صفحه 15 از 92 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک - Assessment

سلام یه سوال داشتم من از دانشگاه ملبورن برا دکترا بورس گرفتم تو ایران 4 سال سابقه کار دارم میخوام بدونم اسس کردن مدارک تنها برا متقاضیان اقامت دائمه؟ یا یکی مثل منم میتونه اونجا این کار رو بکنه؟ کلا هزینه اسس کردن جدا از هزینه تقاضای اقامت دایمه؟ چقدره؟ کلا برا کار حتما باید اقامت دایم داشته باشیم. ممنون

Junior Member

سلام من یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه راجع به هرکدومشون که اطلاعات دارید جواب بدید
    برای assessment حداقل چقدر سابقه کار لازم هست؟
    آیا دوره سربازی اگر امریه بوده باشی میشه به عنوان سابقه کار در نظر گرفت؟
    آیا مهمه که مدرکمون به چه عنوان ارزیابی میشه ؟ من یه مدت تو یه شرکتی که خیلی عمرانی نبود چند تا کار عمرانی انجام دادم میخوام ببینم میتونم از اون یه سال به عنوان سابقه کار استفاده کنم؟ رشتم عمران هست
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    civil S.U.T

دوستان سلام
    اگه خواستین از ویزا کارت من برای پرداخت آنلاین هزینه اسسمنت میتونین استفاده کنین.

برای اطلاعات در مورد ارزیابی مدارک مهندسی به
    http://www.engineersaustralia.org.au...lls-assessment
    مراجعه کنید.
    بنابراین، آمادگی کامل داشته باشید که چند صد لار برای ارزیابی مدارک پیاده بشید

این Engineers Australia یه دزد واقعی هست یعنی هرطوری که بتونه پول زا شما میگیره! چند ماه پیش یه کنفرانسی شرکت کردم که AE اسپانسرش بود. نمیخوام سرتونو با خسیس بازی هایی که توی کنفرانس در آورده بودن درد بیارم، فقط بعدا فهمیدم که این EA در واقع اسپانسر (به این مفهوم که کمک مالی به کنفانس بکنه) نبوده. بلکه در واقع یک بخشی از هزینه‌ی رجیستریشن کنفرانس رو برای خودش بر میداشته و در حقیقت از برگزاری کنفرانس سود میکرده! به این میگن دزدی!!!!!
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛
    كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند ...

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid22 نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم من از دانشگاه ملبورن برا دکترا بورس گرفتم تو ایران 4 سال سابقه کار دارم میخوام بدونم اسس کردن مدارک تنها برا متقاضیان اقامت دائمه؟ یا یکی مثل منم میتونه اونجا این کار رو بکنه؟ کلا هزینه اسس کردن جدا از هزینه تقاضای اقامت دایمه؟ چقدره؟ کلا برا کار حتما باید اقامت دایم داشته باشیم. ممنون
    سلام
    برای اسس کردن مبلغ 660 دلار بایستی بپردازید که جدا از هزینه اقامت هست
    مدرک اسس شما تا یک سال اعتبار داره برای اپلای اقامت اما اگر یک سال بیشتر از تاریخ اسسمنت گذشته باشه شما بایستی مبلغی در حد 75 دلار به سازمانی که نامه اسس را داده پرداخت کنید تا نامه ای جدید با تاریخ جدید به شما بدند

نقل قول نوشته اصلی توسط syler نمایش پست ها
    سلام من یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه راجع به هرکدومشون که اطلاعات دارید جواب بدید
    برای assessment حداقل چقدر سابقه کار لازم هست؟
    آیا دوره سربازی اگر امریه بوده باشی میشه به عنوان سابقه کار در نظر گرفت؟
    آیا مهمه که مدرکمون به چه عنوان ارزیابی میشه ؟ من یه مدت تو یه شرکتی که خیلی عمرانی نبود چند تا کار عمرانی انجام دادم میخوام ببینم میتونم از اون یه سال به عنوان سابقه کار استفاده کنم؟ رشتم عمران هست
    ممنون
    من فقط می دونم که تعداد زیادی از افراد بدون داشتن سابقه کار مدارکشون را اسس کردند و می دونم که شدنی اما باید بیشتر خودتون تحقیق کنید که چطور و چگونه
    موفق باشید

Junior Member

دوستانه عزیز کسی نیست بتونه جوابه پوسته ۱۳۸ رو بده ؟ من این شده مشکله من چجوری میتونم این پوله اسسسمنتو پرداخت کنم آخه واسه من تو سایت مربوطه هیچ چیز در حرفی از شماره حسابه بانکی نیستش پس من پولو باید به چه حسابی بریزم. من واسه خودشونم میل زدم والی هنوز جواب ندادن !!!!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

من تمام گواهی های سابقه کارم رو به انگلیسی گرفتم که سربرگ فارسی و مهر شرکتم فارسی هست. جدیدا وزارت دادگستری و امور خارجه نامه انگلیسی قبول نمیکنن و مهر نمی زنند. اگر فقط مهرناتی بخوره و سربرگ را ترجمه کنه کافیه؟ من از یه وکیل شنیدم ناتی رو قبول نمی کنن و حتما باید مهردادگستری و وزارت خارجه بخوره. کسی تجربه ارسال گواهی انگلیسی داشته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

نمی شه واسه ارسال به ACS به جای Money order با حواله ارزی فرستاد؟ آخه هم کارمزدش کمتره و هم سریعتر. صرافی شرفی واسه Money order گفت 150 دلار می گیره و برای حواله 40 دلار.

Junior Member

من پول برای اسس رو از طريق سايت مانی مکس فرستادم. يه روزه فرستادن. کارمزدشون هم منصفانه هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)