من بدون وکیل می خوام برای مهاجرت اقدام کنم می شه راهنمایی کنید که آیا رشته مهندسی کشاورزی گرایش ترویج و آموزش agricultural engineer محسوب می شه یا اینکه باید به عنوان agricultural consultant یا agricultural scientist اقدام کنم؟

تا جاییکه متوجه شدم اگر به عنوان مهندس اقدام کنم باید آیلتس رو از همون اول برای اسسمنت ارائه بدم ولی اگه به عنوان مشاور یا محقق کشاورزی اپلای کنم بعدا هم میشه. آیا این موضوع درسته؟ و اینکه چقدر بعد از جواب اسسمنت وقت دارم تا آیلتس رو ارائه کنم آیا محدودیتی داره؟
    اگر شغل همسرم به رشته تحصیلیش مرتبط نباشه ولی در لیست شغل های مورد نیاز استرالیا باشه مشکلی نیست؟

سلام به همگی:
    میشه بفرمائید که امتیاز افراد انتخاب شده در اولین لیست گیری را کجا اعلام میکنند؟ امتیاز من بدون آیلتس 7 میشه 65 . میخوام بدونم میشه امیدوار به انتخاب شدن بود یا نه؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hmd111 نمایش پست ها

من بدون وکیل می خوام برای مهاجرت اقدام کنم می شه راهنمایی کنید که آیا رشته مهندسی کشاورزی گرایش ترویج و آموزش agricultural engineer محسوب می شه یا اینکه باید به عنوان agricultural consultant یا agricultural scientist اقدام کنم؟

تا جاییکه متوجه شدم اگر به عنوان مهندس اقدام کنم باید آیلتس رو از همون اول برای اسسمنت ارائه بدم ولی اگه به عنوان مشاور یا محقق کشاورزی اپلای کنم بعدا هم میشه. آیا این موضوع درسته؟ و اینکه چقدر بعد از جواب اسسمنت وقت دارم تا آیلتس رو ارائه کنم آیا محدودیتی داره؟
    اگر شغل همسرم به رشته تحصیلیش مرتبط نباشه ولی در لیست شغل های مورد نیاز استرالیا باشه مشکلی نیست؟
    ببینین..یکی از اشتباهاتی که معمولا بچه ها مرتکب میشن اینه که فکر میکنن برای مهاجرت به استرالیا این رشته تحصیلی هست که اسس میشه در صورتیکه برای اداره مهاجرت استرالیا مهارت شغلی متقاضی مهم هست و ارزشیابی میشه.
    البته این اشتباه از اونجا پیش میاد که معمولا رشته تحصیلی فاکتور مهمی در ارزشیابی شغلی هست ولی باید توجه کرد که ممکنه که یک نفر که مثلا در رشته مهندسی صنایع درس خونده بتونه با توجه به سوابق شغلی اش به عنوان industrial engineer یا plant engineer ارزشیابی بشه که دوتا رشته شغلی متفاوت هستن و هردوتاشون هم در لیست هستن. این مساله به خصوص برای بچه های رشته کامپیوتر حیاتی هست چون اگر مثلا به عنوان مهندس کامپیوتر اسس بشن این شغل در لیست شماره 1 نیست ولی میتونن در یکی از رشته های لیست که مرتبط با کامپیوتر هستن اسس بشن.

اینکه شما میخواین به چه عنوانی اسس بشین کاملا بستگی به مسایل زیر داره:
    1- سوابق شغلیتون در چه زمینه ای بوده و در چه زمینه ای شانس بیشتری دارید که مثبت اسس بشین.
    2- در رشته ای ارزشیابی بشین که در لیست مهاجرت هست
    3- در رشته ای اسس بشین که در لیست اسپانسرشیپهای استانی باشه
    و....
    من در زمینه کشاورزی اطلاعاتی ندارم ولی احتمالش زیاد هست که شما بتونید برای هرسه تخصصی که گفتید اسس بشید. به نظر من باتوجه به مواردی که اشاره شد و مطالعه دقیق شرح وظایف هرکدام از سه شغل اون ( شرح وظایف همه مشاغل در سایت دیاک هست) و سوابق کاریتون اون شغلی رو انتخاب کنید که احتمال مثبت بودن جوابتون بیشتر هست و در لیست شماره 1 و لیستهای استانی وجود داره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)