صفحه 11 از 92 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک - Assessment

سلام دوستان همسر من فوق ليسانس علوم دام از زير مجموعه هاي علوم كشاورزي هست . خواستم بدونم واسه اسست الان بايد مدرك ايلتس هم اماده باشه ؟ اخه تو سايت vetassess تو چك ليست چيزي به عنوان مدرك زبان نبود. در ضمن از شوهر هم چيزي بايد واسه اسست ارسال بشه؟؟ ممنون از پاسختون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

ممنون از کمکتون
    فقط من شنیدم که مدرک کارشناسی تمام دانشگاه های آزاد به جز دانشگاه های تهران باید معدل بالای 18 باشد تا 15 امتیاز بگیره، میخواستم بدونم سطح علمی دانشگاه را بررسی نمیکن؟ یا لیستی از دانشگاه آزادهای معتبر تهران دارند؟

خدمت برادر عزیر سلام عرض می کنم
    من لیسانس عمران و فوق حمل و نقل داشتم. برای transport engineer اقدام کردم. اوضاع کاری در زمینه حمل و نقل مثل بقیه رشته های عمران در استرالیا بستگی به توانایی های علمی، داشتن ارتباط دهده خوب و سطح زبان خوب داره. مسئله اصلی اینه که لزوما با مدرکی که assess می شوید لازم نیست دنبال کار برید assess شدن فقط برای انجام پروسه مهاجرت هست. کار پیدا کردن بستگی به مهارت، علاقه شخصی و مدارک دانشگاهی مرتبط داره. مثلا چون لیسانس عمران دارید میشه به عنوان یه مهندس سازه هم کار کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط naserrst نمایش پست ها
    سلام افشین جان. کیس شما بسیار شبیه منه و بسیار خوشحالم از این بابت.
    افشین جان، من عمران 82 و حمل و نقل 85 فارغ التحصیل شدم . میخواستم بدونم که شما که برای حمل و نقل اسس کردین مدرکتون رو، از اوضاع کار این رشته خبر دارین؟ راستش شک دارم که کدوم مدرک رو بفرستم برای اسس.

Member
    رشته و دانشگاه
    civil S.U.T

مرسی افشین جان، اگه اشکالی نداره، شماره موبایلتو برام بفرست . شاید مزاحمت بشم برای راهنمایی در مورد پروسه ها.
    ممنون در هر صورت

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_civil نمایش پست ها
    خدمت برادر عزیر سلام عرض می کنم
    من لیسانس عمران و فوق حمل و نقل داشتم. برای transport engineer اقدام کردم. اوضاع کاری در زمینه حمل و نقل مثل بقیه رشته های عمران در استرالیا بستگی به توانایی های علمی، داشتن ارتباط دهده خوب و سطح زبان خوب داره. مسئله اصلی اینه که لزوما با مدرکی که assess می شوید لازم نیست دنبال کار برید assess شدن فقط برای انجام پروسه مهاجرت هست. کار پیدا کردن بستگی به مهارت، علاقه شخصی و مدارک دانشگاهی مرتبط داره. مثلا چون لیسانس عمران دارید میشه به عنوان یه مهندس سازه هم کار کنید.

Junior Member

سلام دوستان.
    من سابقه کارم به این صورت بوده
    حدودا 2 سال برنامه نویس بودم در یک شرکت خصوصی بدون بیمه و بعد از اون 3 سال در یک شرکت دولتی مسوول شبکه و پشتیبانی سیستمها بودم
    حالا برای هرکدوم از این ها یک کد جداگانه در لیست مشاغل وحود داره. من اگر بخوام مدارکم رو برای اسسمنت بفرستم به چه صورت بررسی میشه یعنی سابقه کارم 5 سال محسوب میشه یا اینکه فقط اونی که مربوط به شغل انتخابی هست رو قبول می کنند. با توجه به اینکه هر دو زیر مجموعه رشته کامپیوتر هستند. ممنوم میشم اگه کسی جواب بده و راهنمایی کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر سخت افزار

آقا من با اسکیل سلکت دعوتنامه ام اومده. موندم میشه این payment رو بدم یکی از دوستام استرالیا بره تو پروفایلم انجام بده یا نه؟
    دو سه روز دیگه باطل میشه اینوایتم...... راهنمایی کنید
    فایل نامبر 31/10/11 فرانسه 5و6 انگلیسی 8و9

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    من پروسه کار را بصورت مختصر توضیح می دم خواهش می کنم از دوستانی که اطلاعات دارند راهنمایی بفرمایید:
    مشخصات کلی : مهندس مکانیک 13 سال سابقه کار نمره مدرک زبان در هر اسکیل 7
    دقیقا یکسال پیش با وکیلی قرارداد بستم و سریع مدارکم را ترجمه کردم و خیلی سریع مدارک را کامل کردم یکماه بعد کلیه مدارک و CDR ها و سوابق را برای گرفتن اسس تحویل وکیل دادم . با کلی پیگیری و اعصاب خوردی شهریور گفت اسس اومده که مهندس مکانیک ولی associate اسس شده است Anzsco 233512 و برای EOI خواستم اقدام کنم که وکیل گفت برای مدرک چون نمرات دروس تخصصی بالاست اعتراض فرستادم و منتظر جواب باشیم بهتر است دوماه انتظار کشیدیم و حال مدرکی برای من ارسال کرده مدرک همان associate است با عنوان Engineering Technologist با ANZSCO233914 بطور خلاصه :
    تحویل کامل مدرک بهمن 90
    اسس مدرک شهریور 91 ( تاریخ آن تیرماه 90) با ANZSCO233512
    پاسخ اعتراض آذر 91 ( تاریخ نامه یکماه قبل ) با Anzsco233914
    حال من این سوال را دارم که :
    - آیا چنین پروسه ای منطقی است ؟
    - آیا به گفته وکیل در مورد اسس می توان اعتراض کرد؟
    - صحت اسس را می توان چک کرد ؟
    - آیا تفاوتی بین دو کد وجود دارد ؟ واگه داره چی هست ؟
    - اگه تصمیم داشته باشم بدون وکیل کار را ادامه بدهم مشکلی وجود دارد؟ کار خاصی باید انجام دهم ؟
    بطور کلی نظرتون رو بدید ممنونتون می شم.
    ارادتمند همه دوستان
    رضا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام به همه ... می خواستم بدونم آیا برای اسسمنت گروه کامپیوتر از ACS نیازی به آیلتس هست؟

Junior Member

سلام دوستان من یک سوال داشتم. خوشحال میشم که یکی به من جواب بده. درسته که میگن 5 امتیاز زبان فارسی که قبلا به همه تعلق میگرفت الان دیگه وجود نداره و باید برای گرفتن این 5 امتیاز یک امتحان خاص داد.
    لطفا اونایی که اطلاعاتشون آپدیته در این مورد منو راهنمایی کنن
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Baran55 نمایش پست ها
    سلام به همه ... می خواستم بدونم آیا برای اسسمنت گروه کامپیوتر از ACS نیازی به آیلتس هست؟
    سلام دوست عزیز

نه. برای اسسمنت acs نیازی به آیلتس ندارید.
    Please note: there is no requirement from the ACS for an IELTS or equivalent testing results.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)