صفحه 7 از 141 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skillselect - 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    سلام به همگی:
    میشه بفرمائید که امتیاز افراد انتخاب شده در اولین لیست گیری را کجا اعلام میکنند؟ امتیاز من بدون آیلتس 7 میشه 65 . میخوام بدونم میشه امیدوار به انتخاب شدن بود یا نه؟
    ممکنه که منظورتون رو از لیست گیری دقیقتر بفرمایید؟ این واژه رو اولین بار هست که میشنوم به همین دلیل متوجه منظورتون نمیشم.

اگر سابقه کار یا تحصیل استرالیایی نداشته باشید و از خارج از استرالیا اپلای کنید خیلی بعید میدونم که امتیازتون بدون آیلتس به 65 برسه. حتما امتیازاتتون رو دوباره محاسبه کنید تا مشکلی براتون پیش نیاد.
    ویرایش توسط icarus : July 31st, 2012 در ساعت 07:10 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط esfahankavosh نمایش پست ها
    1-آیا گرفتن اسپانسرشیپ از ایالت ها راحت و بی دردسر است؟یعنی اگر مدارکی که لازم دارند را آماده کنیم به راحتی اسپانسر ما میشوند یا کلی دوندگی و در انتظار ماندن دارد؟
    2-دوستانی که اقدام کرده اند جمع کل هزینه ها (به صورت کاملا حدودی) از زمان شروع تا زمان اخذ ویزا چه قدر است؟
    (شرایط من :26 ساله/مجرد/فارغ التحصیل از رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار)
    نحوه گرفتن اسپانسرشیپ بستگی به این داره که شما شامل قانون جدید میشین یا خیر؟ اگر بشین که تنهاکاری که میکنید اینه که درموقع پرکردن EOI ابراز علاقه میکنید برای اسپانسرشیپ.
    هزینه هاتون هم کاملا بستگی به نوع ویزایی داره که براش اپلای میکنین. این آدرس رو مطالعه کنید:
    www.immi.gov.au
    حدودا با اسسمنت و هزینه های ترجمه و ارسال مدارک و ....( به قیمت دلار 2050 تومان) حداقل 8.5 میلیون در نظر بگیرید.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

