صفحه 50 از 92 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Paharmacy/TBZMED

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

من تمام 35 صفحه ی این بحثو خوندم ولی هیچ جا مطلبی در مورد رشته خودم پیدا نکردم. خواهش می کنم اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه. من دکتری داروسازی دارمبا معدل 15.8 از تبریز(دانشنامه دستمه) که فکر کنم مستر assess کنند. الان با مدرک پی اچ دی فارماکولوژی4 سال و 8 ماهه که به عنوان هیات علمی دارم کار می کنم ولی دانشنامه پی اچ دیم رو ندارم( ریز نمرات هم نمی ذه وزارت یا دانشگاه).آیلتس آکادمیک 7.5 دارم و 33 سالمه. با مدرک داروسازیم 2 سال سابقه کار دارم ولی چون میخوام برا university lecturer اقدام کنم کار داروسازیم نامرتبط حساب میشه و فک کنم امتیاز نمیاره. سوالم اینه که:
    1- با دکتری داروسازی می تونم برا university lecturer اقدام کنم؟
    2- گواهی اشتغال به کار ما رو بدون شرح وظایف می دنذ و البته اونجا می نویسند که من مدرک پی اچ دی دارمو هیات علمی فول تایم هستم. برای شرح وطایف میشه حکم شروع به کار رسمیمو که توش شرح وظایفم داره یا حکم مدیر گروهیمو (2سال مدیر گروه بودم) ترجمه کنم؟
    3- برا unversity lecturer هم اسپانسر ایالتی هست هم آزاد (189 و 190) فکر میکنم. به نظر شما من از کدوم استفاده کنم بهتره؟
    4- یه دونه شغل life scientist دقیقن مرتبظ با رشته من Pharmacology بدون امتیاز زبان جزو high demand ها که فک کنم همون CSOL باشه می خواند. ولی نمی دونم براش اقدام کنم یا نه. چون پی اچ دی می خواد.
    ممنون میشم جواب بدین و یه راهنمایی کلی هم بکنید.

سلام
    اینجا ظاهرا اکثر دوستان برای رشته های مهندسی assess شده اند و یا سوال دارند ولی در مورد سایر رشته ها چیز خاصی ندیدم. کسی توی این فرم هست که در مورد سازمان ارزیابی کننده ای به نام Australian Institute of Management (AIM) که مرجع بررسی رشته هایی مثل
    Supply and Distribution Manager [133611] (مدیر توزیع و زنجیره تأمین)
    Procurement Manager [133612] (مدیر تدارکات)
    می باشد اطلاعی داشته باشد یا قبلا ارزیابی شده باشد؟ این رشته ها عموما مربوط به بچه هایی است که مدیریت بازرگانی خوانده و در زمینه خرید، قراردادها و تدارکات سابقه کار مدیریتی دارند. البته لیست درخواستی مدارک مورد نیاز توسط سازمان ارزیاب برای این دو رشته آنقدر طویل و بلندبالاست که بعید می دانم افراد زیادی تحت این دو گروه شغلی اقدام به اسس کرده باشند. لطفا اگر کسی در این زمینه تجربیاتی دارد در اینجا اطلاع رسانی کند. با سپاس

سلام دوستان ..لطفا" بنده را یاری کنید ...

من لیسانس صنایع از دانشگاه آزاد دارم با 9 سال سابقه کار بیمه ای و آیلتس 6 اما معدلم 12.5 هست .خواستم بدونم اگر اسسمنت رو از EA بگیرم و مدرکم دیپلم ارزیابی بشه بازم میتونم از آدلاید اسپانسر استانی بگیرم با داشتن رزومه کاری نسبتا" خوب ؟
    اگر اسپانسر بگیرم بعدش میتونم 4 اسکیل رو 7 بگیرم ..در اینصورت چقدر شانس دارم برای ویزای 190 ؟
    متاسفانه وکلای مهاجرتی چون دنبال پول هستند واقعیت رو نمیگن و از اونجایی که فکر مهاجرت به استرالیا فکر منو خیلی درگیر کرده لطفا راهنمایی کنید

باتشکر از همه اساتید و دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid133 نمایش پست ها
    سلام دوستان ..لطفا" بنده را یاری کنید ...

من لیسانس صنایع از دانشگاه آزاد دارم با 9 سال سابقه کار بیمه ای و آیلتس 6 اما معدلم 12.5 هست .خواستم بدونم اگر اسسمنت رو از EA بگیرم و مدرکم دیپلم ارزیابی بشه بازم میتونم از آدلاید اسپانسر استانی بگیرم با داشتن رزومه کاری نسبتا" خوب ؟
    اگر اسپانسر بگیرم بعدش میتونم 4 اسکیل رو 7 بگیرم ..در اینصورت چقدر شانس دارم برای ویزای 190 ؟
    متاسفانه وکلای مهاجرتی چون دنبال پول هستند واقعیت رو نمیگن و از اونجایی که فکر مهاجرت به استرالیا فکر منو خیلی درگیر کرده لطفا راهنمایی کنید

باتشکر از همه اساتید و دوستان
    سلام با معدلتون حتماً دیپلم ارزیابی میشید و 5 امتیاز از دست میدید. برای ایالتی که میخواهید اقدام کنید و رشته تون توی لیست اونها قرار داره شرایط را مطالعه کنید.
    در کل مهمه که امتیاز شما حداقل به 60 برای فرستادن EOI باشه. اینکه اول اقدام کنید برای ایالت و بعد آیلتس 7 بگیرید، به نظر درست نمیاد. اگر ایالت شما برای رشته ای که میخواهید انتخاب کنید شرط آیلتس 7 داشته باشه که باید از قبل گرفته باشید و یا اگه برای تکمیل امتیازتون نیاز به 10 امتیاز آیلتس داشته باشید که خب مشخصه...

