صفحه 91 از 92 نخستنخست ... 41818283848586878889909192 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام،من مکانیک کارشناسی ارشد با 9 سال سابقه در زمینه طراحی تجهزات نفت،گاز و نیروگاه جهت تهیه CDR نیاز به کمک دارم.دوستان اگر امکانش هست لطفا راهنمایی فرمایند.

Junior Member

دوستان بعد از اسس شدن مدارک اگه بخوای برای ویزای 189 اقدام کنی باید Expression of Interest سابمیت کنی تا اونا بهت دعوت نامه بدن تا باهاش انلاین اقدام کنی. کسی میدونه زمانی که Expression of Interest پر میکنی تا وقتی دعوت نامت میاد چقدر طول میکشه؟

سلام دوستان
    من حسابداری خوندم هم در لیست sol ,هم در لیست CSOL می تونم انتخاب کنم. در حال حاضر امتیازم کمه باید اسپانسر ایالتی بگیرم ضمنا برادر همسرم هم از استرالیا اقدام کرده اگه کار ایشون اوکی بشه میتونم امتیاز خویشاوندی را هم بگیرم
    اگه از لیست sol انتخاب کنم میتونم اسپانسر بگیرم یا حتما باید از لیست csol باشه؟؟
    با تشکر

Junior Member

دوستان عزیز سلام،
    اونطور که من متوجه شدم اگه اپلیکنتی مثلا مدرک دکتری داشته باشه، 20 امتیاز میگیره، البته اگر مدرک دکتری ش معادل دکتری استرالیا ارزش داشته باشه. ظاهراً لیستی هست چه در مورد ایران که دانشگاهها رو تو 2 گروه دسته بندی کرده و چه در مورد دانشگاههای کشورهای دیگه. چطور میشه این دو لیست رو دسترسی داشته باشیم؟ هم لیست دو گروه دانشگاههای ایزان و هم دانشگاههای کشورهای دیگه؟!
    ممنون که راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معدن-IUT

سلام. من فوق معدن- اکتشاف صنعتی اصفهانم.هم میتونم به عنوا زمین شناس از طریق vetassess اقدام کنم. هم میتونم از طریق اون سازمان نظام مهندسی شون به عنوان مهندس. کسی میدونه کدومش بهتره؟
    مهندسی معدن
    فایل نامبر: دسامبر 2010

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam5394 نمایش پست ها
    سلام. من فوق معدن- اکتشاف صنعتی اصفهانم.هم میتونم به عنوا زمین شناس از طریق vetassess اقدام کنم. هم میتونم از طریق اون سازمان نظام مهندسی شون به عنوان مهندس. کسی میدونه کدومش بهتره؟
    lمن فکر میکنم باید ببینید پوزیشن کاریتون بیشتر بعنوان مهندس بوده یا زمین شناس - یعنی اون لیست وظایفی که در محل کار دارید تعیین کننده ارگان اسس شماست

Junior Member

سلام دوستان. اسسمنت توسط EA و ACS نیاز به سابقه کار داره؟ اگه داره هر کدوم چند سال؟ اگر لینک بزارید که ممنونتون میشم.
    در موقع اسسمنت توسط هر کدوم از دوتا موسسه بالا، ارائه آیلتس دز شروع پروسه اسسمنت لازمه یا میشه با یکی دو ما تاخیر آیلتس رو ارائه کرد؟

سپاس فراوان

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط m_azodi نمایش پست ها
    سلام دوستان. اسسمنت توسط EA و ACS نیاز به سابقه کار داره؟ اگه داره هر کدوم چند سال؟ اگر لینک بزارید که ممنونتون میشم.
    در موقع اسسمنت توسط هر کدوم از دوتا موسسه بالا، ارائه آیلتس دز شروع پروسه اسسمنت لازمه یا میشه با یکی دو ما تاخیر آیلتس رو ارائه کرد؟

سپاس فراوان
    در مورد EA، نیازی به داشتن سابقه کار نیست. مدرک آیلتس رو هم میشه با تاخیر یکی دو ماهه ارائه داد.

سلام دوستان
    چند ساعت تحصیل در هفته، تمام وقت محسوب میشه؟

سلام.
    از دوستان کسی میتونه خیلی منظم و مرتب بگه که برای اسس کردن چه مدارکی باید آماده کنیم و بفرستیم. هر کسی یک چیزی نوشته و خیلی گیج کننده شده.
    مثلا اینکه
    در مرحله اسس باید مدارک تحصیلیمون رو ترجمه کنیم و بفرستیم؟
    برای سابقه کار باید نامه از بیمه بفرستیم و اصلا بیمه سابقه رو به ما میده یا نه؟
    علاوه بر بیمه باید از شرکت محل کار هم نامه داشته باشیم؟
    قرار داد کاری رو باید ترجمه کنیم و بفرستیم؟
    CDR رو باید همه آماده کنن و بفرستند؟ این CDR باید توی سربرگ شرکت و با مهر شرکت باشه؟
    تنیجه IELTS رو باید برای اسس بفرستیم؟

کلا از دوستانی که مخصوصا در رشته مهندسی اسس گرفتند و یا مدارکشون رو فرستادند یه اطلاعات دقیق از نوع مدارکی که باید ارسال بشه رو توضیح بدند خیلی کمک بزرگی به بقیه میکنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)