صفحه 91 از 141 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم ( Skilled Select 2012 ) و مسائل مرتبط

با سلام
    دوست عزیز آیا شما میدونین در سایت مهاجرت استرالیا چطور می‌شه این قضیه رو مطمئن شد؟

ویرایش توسط hediye119 : November 17th, 2013 در ساعت 03:39 PM دلیل: ویرایش پست پینگلیش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم ( Skilled Select 2012 ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    اگه شركتي در استراليا خواهان جذب مهندسي از ايران شود ، فرد ايراني از چه ويزايي بايد اقدام كند؟
    و پروسه ويزا گرفتنش چقدر طول ميكشد؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Chemiceng نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه شركتي در استراليا خواهان جذب مهندسي از ايران شود ، فرد ايراني از چه ويزايي بايد اقدام كند؟
    و پروسه ويزا گرفتنش چقدر طول ميكشد؟
    ممنون
    457
    این ویزا بالاتربن اولویت رو داره و معمولا 1-2 ماهه صادر میشه. (در صورت کامل بودن پرونده)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    457
    این ویزا بالاتربن اولویت رو داره و معمولا 1-2 ماهه صادر میشه. (در صورت کامل بودن پرونده)
    ممنون از جواب
    فقط دو سوال:
    ١- ايا فرد ايراني بايد شرايط خاصي داشته. باشه يا صرف اينكه دعوت بكار بشه كافيه؟
    ٢- چجوي ميشه اين ويزا تبديل به PR بشه؟

Junior Member

Question پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم ( Skilled Select 2012 ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    457
    با سلام
    میخواستم بدونم کسی چک لیست مراحل اقدام در ویزای 190 استرالیا را داره همچنین نمونه CDR مربوط به گروه مهندسی عمران رو میخواستم
    ممنون میشم کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Chemiceng نمایش پست ها
    ممنون از جواب
    فقط دو سوال:
    ١- ايا فرد ايراني بايد شرايط خاصي داشته. باشه يا صرف اينكه دعوت بكار بشه كافيه؟
    ٢- چجوي ميشه اين ويزا تبديل به PR بشه؟
    ویزا شامل 2 مرحله هستش، اول شرکتی که قصد استخدام شما رو داره درخواست اسپانسری شما رو با دیاک لاج میکنه. اگه Approve بشه بعدش شما میتونین لاج کنید. (البته قبل از approve شدن اسپانسرشیپ هم میتونین لاج کنید ولی اگه به هر دلیلی اسپانسرشیپ توسط دیاک ریجکت بشه پرونده شما هم خود به خود ریجکت میشه).
    برای تبدیل به PR دو گزینه دارین. اول اینکه 2 سال با این ویزا کار کنین و بعد از طریق transition stream اقدام کنید، یا اینکه شرکت براتون مستقیما درخواست اسپانسری بده و برای direct entry stream اقدام کنید. اطلاعات بیشتر رو تو این لینک بخونین. راه حل دیگه اینه که کلا امتیاز کافی برای تبدیل به PR از طریق 190 یا 189 داشته باشین.

Junior Member mahdina آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران-آب

سلام دوستان
    برای ویزای 190 و 189 ابتدا باید مدارک رو برای assessment فرستاد و بعدش ایلتس گرفت و نهایتا EOI رو پر کرد.
    ایا این درسته؟
    سئوال من اینه برای assessment مدارک رو به کجا باید بفرستم؟ سایتش چیه؟ من فوق عمران دارم

و بعد اینکه ایا تا assessment نشه نمیشه EOI رو پر کرد؟
    پاسخ های بنده حاصل تجربیات و مطالعات شخصی بنده است. تاییدی بر درست بودن صد در صدی آن وجود ندارد، از این رو خواهش می کنم به عنوان مشورت به آن توجه شود نه گفته صد در صد صادق.

رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران-آب

دوستان راهنمایی فوری لازم دارم

مدارک من توی رشته عمران برای ارزیابی بایستی به Engineers Australia فرستاده بشه، و انگار حتی برای ارزیابی مدارکم من باید آیلتس با نمره 6 توی هر مهارت داشته باشم؟؟؟؟

یعنی حتی نمی تونم الان واسه ارزیابی مدارک اقدام کنم؟؟؟؟
    توی بوکلت مربوط بهش اینجور نوشته بود که ایلتس لازمه

خواهش می کنم راهنمایی کنین
    پاسخ های بنده حاصل تجربیات و مطالعات شخصی بنده است. تاییدی بر درست بودن صد در صدی آن وجود ندارد، از این رو خواهش می کنم به عنوان مشورت به آن توجه شود نه گفته صد در صد صادق.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdina نمایش پست ها
    دوستان راهنمایی فوری لازم دارم

مدارک من توی رشته عمران برای ارزیابی بایستی به Engineers Australia فرستاده بشه، و انگار حتی برای ارزیابی مدارکم من باید آیلتس با نمره 6 توی هر مهارت داشته باشم؟؟؟؟

یعنی حتی نمی تونم الان واسه ارزیابی مدارک اقدام کنم؟؟؟؟
    توی بوکلت مربوط بهش اینجور نوشته بود که ایلتس لازمه

خواهش می کنم راهنمایی کنین
    درسته. تا شما مدرک آیلتس رو ارائه نکنین بهتون ارزشیابی رو نمی دن.
    همچنین برای ثبت EOI شما هم به شماره رفرنس مدرک ارزشیابی نیاز دارین و هم به شماره کارنامه آیلتس.
    بنابراین آیلتس از واجباته.
    موفق باشید.

رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران-آب

با توجه به اینکه برای ارزیابی کردن مدرکم توسط Engineering Australia باید مدرک ایلتسم مستقیم از ایلتس به اونجا ارسال بشه...

بنظرتون ایا راهی وجود داره من مدارکم رو برای ارزیابی بفرستم و تا نوبتم برای ارزیابی برسه (مثلا سه ماه آینده) امتحان ایلتس بدم و توی ادرس های موسسه ایلتس نشانی مرکز ارزیابی رو هم بدم؟؟؟

منظورم اینه به نحوی سایر مدارک برای ارزیابی رو بفرستم و بعد ازمون بدم. با توجه به اینکه Engineering Austlia گفته خودتون مدرک ایلتس رو نفرستید و از طریق موسسه اصلش براش ارسال بشه

ممنون میشم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)