صفحه 37 از 92 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    توی اطلاعات مربوط به رشته تحصیلی من نوشته شده
    Applicants in this occupation may be eligible for skilled migration under the following programs: Employer Nomination Scheme (ENS), Regional Sponsored Migration Scheme (RSMS), Points Based Skilled Migration visa, Temporary Business (Long Stay) (Subclass 457).
    یعنی فقط میتونم واسه ویزاهای 186، 187 و 457 اقدام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم جوابمو بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh3970 نمایش پست ها
    The date provided on the skills assessment result letter is the date that you are deemed to have met the ACS requirements and reached the appropriate skilled level for your nominated occupation.

Specifically in this application your Bachelor of Computer Engineering degree has been assessed as comparable to an AQF Bachelor Degree with a major in computing and closely related to the nominated occupation thus requiring 2 years relevant ICT experience to be demonstrated in order to meet the requirements for a suitable assessment.

As you commenced employment with -------- on February 2004, two years from this date (February 2006) is the date when you are deemed to have reached the appropriate skilled level for your nominated occupation.
    جواب acs به اعتراض من، میگه چون لیسانست رو قبول کردیم 2سال سابقه اتو کم می کنیم حالا نمی دونم دیاک این براش مهمه؟
    دقیقا همون مسئله ای که گفتم...لعنت بهشون...هنوز معلوم نیس اما اصلا انگار این رو دیاک ازشون خواسته اما خوب هنوز جیزی معلوم نیس باید صبر کنیم افرادی که با این روش اسس شدن اقدام کنن فیدبک بگیریم...متاسفانه ما تو موج اول این تغییراتیم...
    مرسی که این متن رو شیر کردین

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezash77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من جدیدا با این سایت آشنا شدم و خیلی اطلاعات مفیدی بدستم اومد. چند تا سوال دارم اگر کمکم کنید ممنون میشم.
    1- آیا فردی مثل من که زیاد آشنایی با مسائل اپلای نداره میتونه واسه اسسمنت و سایر کارهای مورد نیاز خودش مستقیما اقدام کنه یا داشتن وکیل براش بهتره. منظورم دقیقا اینه که آیا اقدامات لازمش اونقدری شفاف هست که من خودم بتونم اپلای کنم؟
    2- آیا وکلا نکاتی رو میدونن که من ندونسته بخواهم اقدام کنم باعث بشه کار من به فرجام نرسه؟
    3-آیا سابقه کاری حتما باید بیمه ای باشد یا اینکه فقط کارفرما گواهی کنه که مدت معینی اونجا مشغول به کار بودم کافیه؟
    4- من در حال حاضر آیلتس امتحان ندادم، بعد از اسس شدن مدارک چقدر فرصت دارم واسه ارسال نمره زبان؟
    5- آیا مدارک مربوط سابقه کارم رو هم باید ابتادا بفرستم یا اسسمنت فقط مربوط به مدارک تحصیلی میشه؟
    پیشاپیش ممنونم
    من خیلی کلی جوابت رو میدم. خیر، وکلا هیچ کمک خاصی بهت نمی کنن جز اینکه اطلاعاتشون رو شیر میکنن. در مورد سابقه کاری هم برای دیاک و سازمان اسس کننده متفاوته. برای سازمان اسس کننده که همون نامه و 5 تا شرح وظایفت کمک میکنه. در مورد اسسمنت شما مدارکت رو بفرست تا دو سال بعدش وقت داری آیلتس بدی و نتیجه رو بفرستی. بستگی به سازمان اسس کننده ات دار.

Junior Member

سلام دوستان. متاسفانه مدت طمان طیادی هست من سوال زیر رو مطرح کردم اما جوابی تا الان نگرفتم . میشه کمکم کنید؟

من و همسرم میخوایم برای استرالیا و دانمارک اقدام کنیم. اما بیشتر نظرمون روی استرالیا هست. به یکی از این شرکتهای مهاجرتی هم زنگ زدم ولی کلی خرج داره اگه بخوایم به اونا بسپاریم کارای گرفتن ویزا رو. ممکنه برای مهاجرت به استرالیا مثل دانمارک خودمون اقدام کنیم که پول اضافه به آزانس مهاجرتی ندیم؟؟ واقعا ممنون میشم راهنماییم کنید.
    شرایط همسرم:
    سن 29 سال
    کارشناسی ارشد برق الکترونیک دانشگاه دولتی. فارغ التحصیل اسفند 90
    مدرک تافل با نمره 91
    آیلتس هم شهریور ماه امتحان میده
    سابقه کار 5سال بعد از لیسانسش اما در این بین هم ارشد خونده و هم سربازی رفته. (توی این زمانها نیمه وقت کار میکرده) بدون بیمه اما الان سه ماهه بیمه شده
    فامیل داریم توی ملبورن و پرت اما درجه یک نیستند.

