صفحه 51 از 92 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Paharmacy/TBZMED

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

من تمام 35 صفحه ی این بحثو خوندم ولی هیچ جا مطلبی در مورد رشته خودم پیدا نکردم. خواهش می کنم اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه. من دکتری داروسازی دارمبا معدل 15.8 از تبریز(دانشنامه دستمه) که فکر کنم مستر assess کنند. الان با مدرک پی اچ دی فارماکولوژی4 سال و 8 ماهه که به عنوان هیات علمی دارم کار می کنم ولی دانشنامه پی اچ دیم رو ندارم( ریز نمرات هم نمی ذه وزارت یا دانشگاه).آیلتس آکادمیک 7.5 دارم و 33 سالمه. با مدرک داروسازیم 2 سال سابقه کار دارم ولی چون میخوام برا university lecturer اقدام کنم کار داروسازیم نامرتبط حساب میشه و فک کنم امتیاز نمیاره. سوالم اینه که:
    1- با دکتری داروسازی می تونم برا university lecturer اقدام کنم؟
    2- گواهی اشتغال به کار ما رو بدون شرح وظایف می دنذ و البته اونجا می نویسند که من مدرک پی اچ دی دارمو هیات علمی فول تایم هستم. برای شرح وطایف میشه حکم شروع به کار رسمیمو که توش شرح وظایفم داره یا حکم مدیر گروهیمو (2سال مدیر گروه بودم) ترجمه کنم؟
    3- برا unversity lecturer هم اسپانسر ایالتی هست هم آزاد (189 و 190) فکر میکنم. به نظر شما من از کدوم استفاده کنم بهتره؟
    4- یه دونه شغل life scientist دقیقن مرتبظ با رشته من Pharmacology بدون امتیاز زبان جزو high demand ها که فک کنم همون CSOL باشه می خواند. ولی نمی دونم براش اقدام کنم یا نه. چون پی اچ دی می خواد.
    ممنون میشم جواب بدین و یه راهنمایی کلی هم بکنید.

با سلام خدمت همه دوستان
    من لیسانس برق دارم و 6 سال همه سوابق مدیریتی دارم در بخشهای کاملا تخصصی در یک شرکت تجهیزات برق قدرت و برای همه اش هم بیمه دارم و هم تاییدیه اون شرکت. من میخوام به عنوان مدیر مهندسی Engineering Managment اسس بشم. من 2 تا سوال دارم. تو لیست SOL 2تا سازمان رو معرفی کرده برای اسس کردن: AIM و Engineering Australia.

1- کدوم بفرستم بهتره؟
    2- آیا با توجه به اینکه من لیسانس مهندسی دارم سوابق کار من لحاظ میشه یا نه؟ و اصلا من اسس میشم یا نه؟

بسیار سپاسگذارم

Junior Member

سلام دوستان من مهندس عمران هستم لطفاً یکی یه نمونه CDR مهندس عمران برام بفرسته یا به اشتراک بزاره
    ویرایش توسط hediye119 : February 2nd, 2014 در ساعت 01:05 PM دلیل: حذف آدرس ایمیل

سلام، من يك سوال داشتم.
    من فوق ديپلم كامپيوتر از دانشگاه علمي كاربردي با معدل ١٢ و ليسانس الكترونيك از دانشگاه ازاد شيراز با معدل ١٥ دارم و فوق ليسانس از انگلستان گرفتم كه شاگرد اول شدم. مي خواستم بدونم من و با چه مدركي اسس مي كنن؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من میخوام CDR بنویسم ولی اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم، قضیه اون سه پروژه چیه؟
    فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم.
    اگر مثلا یک سال سابقه کاری که برای assess ارائه میدم بدون بیمه باشه و فقط یک گواهی کار باشه قبوله؟ یا اصلا اونو ندم و فقط مدرکامو بدم واسه assess؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک از علم و صنعت

سلام دوستان
    اگر در نوشتن CDR از CDRهای دوستانی دیگر کمک گرفته شود چقدر بد خواهد شد؟ یکی از دوستان من ویزایش را گرفته و من می خواهم از آن برای فرد دیگری استفاده کنم. البته نه 100 بلکه زیر 50%

نقل قول نوشته اصلی توسط mashhadi18 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر در نوشتن CDR از CDRهای دوستانی دیگر کمک گرفته شود چقدر بد خواهد شد؟ یکی از دوستان من ویزایش را گرفته و من می خواهم از آن برای فرد دیگری استفاده کنم. البته نه 100 بلکه زیر 50%
    خیلی هم عالیه اگه بتونید که از CDR دوستتون کمک بگیرید اما حواستون باشه که حتما هم قالب عوض بشه و هم جملات به طور کلی جملات خودتون باشه. اگه رشته مورد نظر یکی هستش که خیلی بهتر هم میشه. فقط قوانین مربوطه به نوشتن CDR رو که توی بوکلت هستش رو حتما بخونید. این بوکلت مال E A هستش
    اینم لینک بوکلت : http://www.engineersaustralia.org.au...nt_booklet.pdf
    صفحه 14

Junior Member

با سلام
    من لیسانس نفت دارم و الان تو وزارت نفت کار میکنم حدوده یه سالو نیمه؛ قبلشم امریه خوده وزارت بودم مناطق عملیاتی، میخام بدونم امریه سابقه کار محسوب میشه یا نه ؟ و اینکه بعد از فارغ التحصیلیم تو شرکت استاد پروژم کار میکردم و حین سربازی هم اونجا کار میکردم بدون بیمه(سه سال) و مدارکشو کامل میتونم جور کنم منظورم گواهی اشتغال به کار، ریز مسئولیت و غیره ، ایا این دوستان استرالیایی ما میدونن ما اینجا بعد از اتمام تحصیل خدمت مقدس داریم یا نه ؟؟؟؟؟؟ به نظر شما با این سه سال سابقه کار غیر بیمه ای و یه سال و نیم رسمی اقدام کنم یا با سابقه کار امریه و یه سال و نیم رسمی؟؟
    ممنون میشم کمکم کنید.

با سلام خدمت دوستان

من سوالی در مورد CDR داشتم. از کجا میشه فهمید چه رشته ای به نوشتن CDR احتیاج داره و چه رشته ای نداره؟ ممنون میشم اگر لینکی دارید بزارید

Junior Member

شما باید به یکی از این 2 لیست در این لینک زیر رجوع کنید تا ببینید که کدام مرجع باید مدرک شما رو اسس کنه. بعدش باید به سایت اون موسسه برین و ببینید که برای اسس چه چیزی می خواهد. مثلا Enginners Australia برای اسس CDR می خواهد
    https://www.immi.gov.au/skilled/sol/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)