صفحه 3 از 92 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک - Assessment

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    مگر نه اینکه سن از زمان لاج پرونده حساب میشه؟ ؟؟؟؟فکر کنم من قبلا یه جا اینو خوندم! من تا آخر شهدیور 32 سالم تموم میشه و فکر کنم اگر قبل از این زمان لاج نکنم 5 امتیاز از دست میدم...آیا اشتباه میکنم؟
    You can receive up to 30 points based on the age you were on the day you were invited to apply. The table below sets out the points available.

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    You can receive up to 30 points based on the age you were on the day you were invited to apply. The table below sets out the points available.
    مرسی از جوابتون ...ظاهرا من لشتباه کرده بودم و 32 سال و 11 ماه هم 30 امتیاز میگیره و من 1 سال دیگه وقت دارم هنوز.....

Junior Member petonia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Enginnering Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها

۱۳- بعد از تقریبا یک ماه درست
    یکساعت قبل از سال تحویل (۱۳۹۱) ایمیل را چک کردیم و دیدیم که بله جواب اومده و ما اسس شدیم

البته به این صورت:
    Dear Mr x
    Thank you for your ICT skills assessment, which was received by the Australian Computer Society on 16 February 2012.
    Your skills have been assessed to be suitable for migration under 261312 (Developer Programmer) of the ANZSCO Code, being
    the skilled occupation indicated that you intend to nominate for migration purposes.
    Your Bachelor of Software Engineering from Islamic Azad University completed November 2000 has been assessed as
    comparable to an AQF Diploma with a major in computing.

یعنی همسر مربوطه با داشتن لیسانس کامپیوتر-نرم افزار از دانشگاه آزاد واحد لاهیجان با معدل سیزده و هفده صدم و بیش از ده سال سابقه کار به عنوان دیپلم استرالیایی اسس شد که باعث میشه بجای ۱۵ امتیا ۱۰ امتیاز بگیریم - کارد میزدی خونش در نمیومد اصلا نمیتونست با قضیه کنار بیاد آخرش هم تو عید طاقت نیاورد و یه ایمیل زد به ونسا خانم (اسسور مربوطه) . گله و گله گذاری کرد و این جواب را هم گرفت :

Thanks for your email.

The reason your Bachelors has been assessed as comparable to a Diploma is due to your GPA (Grade Point Average). In order to be assessed as a Bachelor equivalent your require a GPA above 14 unfortunately your GPA was only 13.17 hence not meeting the requirement to be classed as a Bachelors only a Diploma.
    Hope this helps.

این ها را گفتم که دوستان بدونند که معدل زیر ۱۴ باشید ۱۰۰٪ به عنوان دیپلم استرالیایی اسس میشید واز اون ۱۵ امتیاز فقط روی ۱۰ امتیازش میتونید حساب کنید البته خوشبختانه سابقه کار همسری کل ۱۰ سال و اندی قبول شده

این بود مراحل اسس ما اینها را فقط نوشتم که بدونید این کار خیلی ساده است و هیچ نیازی به وکیل و مشاور نداره خواهش میکنم برای کاری به این سادگی پول به وکیل ندید خودتون کاهاتون را انجام بدید و روی کمک دوستان فروم حساب کنید

پایان
    با سلام

ممنون از اطلاعات مفیدی که دادین. من دقیقا میخوام همین 261312 اقدام کنم. ولی من رشته ام کامپیوتر نیست (رشته تحصیلی ام برق بوده است) ولی از سال 1384 بیمه تامین اجتماعی به صورت پراکنده دارم. که می خوام با پر کردن 8 سال سابقه کار و ارائه دو پروژه RPL اقدام کنم. البته وکیل هم دارم ولی میشه لطفا برام شرح وظایفی که همسرتون در بخش work experiece از شرکتهای مختلف گرفته است را ایمیل کنید برام ؟؟ (petonia_t@yahoo.com)
    میدونید کدنویسی تحت وب بسیار گسترده است می ترسم اگه کم بنویسم یه مشکلی پیش بیاد اگه زیاد یا غیر واقعی بنویسم یه مشکل دیگه؟؟ سوالات دیگری هم دارم اگه لطف بفرمایید ایمیل بزنید یا تلفن تماس برام ایمیل کنید مزاحمتان بشم کمک بسیار بزرگی بهم کرده اید.
    ببخشید یه سوال دیگه هم دارم؟ الان من 8 سال را با حین تحصیل دارم پر می کنم. آخه میگن کدنویسی و کامپیوتر تنها رشته ای هست که کار حین تحصیلو قبول می کنن؟؟

ممنون منتظر جوابتون هستم
    ویرایش توسط petonia : August 10th, 2012 در ساعت 07:00 PM