بچه ها خواهشن عصبانی نشین ها ، من این نمره هام رو میگم ولی یک مشکل بزرگی دارم که اگه دوستام راهنمایی کنن بوس بوس
    من شرایطم اینجوری هستش
    1- سن 30 = 30 امتیاز
    2-زبان 6.5 = 0 امتیاز
    3- سابقه کار 8 سال = 15 امتیاز *مشکل من این قسمت هستش
    4-تحصیلات فوق لیسانس مهندسی نرم افزار= 15 امتیاز
    امتحان ناتی اینها هم ندادم، لذا من 60 امتیاز رو پر میکنم
    اما مشکل من توی این هستش که من بیمه از اردیبهشت 84 دارم، یعنی اردیبهشت 92 اگر اپلای کنم (که این چند ماه هم تا وکیل پیدا کنم و همینکه اسسمنت انجام بشه) ، 8 سال رو با بیمه دارم
    اما مشکل اینجاست که من خرداد 85 لیسانس رو تموم کردم و 89-90 رو هم فوق لیسانس، یعنی همراه با تحصیل کار میکردم دیگه، حالا آیا اونها به این شرایط نگاه میکنن و قبول نمیکنن و یا کثل اروپا نصف حساب میکنن
    اگر نصف حساب کنن اونوقت من باید 4 سال گواهی کار با قرارداد از شرکت بگیرم و مشکل رو حل کنم؟ چون ورودی 79 بودم تا 85 برای لیسانس، حالا که میخوام اون نصف ها رو کم کنم سالهای قبلش باز تحصیلی هستش و برای دو سال مجبورم 4 ساله قرارداد تنظیم کنم، واقعا امکان گرفتن 4 تا 7 توی آیلتس رو ندارم، نمیتونم بیشتر از این پیشرفت کنم همیشه یه جای کار میلنگه اما خوب به هر حال 6.5 رو الان دارم که مشکلی نباشه، نیوزلند هم نمیخوام چون اونجا بعد از 5 سال اقامت میده، اما استرالی بعد از 2 سال
    پس بطور خلاصه سوال این شد که آیا طول مدت کاری و تحصیلی رو نصف میکنن یا نه و اینکه آیا قرارداد از یک شرکت رو بدیم و بگیم که بیمه نداشتیم اینها گیر میدن یا نه. شما مثلا پیشنهاد میدید به خاطر 5 امتیاز اسپانسرشیپ بگیرم؟ فکر کنم اونجوری سخت تر میشه
    خیلی خوشحال میشم اگه کسی جواب منو بگه تا منم بدونم که چی کار باید بکنم، مرسی دوستای گلم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط arash2guitar نمایش پست ها
    بچه ها خواهشن عصبانی نشین ها ، من این نمره هام رو میگم ولی یک مشکل بزرگی دارم که اگه دوستام راهنمایی کنن بوس بوس
    من شرایطم اینجوری هستش
    1- سن 30 = 30 امتیاز
    2-زبان 6.5 = 0 امتیاز
    3- سابقه کار 8 سال = 15 امتیاز *مشکل من این قسمت هستش
    4-تحصیلات فوق لیسانس مهندسی نرم افزار= 15 امتیاز
    امتحان ناتی اینها هم ندادم، لذا من 60 امتیاز رو پر میکنم
    اما مشکل من توی این هستش که من بیمه از اردیبهشت 84 دارم، یعنی اردیبهشت 92 اگر اپلای کنم (که این چند ماه هم تا وکیل پیدا کنم و همینکه اسسمنت انجام بشه) ، 8 سال رو با بیمه دارم
    اما مشکل اینجاست که من خرداد 85 لیسانس رو تموم کردم و 89-90 رو هم فوق لیسانس، یعنی همراه با تحصیل کار میکردم دیگه، حالا آیا اونها به این شرایط نگاه میکنن و قبول نمیکنن و یا کثل اروپا نصف حساب میکنن
    اگر نصف حساب کنن اونوقت من باید 4 سال گواهی کار با قرارداد از شرکت بگیرم و مشکل رو حل کنم؟ چون ورودی 79 بودم تا 85 برای لیسانس، حالا که میخوام اون نصف ها رو کم کنم سالهای قبلش باز تحصیلی هستش و برای دو سال مجبورم 4 ساله قرارداد تنظیم کنم، واقعا امکان گرفتن 4 تا 7 توی آیلتس رو ندارم، نمیتونم بیشتر از این پیشرفت کنم همیشه یه جای کار میلنگه اما خوب به هر حال 6.5 رو الان دارم که مشکلی نباشه، نیوزلند هم نمیخوام چون اونجا بعد از 5 سال اقامت میده، اما استرالی بعد از 2 سال
    پس بطور خلاصه سوال این شد که آیا طول مدت کاری و تحصیلی رو نصف میکنن یا نه و اینکه آیا قرارداد از یک شرکت رو بدیم و بگیم که بیمه نداشتیم اینها گیر میدن یا نه. شما مثلا پیشنهاد میدید به خاطر 5 امتیاز اسپانسرشیپ بگیرم؟ فکر کنم اونجوری سخت تر میشه
    خیلی خوشحال میشم اگه کسی جواب منو بگه تا منم بدونم که چی کار باید بکنم، مرسی دوستای گلم
    با سلام،
    طبق اطلاعاتی که من دارم سابقه کاری شما بعد از تاریخ گرفتن مدرک لیسانستون حساب می شه. چونکه تا قبل از اون شما هنوز "مهندس" نشدین.
    حالا دوستان دیگه هم نظر بدن...

Member efes آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار - علم و فرهنگ

سلام دوستان ، من این سوال رو در تاپیک دیگه ای هم پرسیدم ولی خوب نمیدونم تو کدوم می تونم جواب بگیرم ؟
    من و همسرم لیسانس نرم افزار داریم و من 35 و همسرم 32 سالشه
    من 6 سال سابقه مرتبط با بیمه دارم و یک فرزند هم داریم
    می خواستم بدونم چه امتیازی دارم برای شروع ؟ و با چه آیلتسی باید پرونده رو افتتاح کنم ؟
    ارسال : دسامبر 2011 فایل : ژانویه 2012رشته خودم :نرم افزار مدارک b1-b2 و5 Ielts رشته همسر : نرم افزار مدرک b1-b2 یک فرزند 15 سال سابقه بیمه خودم و حدود 2سال همسر دریافت آپدیت : ژوئیه 2015 ارسال آپدیت : اکتبر 2015 دریافت CSQ : دسامبر 2015

