صفحه 8 از 141 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skillselect - 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    من الان با یکی از دفاتر مهاجرتی صحبت کردم و به من گفتن رشته های پزشکی اصلا ویزا دریافت نمیکنن چون برای معادل شدن مدرکشون باید دوره ای رو بگزونن که در استرالیا برگزار میشه و چون به ایرانی ها ویزا داده نمیشه تا این ذوره رو بگزرونن مدارکشون قابل قبول نیست و الا نمیتونن اقدام کنن ایا کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟
    ممکنه منظورتون از رشته های پزشکی رو دقیقتر بفرماییید؟ دقیقتر اینکه کدام یک از رشته های گروه پزشکی مورد نظر شما هستن: پرستاری؟ مامایی؟ پزشک عمومی؟ پزشک متخصص ( و نوع تخصص)، دندانپزشکی؟ و....
    چون هرکدام از این رشته ها مسیر خودش رو داره که کاملا با مسیر بقیه فرق میکنه.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    امتیازتون رو درست محاسبه کردین. منظور من امتیاز بدون محاسبه اسپانسر بود چون امتیاز اسپانسر تا زمان تایید یا عدم تایید اسپانسر قطعی نیست.
    ایشالله اگر نتیجه EOI مثبت باشه و مشکل خاصی در سکیوریتی چک و مدارک پیش نیاد، از زمان لاج و ارسال کامل مدارک بین 3تا 6 ماه طول میکشه تا ویزای موقت صادر بشه.
    میشه جساراتا لینک این مطلب را بفرمائید ؟ 6 ماه واقعا کمه مطمئنید؟
    راستی این ویزا به چه شماره ای الان در سایت مهاجرت مشخص شده است؟

Junior Member

از همه دوستانی که به پر بار شدن این فروم کمک می کنند صمیمانه سپاسگذارم
    من مهندس برق هستم که 9 سال سابقه کار با بیمه دارم
    cdr و cv و summary و icdp هم آماده کردم مدارک لیسانس فوق لیسانس ریز نمرات سابقه کار تایید شده بیمه شناسنامه پاسپورت همه ترجمه رسمی با مهر دادگستری شده آیلتس هم 4 تا 6 دارم حالا سوال من اینه:
    1- آدرسه بانکی که باید پول بریزم؟آخه یکی تو استرالیا ازش خواستم با کارت اعتباریش این کارو بکنه ولی نمی دونم به کدوم بانک بریزه!
    2-گفته بودین 250$برای یررسی سوابق کاری رو می شه نداد و کار بررسی رو به دیاک سپرد حالا سوال اینه آیا واریز 600$ کافیه تا نامه اسمنت رو بگیرم ؟
    3- خوب تو این مرحله باید کلیه مدارک به اضافه cdr application form که مربوط به واریز پول هست رو به آدرس سازمان مهندسی استرالیا با پست بفرستم درسته؟
    3- اون طور که از قوانین جدید فهمیدم بعد از اسسمنت باید مدارکتون رو به انضمام نامه اسسمنت در سایت مهاجرت قرار بدین و منتظر بمونید که دعوت نامه بیاد درسته؟
    4-و در آخر من 55 امتیاز دارم برای گرفتن 5 نمره اسپانسری باید چی کار کنم؟ البته بعد از دریافت نامه اسسمنت

امیدوارم بتونین راهنماییم کنین و مطمئنا این سوالات و جواب اونها برای بقیه مفید خواهد بود همانطور که بقیه سوالها و جوابها برای من مفید بوده

ممنون

Junior Member

خب منم یک سوال

من الان داخل استرالیا هستم. اون امتحان زبان فارسی که نوشتید سختی اش در چه حد است؟ قابل دستیابی است یا نه؟ چون یکی رو دیدم که می گفت اوردن نمره توی این امتحان غیر ممکن است. می خواستم نظرتون رو کلا در این باره بپرسم.