شرایط من:
    سن 29 سال
    کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی-اصلاح نباتات (AGRICULTURE ENGINEERING-PLANT BREEDING)دانشگاه دولتی. فارغ التحصیل خرداد 90
    شهریور امتحان ایلتس میدم. زبانم ادونس هست
    سابقه کار 6 ماه بیمه و 1.5 سال بدون بیمه در رشته غیر مرتبط

ممنون میشم کامل راهنماییم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Isfahan university , MBA

سلام rafiii
    بله میشه، ولی سیستم استرالیا خیلی کاغذبازی و دنگ و فنگ داره و هوش و حواست حسابی باید جمع و جور باشه که اشتباه نکنی.
    اولا که شما و همسرت باید تصمیم بگیرین که کدومتون میخواد مین اپلیکنت باشه، هر دو تون باید شرایط امتیازیتون رو چک کنید از طریق این دفترچه
    http://www.immi.gov.au/allforms/booklets/1119.pdf
    اونی که بیشتر میتونه امتیاز بیاره باید مین بشه و دومی پارتینر. برای مهاجرت به استرالیا 95% کارهارو مین اپلیکنت باید انجام بده و پاتینر باید فقط یه آیلتس 4.5 داشته باشه و بس (البته اگه نخواستین از 5 امتیاز پارتینر استفاده کنین که اگه بخواین این 5 امتیاز رو هم بگیرین پارتینر هم باید تقریبا همه مراحل مین اپلیکنت رو هم طی کنه که به دلیل اینکه دردسرش زیاده خیلی ها از خیر اون 5 امتیاز میگذرن)
    فکر کنم رشته هردوتون تو sol باشه ولی باید اینجا چک کنید:
    http://www.immi.gov.au/skilled/_pdf/sol-schedule1.pdf

مدرک تافل بدرد استرالیا نمیخوره و حتما باید ایلتس داشته باشی.
    سابقه کاری شما قابل استفاده نیس چون برای گرفتن حداقل امتیاز سابقه کار که 5 هست باید 3 سال سابقه کار درس حسابی داشته باشی.(درس حسابی یعنی مربوط به رشته ای که میخوای از طریقش اپلای کنی باشه و صاحب کارت هم حتما یه نامه مهر شده بهت بده و تاییدت کنه)
    سابقه کار همسرت هم اگه بخواین ازش استفاده کنین باید حسابی سفت و محکم باشه مثل اونی که بالا گفتم.
    همه اینا که ردیف شد بسم الله رو میگینو از اینجا شروع میکنین:
    https://www.immi.gov.au/skills/skillselect/
    پون نمیخواین وکیل یا مشاور بگیرین باید قسمت SkillSelect سایت رو مو به مو بخونین و انجام بدین تا ایشالله بتئنین تشریف مبارکتون رو ببرین به سرزمین کانگروها!
    امیدوارم این مطلب بدردتون بخوره، موفق باشید.
    ذره را تا نبود همت عالی حافظ/////طالب چشمه خورشید درخشان نشود

درود rafiii
    دوستمون إBehdad توضيحات كاملي دادند، با اين حال به اين نكته اشاره مي كنم كه قبل از شروع براي تكميل skill select مدرك مهندسي شما يا همسرتون (مين اپليكنت) بايد توسط انجمن مهندسي مربوطه assess بشه. برا مهندسي مكانيك مي دونم كه يكي از پيش نيازهاي بسيار مهمش كسب نمره 6 در تك تك قسمت هاي آيلتس هست، يعني بدون نداشتن اين نمره كارتون شروع نمي شه.
    پس هر چه سريعتر آيلتس.
    موفق باشيد

سلام دوستان
    من یه سوال دارم.
    سوالم اینه که من لیسانس مکانیک دارم و دارم واسه ارشد مدیریت بازرگانی می خونم.

آیا این تغییر رشته به ضررمه؟

یعنی واسه گرفتن امتیاز می تونه کمک کنه یا چون رشته هام به هم مرتبط نیست تاثیر نداره؟

لطفا جوابمو بدبد که از این سردرگمی در بیام.
    مرسی

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

دوستان لطفا راهنمایی کنید. من مدارکم و ترجمه کردم و مهر انلگیسی برابر اصل دار الترجمه و روش کپی های فارسی زدم. همین برای کپی برابر اصل ACS کافیه؟
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

دوستان سلام

پروسه اسسمنت من در ACS از دهم آپریل شروع شد. یکی دو روز بعد هم به لول 4 رسید
    ولی از اون تاریخ تا الان همون لول 4 گیر کرده
    نوشته بودن بین 8 تا 12 هفته طول میکشه که امروز 12 هفته تموم شد و خبری نیست
    البته همون موقع که درخواست دادم هم نوشته بودن تمام درخواست ها رو تا قبل جولای جواب میدن
    حالا با توجه به اینکه هنوز خبری نشده، به نظرتون چکار باید بکنم؟ کسی تجربه مشابهی داشته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمایی کنید. من مدارکم و ترجمه کردم و مهر انلگیسی برابر اصل دار الترجمه و روش کپی های فارسی زدم. همین برای کپی برابر اصل ACS کافیه؟
    روی اوراق کپی شده ی انگلسی ناتی و مهر انگلیسی برابر اصل بخوره
    روی اوراق کپی شده ی فارسی مهر کپی برابر اصل فارسی و انگیسی بخوره.
    روی مدارک ترجمه هم که ناتی بخوره کافیه ( می تونی دادگستری و .. هم بزنی اگه خواستی)
    این کامل ترین حالت هستش...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)