Junior Member

سلام دوستان ، من این سوال رو در تاپیک دیگه ای هم پرسیدم ولی خوب نمیدونم تو کدوم می تونم جواب بگیرم ؟
    من و همسرم لیسانس نرم افزار داریم و من 35 و همسرم 32 سالشه
    من 6 سال سابقه مرتبط با بیمه دارم و یک فرزند هم داریم
    می خواستم بدونم چه امتیازی دارم برای شروع ؟ و با چه آیلتسی باید پرونده رو افتتاح کنم ؟
    سلام
    شما صفحه زیر را مطالعه بفرمایید به تمامی سوالاتتان پاسخ داده خواهد شد. اگر باز هم مشکلی بود همین جا مطرح فرمایید تا من و دوستان پاسخ دهیم

http://www.applyabroad.org/forum/sho...illselect-2012

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    ممکنه که منظورتون رو از لیست گیری دقیقتر بفرمایید؟ این واژه رو اولین بار هست که میشنوم به همین دلیل متوجه منظورتون نمیشم.

اگر سابقه کار یا تحصیل استرالیایی نداشته باشید و از خارج از استرالیا اپلای کنید خیلی بعید میدونم که امتیازتون بدون آیلتس به 65 برسه. حتما امتیازاتتون رو دوباره محاسبه کنید تا مشکلی براتون پیش نیاد.
    منظورم امتیاز انتخاب شدگان از اولین انتخاب از EOI که قرار بود اول آگوست اعلام بشه توسط سایت skillselect است .
    من 65 میشم اشتباه نکردم:
    ۳۳ تا ۳۹ سال: ۲۵ امتیاز
    آیلتس ۶ در هر ۴ مهارت: ۰ امتیاز
    سابقه کار حداقل ۸ سال : ۱۵ امتیاز
    مدرک لیسانس 15 امتیاز
    اسپانسر ایالتی : حداکثر 10 امتیاز

البته من میخوام با ویزای موقت اقدام کنم . نمیدونم که مدت انتظار چقدره براش ؟
    آیا من که میخوام با آیلتس 6 اقدام کنم از EOI انتخاب میشم؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    منظورم امتیاز انتخاب شدگان از اولین انتخاب از EOI که قرار بود اول آگوست اعلام بشه توسط سایت skillselect است .
    من 65 میشم اشتباه نکردم:
    ۳۳ تا ۳۹ سال: ۲۵ امتیاز
    آیلتس ۶ در هر ۴ مهارت: ۰ امتیاز
    سابقه کار حداقل ۸ سال : ۱۵ امتیاز
    مدرک لیسانس 15 امتیاز
    اسپانسر ایالتی : حداکثر 10 امتیاز

البته من میخوام با ویزای موقت اقدام کنم . نمیدونم که مدت انتظار چقدره براش ؟
    آیا من که میخوام با آیلتس 6 اقدام کنم از EOI انتخاب میشم؟

امتیازتون رو درست محاسبه کردین. منظور من امتیاز بدون محاسبه اسپانسر بود چون امتیاز اسپانسر تا زمان تایید یا عدم تایید اسپانسر قطعی نیست.
    ایشالله اگر نتیجه EOI مثبت باشه و مشکل خاصی در سکیوریتی چک و مدارک پیش نیاد، از زمان لاج و ارسال کامل مدارک بین 3تا 6 ماه طول میکشه تا ویزای موقت صادر بشه.

سلام به همه دوستان عزیز من همه پست ها رو خوندم اما کسی با شرایط من نبود رشته من انگل شناسی پزشکی هست تا جایی که به من گفتن باید ایلتس 7 به بالا داشته باشم تا بتونم اسیس کنم ایا این مطلب واقعیت داره و ایا کسی لینک معتبری رو در این ضمینه مطالعه کرده؟؟؟
    ممنون میشم جواب سوالم رو بدید

من الان با یکی از دفاتر مهاجرتی صحبت کردم و به من گفتن رشته های پزشکی اصلا ویزا دریافت نمیکنن چون برای معادل شدن مدرکشون باید دوره ای رو بگزونن که در استرالیا برگزار میشه و چون به ایرانی ها ویزا داده نمیشه تا این ذوره رو بگزرونن مدارکشون قابل قبول نیست و الا نمیتونن اقدام کنن ایا کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)