سلام دوستان
    با تشکر ویژه از سحرناز عزیز بابت اطلاعات جامعی که در اختیار ما قرار دادن
    من چند تا سوال دارم و ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی بفرمایید
    1- من هم مدرک کاردانی و هم مدرک کارشناسی نرم افزار رو از دانشگاه غیرانتفاعی دارم (از طریق کنکور سراسری) که هر دو هم با معدل 15 بوده ، کسی از دوستان اینجا میدونه که ACS مدارک دانشگاههای غیرانتفاعی رو چطور ASSESS میکنه؟
    2- من شش سال سابقه کار دارم و در مدت این شش سال کارهای روتین دفتر فناوری اطلاعات مثل تعمیر سیستم ها و رفع عیب شبکه و نصب ویندوز و ... اینجور کارها رو انجام دادم البته در سالهای قبل دو تا پروژه برنامه نویسی هم انجام دادم ولی مساله اینجاست که در حال حاضر تویه هیچ کدم از مشاغلی که ACS اونها رو ASSESS میکنه تخصص ندارم ، میخام بدونم از طریق چه کدی میتونم اقدام کنم ؟! مثلا راهی که به ذهن خودم میرسه این هست که یک مدرک CCNA بگیرم (که البته این کار هم خیلی زمانگیره) و بعد که کمی دانشم اضافه شد یه روزمه مبنی بر اینکه کارهای شبکه در این شش سال انجام میدادم ارائه کنم و در نتیجه برای کد 263111 اقدام کنم. دوستان اگه نظری دارین خوشحال میشم بشنوم مخصوصا دوستانی که برای کد 263111 اسس شدن و میدونن که چه جور رزومه ای باید آماده کنم.
    من میتونممممم

Junior Member

با سلام
    دوستان من مدرک مهندسی صنایع با 6 سال سابقه کار توی شرکت نفت دارم کجای این سایت http://www.engineersaustralia.org.au باید برم و مدارک رو آنلاین بزارم واسه بررسی
    ممنون

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

سلام

من لیسانس کامپیوتر هستم، دانشگاه علم و فرهنگ و با معدل 12/15
    سابقه کار هم یک سال و چند ماه با بیمه و قبلش هم 2-3 سالی به صورت تمام وقت و پارو وقت
    دوره های MCITP-Enterprise Administrator, TMG, Exchange, Cisco CCNA, VmWare VCP هم توی آموزشگاه های اینجا گذروندم و مدرکشون هم دارم
    اگر لازم بشه میتونم مدرک بین المللی ماکروسافت هم برم امتحان بدم بگیرم

حالا به نظرتون من 15 امتیاز اسس میشم یا 10 امتیاز؟ آخه 15 امتیاز رو لازم دارم!

امتیازم اینطوریه:
    زبان: آیلتس 6 => 0 امتیاز
    سابقه کار:
    حداقل ۳ سال
    =>
    ۵ امتیاز
    زبان فارسی => ۵ امتیاز
    گرفتن اسپانسر از ایالت های استرالیا => ۵ امتیاز (ويزاي 190)

برای رسیدن به 60، امتیاز 15 میخوام

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    سلام

من لیسانس کامپیوتر هستم، دانشگاه علم و فرهنگ و با معدل 12/15
    سابقه کار هم یک سال و چند ماه با بیمه و قبلش هم 2-3 سالی به صورت تمام وقت و پارو وقت
    دوره های MCITP-Enterprise Administrator, TMG, Exchange, Cisco CCNA, VmWare VCP هم توی آموزشگاه های اینجا گذروندم و مدرکشون هم دارم
    اگر لازم بشه میتونم مدرک بین المللی ماکروسافت هم برم امتحان بدم بگیرم

حالا به نظرتون من 15 امتیاز اسس میشم یا 10 امتیاز؟ آخه 15 امتیاز رو لازم دارم!

امتیازم اینطوریه:
    زبان: آیلتس 6 => 0 امتیاز
    سابقه کار:
    حداقل ۳ سال
    =>
    ۵ امتیاز
    زبان فارسی => ۵ امتیاز
    گرفتن اسپانسر از ایالت های استرالیا => ۵ امتیاز (ويزاي 190)

برای رسیدن به 60، امتیاز 15 میخوام
    به احتمال خیلی زیاد به خاطر معدلتون شما 10 امتیاز میگیرید. به نظر من روز امتیاز زبان کار کنید. 10 امتیاز کم نیست که به این راحتی ازش میگذرید

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    به احتمال خیلی زیاد به خاطر معدلتون شما 10 امتیاز میگیرید. به نظر من روز امتیاز زبان کار کنید. 10 امتیاز کم نیست که به این راحتی ازش میگذرید

چطوری میشه از تحصیلات 15 امتیاز رو بیارم؟ این مدرک های بین المللی تاثیری داره برم دنبالش؟

قضیه این موارد زیر چیه دقیقاً؟ من متوجه نشدم؟ شامل من هم میشه؟

گرفتن اسپانسر از ایالت های استرالیا 5 امتیاز (ويزاي 190)

گرفتن اسپانسر از مناطق كم جمعيت استرالیا 10 امتیاز (فقط ويزاي 489 )

Junior Member

سلام
    میشه لطفا من رو راهنمایی کنید که اولا من لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات (IT) دارم از دانشگاه سراسری و اسم رشتم در لیست SOL نیست.شغل های 261112 و 261313 و 263111 شامل رشته من می شود؟یعنی اگر من رزومه مرتبط با این رشته ها بدهم قابل قبول است؟
    در ضمن از کجا باید بفهمم مدرکم چگونه اسس می شود و چقدر امتیاز می گیرد؟

مدرک آیلتس رو کی باید فرستاد؟
    چون اگه بخوام برای ویزای 190 کویینزلند اقدام کنم باید حداقل آیلتس 7 داشته باشم
    233612
    Petroleum Engineer
    Minimum of 7
    in each band
    Bachelor degree in engineering
    (chemical, electrical, or civil) with
    petroleum related work experience, or
    equivalent
    Applicants must provide proof of
    registration with the Board of
    Professional Engineers of
    Queensland at time of