صفحه 5 از 92 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک - Assessment

سلام
    من میخوام برای Developer Programmer درخواست ارزشیابی بفرستم، حدود 8 سال سابقه کار دارم اما 2 سالش بدون بیمه هستش. به نظر شما بعدا مشکلی پیش نمیاد مثلا در زمان مصاحبه با افسر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط akijunakijun نمایش پست ها
    سلام به همه - خواهشا کمکم کنید مثله همیشه ( فکر کنم اولین نفری باشم که شرایطم اینجوری باشه )
    من یک دوست استرالیایی دارم در سیندی زندگی میکنه و صاحت یک کمپانی بزرگ هستش داره از اونور هماهنگ میکنه واسه پذیرش از دانشگاه آنجا برای تسریع در گرفتن ویزا و اجازه خروج.
    شرایط من هم اینا هستش
    - 25 ساله
    - مجرد
    - کارشناسی ناپیوسته برق مخابرات دانشگاه غیرانتفاعی : معدل 15.5
    - کاردانی ICT (هر 2 رشته زیر شاخه برق است)
    - دارای مدرک پیش دانشگاهی
    - IELTS ندارم (تا اینترمدیت خوندم) - قرار شده اگه برم آنجا 6 ماهه زبان فشرده و IELTS بگیرم (آیا امکان گرفتن ویزای دانشجویی بدون IELTS است؟ )
    - یک و نیم سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی و کمپانی مربوطه - مهندسی شبکه
    - دارای کارت پایان خدمت
    - آشنا به زبان آلمانی
    ؟؟؟؟؟؟؟ چند تا سوال داشتم ؟؟؟؟
    آیا این مدرک با این معدل قابل Accept شدن در دانشگاه های آن کشور است ؟
    به من گفته که پس از ارسال اسکن مدارک 6 هفته طول میکشه جواب دانشگاه بیاد --- آیا ارسال ترجمه مدرک کاردانی ، سابقه کار نیاز است؟ آیا ارسال آنها را توصیه می کنید ؟ ارسال چه مدارک دیگری می تونه روند ویزا گرفتن را راحت کنه ؟
    در اکثر قریب به اتفاق دانشگاه های انگلیسی زبان، نیاز به مدرک IELTS یا تافل هست، در این مورد شک نکنید. شما قبل از اینکه به فکر گرفتن ویزا باشید باید به فکر گرفتن پذیرش از دانشگاه باشید، مدارکی که برای پذیرش در دانشگاه نیاز دارید معمولا تحصیلی هستند نه کاری. و دانشگاه با دانشگاه و رشته یه رشته ممکنه متفاوت باشه، به سایت دانشگاه برید، فکر میکنم به لحاظ مدرک دانشگاهی مشکلی نداشته باشید. مدرک کاردانی هم نیاز نیست اما معمولا آیلتس رو نیاز دارید که بفرستید. پذیرش دانشگاه رو که داشته باشید خیالتون از گرفتن ویزا راحت باشه.

سلام دوستان
    من 5 سال سابقه کار بدون بيمه دارم. که البته تقريبا 2 سال و نيمش رو کار کردم. از شرکت قبليم سابقه کار بيشتر از واقعيت گرفتم و يه شرکت ديگه هم حدود 1.5 سابقه کار غير واقعي گرفتم. البته همه سابقه کارهام توي سربرگ شرکت هست که مهر و امضا دارن و شرح خدمات و وپروژه هايي که انجام دادم و آخرين حقوق دريافتي ذکر شده. آيا شما فکر ميکنيد برام من مشکلي ايجاد بشه موقع اسسمنت؟

سلام دوستان،
    برای سفارت داشتن مدرکه ielts الزامی هست؟
    toefl ibt رو نميشه به سفارت ارايه داد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 5 سال سابقه کار بدون بيمه دارم. که البته تقريبا 2 سال و نيمش رو کار کردم. از شرکت قبليم سابقه کار بيشتر از واقعيت گرفتم و يه شرکت ديگه هم حدود 1.5 سابقه کار غير واقعي گرفتم. البته همه سابقه کارهام توي سربرگ شرکت هست که مهر و امضا دارن و شرح خدمات و وپروژه هايي که انجام دادم و آخرين حقوق دريافتي ذکر شده. آيا شما فکر ميکنيد برام من مشکلي ايجاد بشه موقع اسسمنت؟