حداکثر 5 امتیاز
    *گرفتن اين ۵ امتياز ديگه به سادگي گذشته نيست. بايستي يك امتحان معروف به امتحان ناتي بديد و در سطح حداقل para-professional نمره قبولي بياريد.
    چون اين سطح در خارج از استراليا برگزار نمي شه بايستي امتحان professional را بدهيد كه هزينه اش تقريبادومیلیون تومان میشه
    اگرم منبعی برای آماده شدن برای امتحان می شناسید ممنون می شم که بگید

مرسی

سلام دوستان

من تا آخر شهریور امسال وقت دارم چون بعدش 5 امتیاز از سنم کم میشه..میخواستم از دوستانیکه تجربه دارند بپرسم نوشتن CDR چقدر طول میکشه و آیا من میرسم پروندم رو لاج کنم؟الان ریز نمرات ترجمه شده با مهر دادگستری، آیلتس و نامه سابقه کارم آمادست. خیلی استرس دارم چون الان همزمان دارم برای دکتری هم اپلای میکنم...بعد از نوشتن CDR چقدر طول میکشه تا جواب اسس بیاد؟آیا میتونم خودم بنویسمش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من تا آخر شهریور امسال وقت دارم چون بعدش 5 امتیاز از سنم کم میشه..میخواستم از دوستانیکه تجربه دارند بپرسم نوشتن CDR چقدر طول میکشه و آیا من میرسم پروندم رو لاج کنم؟الان ریز نمرات ترجمه شده با مهر دادگستری، آیلتس و نامه سلام ابقه کارم آمادست. خیلی استرس دارم چون الان همزمان دارم برای دکتری هم اپلای میکنم...بعد از نوشتن CDR چقدر طول میکشه تا جواب اسس بیاد؟آیا میتونم خودم بنویسمش؟
    سلام
    من الان دارم cdr رو تکمیل می کنم الان تقریبا 1 ماه هست که دارم تکمیلش می کنم هر چه زودتر شروع به نوشتن کنین بهتره

Junior Member

Post پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skillselect - 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط begonia نمایش پست ها
    سلام
    من الان دارم cdr رو تکمیل می کنم الان تقریبا 1 ماه هست که دارم تکمیلش می کنم هر چه زودتر شروع به نوشتن کنین بهتره

سلام ،
    خیلی ممنون از اینکه سعی می کنید به همه کمک کنید
    چند تا سوال داشتم لطفا من رو راهنمایی کنید:
    1)من 3 سال سابقه کاری دارم اما 2 سالش بیمه خویش فرما بودم . توی صداسیما کار کردم اما بیمه نکردنم یعنی خودشون گفتن برید خودتون رو خویش فرما کنید (چون ما استخدام نیستیم). الان نمی تونم هیچ کاری کنم که امتیاز سابقه کاری رو بگیرم؟یا اینکه اگه صداسیما بهم نامه تایید کار بده حله؟
    2) من ژانویه دکترام رو تو دانمارک شروع می کنم. می خواهم بعد از دوره 3 ساله تحصیلم برم استرالیا. سوالم اینه که اگه الان برای اقامت استرالیا اقدام کنم و قبل از اینکه دوره 3 ساله دکترام تموم بشه اقامت استرالیام جور بشه، آیا می تونم رفتنم به استرالیا را حدود 1 سال عقب بندازم؟ اصلاً آیا میشه بقیه کارای ویزای استرالیام رو دانمارک انجام بدم یا اینکه چون از ایذان شروع کردم همش باید از ایران انجتم بشه؟

خیلی خیلی ممنون می شم اگه به سوالام جواب بدین

سلام
    من در 2 بار امتحان آیلتس دادم ولی امتحان اولم 4 تا اسکیل رو 6 شدم و در امتحان دومم یکشونو 5.5 شدم آیا می تونم از کارنامه قدیمیترم(که هنوزم معتبر هستش) استفاده کنم؟
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    دوست عزیز شرایط اولیه را در صفحه پیش گفتم یکیش هم آیلتس ۶-۶-۶-۶ بود حتی اگه یکی از اون شرایط را نداشته باشید نمیتونید لاج کنید
    آیلتس 6 که امتیازش صفره به چه درد می خوره؟ آیا آیلتس OVERAL 6.5 رو قبول می کنند L:6.5 R:6 S:6.5 W:6

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedoo نمایش پست ها
    آیلتس 6 که امتیازش صفره به چه درد می خوره؟ آیا آیلتس OVERAL 6.5 رو قبول می کنند L:6.5 R:6 S:6.5 W:6
    ببینین همانطوری که سحرناز گفتن داشتن آیلتس 6 در تمام مهارتها شرط لازم اقدام برای اقامت هست اما امتیاز زبان از آیلتس 7 درتمام مهارتها شروع میشه.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)