ApplyAbroad Hero

دوستان من قضیه اسسمنت مدارک رو متوجه نمیشم...فرض کنید شخصی بخواد طبق سیستم امتیاز بندی از مدرک دکتراش امتیاز بگیره......باید هم مدرک دکتری هم ارشد و هم لیسانسشو اسسمنت بگیره....حالا اومدو مدرک دکترا و ارشدش اسست شد ولی مثلا لیسانسش معادل دیپلم اسس شد...اون وقت امتیاز مربوط به مدرک دکتراشو نمیگیره دیگه؟
    ممنون
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

آقاي amir-mz

باسلام و تشكر از جوابتون

مشكل من اين است كه نميدونم استاني مثل استرالياي جنوبي كه رشته صنايع رو ميخاد آيا مياد به كسي كه به عنوان ديپلم اسس شده مياد اسپانسرشيپي بده كه 5 امتياز استاني رو بتونم بگيرم ؟

بعدش براي EOI كه خوب صد البته بايد آيلتس در هر مهارت 7 بگيرم ....

لطفا" اساتيد نظر بدهند

باتشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_mz5 نمایش پست ها
    سلام با معدلتون حتماً دیپلم ارزیابی میشید و 5 امتیاز از دست میدید. برای ایالتی که میخواهید اقدام کنید و رشته تون توی لیست اونها قرار داره شرایط را مطالعه کنید.
    در کل مهمه که امتیاز شما حداقل به 60 برای فرستادن EOI باشه. اینکه اول اقدام کنید برای ایالت و بعد آیلتس 7 بگیرید، به نظر درست نمیاد. اگر ایالت شما برای رشته ای که میخواهید انتخاب کنید شرط آیلتس 7 داشته باشه که باید از قبل گرفته باشید و یا اگه برای تکمیل امتیازتون نیاز به 10 امتیاز آیلتس داشته باشید که خب مشخصه...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک - Assessment

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar1363 نمایش پست ها
    من تمام گواهی های سابقه کارم رو به انگلیسی گرفتم که سربرگ فارسی و مهر شرکتم فارسی هست. جدیدا وزارت دادگستری و امور خارجه نامه انگلیسی قبول نمیکنن و مهر نمی زنند. اگر فقط مهرناتی بخوره و سربرگ را ترجمه کنه کافیه؟ من از یه وکیل شنیدم ناتی رو قبول نمی کنن و حتما باید مهردادگستری و وزارت خارجه بخوره. کسی تجربه ارسال گواهی انگلیسی داشته؟
    مهر ناتی کاملا مورد قبول است…کار دیگه اینه که نامه رو به فارسی بدی دارالترجه که برات از دادگستری و امور خارجه مهر بگیره بعد ترجمه کنه ولی همون ناتی کافیه.

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    دوستان من قضیه اسسمنت مدارک رو متوجه نمیشم...فرض کنید شخصی بخواد طبق سیستم امتیاز بندی از مدرک دکتراش امتیاز بگیره......باید هم مدرک دکتری هم ارشد و هم لیسانسشو اسسمنت بگیره....حالا اومدو مدرک دکترا و ارشدش اسست شد ولی مثلا لیسانسش معادل دیپلم اسس شد...اون وقت امتیاز مربوط به مدرک دکتراشو نمیگیره دیگه؟

ممنون
    اصلا فکرتون درگیر این چیزا نکنید این نگرانی ها مربوط به کسانی هست که آخرین مقطعشون لیسانس هست از دانشگاه درجه ۲ و با معدل پایین
    شما کلا یکبار تمام مدارکتون رو ترجمه میکنید و میفرستید برای اسسمنت اونها هم شما رو اسس میکنند کلا هم یه پروسه هست نه سه تا پروسه در واقع هر کسی بر اساس آخرین مقطع تحصیلی اسس میشه
    قضیه اصلا پیچیده نیست بیخودی نگران نباشید
    درسته که مدارک تمام مقاطع رو باید بفرستید ولی بر اساس آخرین مقطع اسس میشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    اصلا فکرتون درگیر این چیزا نکنید این نگرانی ها مربوط به کسانی هست که آخرین مقطعشون لیسانس هست از دانشگاه درجه ۲ و با معدل پایین
    شما کلا یکبار تمام مدارکتون رو ترجمه میکنید و میفرستید برای اسسمنت اونها هم شما رو اسس میکنند کلا هم یه پروسه هست نه سه تا پروسه در واقع هر کسی بر اساس آخرین مقطع تحصیلی اسس میشه
    قضیه اصلا پیچیده نیست بیخودی نگران نباشید
    درسته که مدارک تمام مقاطع رو باید بفرستید ولی بر اساس آخرین مقطع اسس میشید
    بسیار ممنون از پاسختون....تغییر رشته برای اسسمنت آخرین مدرک تحصیلی مشکلی درست نمیکنه؟ لیسانس و ارشد رشته شیمی و دکتری مهندسی مواد
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    بسیار ممنون از پاسختون....تغییر رشته برای اسسمنت آخرین مدرک تحصیلی مشکلی درست نمیکنه؟ لیسانس و ارشد رشته شیمی و دکتری مهندسی مواد
    خیر مشکلی نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)