در زمان assessment نه مشکلی پیش نمیاد، اما بعد از اون افسر اداره مهاجرت ممکنه از شما بیمه بخواد اما من شنیدم اگه دلیل موجهی بیارید، سابقه ی بدون بیمه رو هم قبول میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط makhayat نمایش پست ها
    در زمان assessment نه مشکلی پیش نمیاد، اما بعد از اون افسر اداره مهاجرت ممکنه از شما بیمه بخواد اما من شنیدم اگه دلیل موجهی بیارید، سابقه ی بدون بیمه رو هم قبول میکنن
    ممنون از جوابتون. خوب پس من همين سابقه كارهايي كه دارم فقط با مهر دارالترجمه ميتونم براي اسسمنت بفرستم؟يا حتما مهر دادگستري هم ميخواد؟آخه براي مهر دادگستري بايد دفترچه بيمه ضميمه كنم؟!!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. خوب پس من همين سابقه كارهايي كه دارم فقط با مهر دارالترجمه ميتونم براي اسسمنت بفرستم؟يا حتما مهر دادگستري هم ميخواد؟آخه براي مهر دادگستري بايد دفترچه بيمه ضميمه كنم؟!!!
    برای مرحله اسسمنت، حتی با نامه انگلیسی رو سر برگ شرکت باشه مشکلی پیش نمیاد. من خودم این کار رو کردم و اسسمنت رو هم گرفتم....

سلام دوستان
    کسی از بین شما و یا دوستانتان هست که برای مهاجرت اقدام کرده باشه و رشته اش حسابداری باشه؟ و اگر هست مراحلی که برای CPA طی کرده به چه صورته؟ امتحان داده؟ می شه اول ویزا گرفت و رفت و بعد امتحان داد؟ یا حتما باید امتحان داد حتی اگر ویزا نیومده باشه ؟تو رو خدا جواب بدین من کلی سوال در مورد این مراحل اسسمنت دارم که مربوط به رشته خودم می شه ممنون می شم اگه راهنمایی کنید

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

دوستان یه سوال برام پیش اومده، اگر میشه راهنماییم کنید

من لیسانس کامپیوتر دارم، معدلم پایین هستش، پس احتمالاً 10 امتیازی اسس میشم
    از طرفی چون سال 87 فارغ التحصیل شدم و توی این مدت خدمت سربازی هم بودم، از سابقه کار 5 امتیاز بیشتر نمیگیرم (تازه اگر بتونم)
    سابقه کار قبل ار فارغ التحصیلی هم که قبول نمیکنند (طبق گفته دوستان) پس سابقه کار بیشتر هم نمیتونم جور کنم
    در نتیجه توی این 2 قسمت مجموعاً 15 امتیاز میگیرم

از طرفی یکی از دوستان که رشته اش کامپیوتر نیست، داره از طریق RPL اسسمنت میگیره (با 8 سال سابقه کار)
    یعنی از RPL امتیاز 10 رو میگیره، بابت 8 سال سابقه هم 15 امتیاز که میشه 25 امتیاز

حالا من هم میتونم از این طریق اقدام کنم؟ یعنی با دیپلم اقدام کنم و از زمان اخذ دیپلم (سال 79) تا الان رو نامه سابقه کار بگیرم

ممنون میشم کمکم کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

سلام
    درخواست جهت دعوتنامه :27 جولای
    درخواست اسپانسری :30 جولای
    تایید اسپانسری 190پرث:5 سپتامبر
    دریافت دعوتنامه :6 سپتامبر
    رشته : حسابداری
    وحالا ذکر مصیبت :
    بیمه شعبه 29 کارنامه ویا همون سوابق بیمه رو نمی ده ومیگه دستوره دیگه ندیم والبته تو سایت اطلاعات هست ومترجم ناتی هم حاضره اونو تو سربرگ ناتی ترجمه کنه اما وکیل /مشاور میگه باید تو سربرگ تامین اجتماعی ومهر اون وترجمه وتایید دادگستری باشه ومنم وکلی دویدن دنبال پارتی اما تا حالا نشده . ای زعمای قوم چه گلی به سرش بگیرم ؟
    فایل فدرال کانادا -38 رشته ای -فوریه 2010
    ویرایش توسط bijanirani1 : September 8th, 2012 در ساعت 02:23 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)