صفحه 43 از 92 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام
    به نظر شما سوابق کاری که برای ACS آماده میکنم بهتره که به زبان انگلیسی باشه یا فارسی(که بعد ترجمه کنم)
    سوابق کارم همه در شرکت های خصوصی هستش و میتونم اگه بهتره انگلیسی بگیرم . آیا سربرگ شرکت هم بهتره تماما انگلیسی باشه؟
    ممنون

سلام به همگي دوستان
    خوشحالم كه با اين سايت آشنا شدم،آيا كسي ميتونه جهت نوشتن رزومه به من كمك كنه؟

Junior Member

سلام
    یک سوال از دوستان در مورد نوشن cdrدارم.
    من با مدرک کارشناسی برق دارای 9 سال سابقه کار هستم ولی در سه فیلد کاملا متفاوت در سه شرکت جدا در زمبنه های اتوماسیون و الکترونیک و پاور . حالا اگر سه episode هر کدام در زمینه های متفاوت بنویسم ایرادی داره؟

Junior Member borhani آواتار ها

سلام دوستان
    من مدارکم12 روزه به دست EA رسیده .ولی هیچ ایمیلی نفرستادن.این طبیعیه یا تا الان باید یه خبری میشد؟؟
    خیلی نگرانم .ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

Junior Member

سلام. من لیسانس صنایع از ایران دارم. بع از اون 1 سال و 8 ماه در ایران کار کردم، بعد در سوئد فوق گرفتم و الان هم دارم دکترا می خونم. برای ویزای 190 می خوام اپلای کنم. چند تا سوال دارم:
    1 می خواستم ببینم برای نوشتن سی دی آر با لیسانس اپلای کنم بهتر هست یا فوق
    2. برای نوشتن سی دی آر سایت یا کسی رو برای راهنمایی آیا می شناسید معرفی کنید؟
    3 برای اپیزودهای داخل سی دی آر مدارک سابقه کاری که ارائه می شه باید شامل چیا باشه و به تایید کچا رسیده باشه؟
    با تشکر

دوستان مدارک فنی حرفه ای ایران در استرالیا معتبره امتیاز شامل اون می شه یا نه؟
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط makhayat نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما سوابق کاری که برای ACS آماده میکنم بهتره که به زبان انگلیسی باشه یا فارسی(که بعد ترجمه کنم)
    سوابق کارم همه در شرکت های خصوصی هستش و میتونم اگه بهتره انگلیسی بگیرم . آیا سربرگ شرکت هم بهتره تماما انگلیسی باشه؟
    ممنون

من انگلیسی فرستادم..اگه انگلیسی دادی حتما سربرگ هم انگلیسی داشته باشه واگه نه باید بدی ترجمه باز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Isfahan university , MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash.j نمایش پست ها
    سلام. من لیسانس صنایع از ایران دارم. بع از اون 1 سال و 8 ماه در ایران کار کردم، بعد در سوئد فوق گرفتم و الان هم دارم دکترا می خونم. برای ویزای 190 می خوام اپلای کنم. چند تا سوال دارم:
    1 می خواستم ببینم برای نوشتن سی دی آر با لیسانس اپلای کنم بهتر هست یا فوق
    2. برای نوشتن سی دی آر سایت یا کسی رو برای راهنمایی آیا می شناسید معرفی کنید؟
    3 برای اپیزودهای داخل سی دی آر مدارک سابقه کاری که ارائه می شه باید شامل چیا باشه و به تایید کچا رسیده باشه؟
    با تشکر
    1-نوشتن سی دی آر تقریبا ربطی به مقطع تحصیلی نداره و شما از هر مطلبی که بشه یه سی دی ار خوب در اورد میتونید استفاده کنید، در MIGRATION SKILLS ASSESSMENT BOOKLET نوشته:
    It [CDR] may use material from:
    • an engineering task undertaken as part of your
    educational program;
    • a project you have worked on or are currently
    working on;
    • a specific position that you occupied or currently
    occupy (in this case, the career episode must comprise
    more than a mere duty statement);
    • a particular engineering problem that you were required
    to solve.
    پس شما میتونید از از لیسانست یه CDR از فوقت یهCDR و از سابقه کارت هم یه CDR بنویسی. البته بدیهیه که در نوشتن CDRها باید یک استراتژی خاص داشته باشی تا بتونی اسسور رو متقاعد کنی که تو از علم مهندسی یه چیزایی دستگیرت شده.در همون کتابچه بالا نوشته:
    It [CDR] needs to clearly demonstrate the
    application of engineering knowledge and skills in the
    nominated occupation, not the acquisition of knowledge.
    2-من تعریف این سایت رو شنیدم ولی خودم ازش استفاده نکردم : ...
    3-من جایی ندیدم که بگه لازمه برای ثابت کردنه اینکه اپیزود کاره خودته مدرک بیاری ولی باید اینو در نظر داشته باشی که اون کسی که داره اپیزودت رو میخونه حتما اون را با مدارک دیگه ای که دادی مطابقت میده. در کل باید یه ارتباط منطقی بین همه مدارکی که میفرستی وجود داشته باشه چه از نظر بازه های زمانی و چه از نظر محتوا چون اسسور نتیجه نهایی رو با کنار هم گذاشتن همه مدارک اعلام میکنه.
    در آخر من توصیه من اینه که چه خودت بخوای [CDR] بنویسی چه بدی یکی دیگه انجام بده باید MIGRATION SKILLS ASSESSMENT BOOKLET رو خوب بخونی.
    ویرایش توسط hediye119 : August 19th, 2013 در ساعت 07:40 AM دلیل: حذف آدرس سایت
    ذره را تا نبود همت عالی حافظ/////طالب چشمه خورشید درخشان نشود

Junior Member

سلام

من لیساتس حسابداری دارم و در شرکت نستله شاعلم. دانشگاه پیام نور خوندم و معدلم زیر 14 هست.

البته دارای مدارک بین المللی هم هستم مثل MCSA که مربوط به شبکه و مال شرکت مایکروسافت هست.

میتونم برای مهاجرت اقدام کنم؟ آیلتس آکادمیک 7 هم دارم. each skill

مرسی از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud0361 نمایش پست ها
    سلام

من لیساتس حسابداری دارم و در شرکت نستله شاعلم. دانشگاه پیام نور خوندم و معدلم زیر 14 هست.

البته دارای مدارک بین المللی هم هستم مثل MCSA که مربوط به شبکه و مال شرکت مایکروسافت هست.

میتونم برای مهاجرت اقدام کنم؟ آیلتس آکادمیک 7 هم دارم. each skill

مرسی از راهنماییتون
    با توجه به اینکه آیلتس 7 آکادمیک داری (باید هر 4 تا 7 باشی) البته اگر سنتون بیشتر از 40 سال هست . وگرنه 6.5 هم کافیه البته آکادمیک در صورت رسیدن امتیازتون به 60 میتونید برای ویزای 189 مستقل اقدام کنید و در صورت داشتن امتیاز 55 میتونید تقاضای ویزای 190 با اسپانسر ایالتی و صورتی که امتیازتون 50 میتونید اسپانسر رجینال بگیرید و از ویزای 489استفاده کنید.البته این رو عرض کنم که برای بدست پاوردن 15 امتیاز لیسانس باید معدل بالای 18 از دانشگاه پیام نور داشته باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)