صفحه 19 از 92 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط vafa62 نمایش پست ها
    راستش ما هم همین مشکل رو داشتیم البته ترجمه ما ناتی بود و دارالترجمه گفت ترجمه، کپی برابر اصل نمیشه!! ما هم فقط اصل مدارک رو کپی برابر اصل کردیم نه ترجمه هارو! و ظاهرا مشکلی هم نبود!

ممنون از راهنماییتون. یک سوال دیگه ام دارم اینکه باید مدارک را براشون پست کنم یا نه. چون تو سایتش چیزی در مورد این ندیدم. و اینکه می خوام از طریق حواله پول بفرستم ، بعدش باید فقط فاکتور حواله رو براشون ایمیل کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar1363 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. یک سوال دیگه ام دارم اینکه باید مدارک را براشون پست کنم یا نه. چون تو سایتش چیزی در مورد این ندیدم. و اینکه می خوام از طریق حواله پول بفرستم ، بعدش باید فقط فاکتور حواله رو براشون ایمیل کنم؟
    سلام دوست عزیز

همه مدارک باید اسکن و attach بشه و نیازی به پست مدارک نیست.
    در مورد حواله پول نمی تونم دقیق جواب بدم بدلیل اینکه ما از طریق credit پرداخت کردیم ولی تا اونجایی که می دونم اونم باید ایمیل بشه ولی بازم برای اینکه مطمئن باشین از بچه هایی که حواله کردن بپرسین.
    ما هنوز جوابمون نیومده به محض اینکه بیاد اینجا مطرح می کنم تا بتونم کمک بیشتری بکنم.

Junior Member

سلام
    دوستان در مورد امتیاز سن می توانید مرا راهنمایی کنید؟من متولد 2 اسفند 59 هستم و مهندس عمران و دارای سابقه کار چون دارم برای آیلتس می خونم و احتمالا برای اواخر بهار برای آزمون آماده بشم مخوام بدونم از کی می تونم برای اسس اقدام کنم و سن من از زمان ثبت برای اسس حساب می شه یا از زمان لاج؟یعنی مثلا زمان لاج بیفته برای اسفند سال بعد از امتیاز 30 تا برای سنم کم می شه؟لطفا راهنماییم کنید

با سلام من مهندس کامپیوتر سخت افزار دانشگاه ازاد تهران جنوب خوندم 9سال سابقه کار در اداره دولتی دارم که به من فقط گواهی اشتغال در واحد ITرو میدهد هیچ چیز بیشتری هم قید نمی کند همسرم هم مهندس برق مخابران داشگاه شهر ری آزاد هست که 8سال سابقه بیمه داره که 4سالش مرتبط در شرکت چینی هست کی اقدام کنه بهتره؟؟؟من برای چه عنوان شغلی ای باید اقدام کنم با توجه به سابقه it

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    SHARIF.MS.SOFTWARE

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک - Assessment

سلام دوستان چند تا سوال - مربوط به ACS.
    ۱ در مدارک لازم برای اسس رزومه عادی ۲ صفحه ای را بفرستیم کافیه یا نیاز به CDR و بند و بساط بیشتر داره؟
    ۲ گواهی سابقه کار (مربوط به ۶ سال - و البته ۴ سال را بیمه دارم) را بر روی سربرگ شرکت که اسم شرکت به انگلیسی هم روش هست به انگلیسی گرفتم+۷مورد کاری+امضا و ایمیل و موبایل مدیر عامل+ مهر شرکت . همین کافیه ؟ تاییدی-مهری-ترجمه ای چیزی دیگه لازم نداره؟
    ۳ من لیسانس نرم افزار سراسری یزد بودم معدل ۱۳.۷۶ فوق لیسانس هم صنعتی شریف معدل ۱۴.۰۴ نکنه به خاطر معدل لیسانس بگن فوق دیپلم هستم...؟؟؟

سیدنی: Aug 11, 2009 -- فایل اول:Oct 1, 2009 -- ارسال به دمشق: Nov 24, 2009 - ورشو December 12, 2011 این پروسس February 13, 2012 مدیکال به همراه کپی پاس و ۴۹۰ دلار :April 8,2013 .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armitta نمایش پست ها
    سلام
    دوستان در مورد امتیاز سن می توانید مرا راهنمایی کنید؟من متولد 2 اسفند 59 هستم و مهندس عمران و دارای سابقه کار چون دارم برای آیلتس می خونم و احتمالا برای اواخر بهار برای آزمون آماده بشم مخوام بدونم از کی می تونم برای اسس اقدام کنم و سن من از زمان ثبت برای اسس حساب می شه یا از زمان لاج؟یعنی مثلا زمان لاج بیفته برای اسفند سال بعد از امتیاز 30 تا برای سنم کم می شه؟لطفا راهنماییم کنید
    سلام

این نشون می ده که سن از تاریخی که دعوتنامه براتون می آد حساب می شه!
    You can receive up to 30 points based on the age you were on the day you were invited to apply
    اینم لینکش http://www.immi.gov.au/skills/skills...s/subclass-189

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vafa62 نمایش پست ها
    سلام

این نشون می ده که سن از تاریخی که دعوتنامه براتون می آد حساب می شه!
    You can receive up to 30 points based on the age you were on the day you were invited to apply
    اینم لینکش http://www.immi.gov.au/skills/skills...s/subclass-189
    مرسی از پاسختون
    یه سوال دیکه هم دارم دوستان راهنمایی کنید من همسرم مهندسی کشاورزی زراعت اصلاح نباتات خونده بالای 8 سال سابقه کار با بیمه داره راحتر و سریعتر از من می تواند آیلتس نمره 6 بیاورد آیا امکانش هست بشه از طریق همسرم برای مهاجرت اقدام کرد؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط armitta نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون
    یه سوال دیکه هم دارم دوستان راهنمایی کنید من همسرم مهندسی کشاورزی زراعت اصلاح نباتات خونده بالای 8 سال سابقه کار با بیمه داره راحتر و سریعتر از من می تواند آیلتس نمره 6 بیاورد آیا امکانش هست بشه از طریق همسرم برای مهاجرت اقدام کرد؟
    بله دوست عزیز تفاوتی نمیکنه، اگر همسرتون اقدام بکنن ایشون میشن Main Applicant و شما میشین Secondary Applicant و اگر شما اقدام بکنین بالعکس. در هر صورت هر کس که Main Applicant میشه باید بتونه امتیازات لازم رو (مثل سن، نمره آیلتس و ...) رو بیاره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    repair&maintenance of aircraft

سلام و درود. من مدرک کاردانی تعمیر و نگهداری هواپیما از دانشگاه جامع علمی کاربردی دارم. کسی میدونه مدرک این دانشگاهو قبول دارن؟

Junior Member galadrail77 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهنسي شيمي گرايش پتروشيمي (پلي تكنيك تهران)

سلام به همه
    چه اونايي كه هستن چه اونايي كه رفتن

من ميخواستم از دوستاني كه تجربه ي بيشتري دارن خواهش كنم مراحل اسس مدرك تحصيلي و سابقه كاري رو يه توضيح بدن

اينكه Professional Eng يا Idustrial چه فرقي داره و نحوه پر كردن اون اپيزود ها يا اگه من اشتباه اومدم پيج رو باز راهنماييم كنيد

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)