صفحه 58 از 92 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

امتیاز کسی که رشته مهندسی از دانشگاه آزاد داره 10 حساب میشه یا 15؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    امتیاز کسی که رشته مهندسی از دانشگاه آزاد داره 10 حساب میشه یا 15؟
    دوست عزیز
    با توجه به تجربه ای که من دارم معدل زیر 14 دیپلم ارزیابی میشه
    اگه لیسانی با معدل ابلا داشته باشی و حدقل 2سال سابقه بعد از مدرک کارشناسی داشته باشی به احتمال زیاد لیسانس ارزیابی بشه
    به امید خدا بفرست ببین نتیجه چی میشه والا هنوز کسی به نظر من متوجه نشده قاعده کلی چی

سلام دوستان
    5 ماه از رسيدن مدارك من به E.A گذشته اما هنوز خبري ازشون نشده!!!!!
    اخيرا كسي از دوستان جوابش اومده؟؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Software Engineering Stafordshire University

سلام دوستان عزیز
    سوالی داشتم ممنون میشم راهنمای کنید .
    پارتنر من فوق لیسانس مکانیک داره و از طریق اون ۵ امتیاز به من تعلق میگیره واسه ویزای ۱۹۰ . میخواستم بدونم آیا مدارک پارتنرم هم باید اسس بشه یا نیازی نیست. دوم اینکه آیا آیلتس هم نیاز داره پارتنرم یا خیر .
    ممنون میشم دوستانی که اطلاعات دارند راهنمای کنند خیلی مهمه . سپاس از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria32 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    پارتنر من فوق لیسانس مکانیک داره و از طریق اون ۵ امتیاز به من تعلق میگیره واسه ویزای ۱۹۰ . میخواستم بدونم آیا مدارک پارتنرم هم باید اسس بشه یا نیازی نیست. دوم اینکه آیا آیلتس هم نیاز داره پارتنرم یا خیر .
    سلام دوست عزیز
    برای ارزیابی رشته های کامپیوتر فعلا نیازی به داشتن مدرک ایلتس نیست.شما میتونی این موارد در ACS Website پیگیری کنی و به اون چیزی که میخوای برسی.اما در مورد ویزای 190 میتونی به هر سایت ایالتها سربزنی و ببنی نیازشون چی واسه ویزاهاشون به این علت که تا جایی که من مطالعه داشتم نیازهاشون بسته به هر ایالت متفاوته مثلا یک سابفه کار 2سال میخواد یکس 3 سال.یکی حتما آیلتس میخواد یکی نمیخود.امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : خبر خوب برای متقاضیان مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط farnazghz نمایش پست ها
    سلام
    لطفاً منبع این خبر رو ذکر کنید
    سلام
    این خبر صحت داره. من خودم از رییس بخش ارزیابی مدارک جهت اهداف مهاجرتی در نمایشگاه ملبورن حضورا پرسیدم.
    دريافت توسط سفارت : (4/10/2010) / احتمالا تاریخ فایل نامبر : (21/12/2010)
    دریافت مانی اردر توسط سفارت : (2/3/2011) / دریافت فایل نامبر از طریق تلفن : (26/5/2011) / دريافت ايميل فايل نامبر و رسيد ماني اردر (13/07/2011)
    رشته 6 امتیازی ، انگلیسی 5و5 ، فرانسه 6و6 DA000038XXX

نقل قول نوشته اصلی توسط emad70 نمایش پست ها
    دوستان اگه هیچ سابقه کاری نداشته باشید و امتیازتون به 60 برسه ممکنه بررسی نکنن پرونده رو؟ یا مهم امتیازه و بررسی میشه بدون سابقه کاری؟
    من این سوال رو در دو قسمت این فروم مطرح کردم اما دو جواب کاملا متفاوت گرفتم و کمی گیج شدم، اگر کسی اطلاعاتی در این مورد داره کمک کنه، با تشکر

سلام
    شما هر پرونده ای که برای اداره مهاجرت بفرستید بررسی خواهد شد.
    در صورتی که امتیاز شما به شصت رسیده ولی سوابق کاری ندارید حتما دارای آیلتس بالا و مدرک تحصیلی بالا میباشید که بهتون تبریک میگم.. اما بستگی به این داره که برای چه ویزایی اقدام میکنید و شغل انتخابیتون در اسکیل سلکت چی هست. خدمتتون عرض میکنم که سابقه کار در بسیاری از شغلهای انتخابی جزو شرایط اولیه هست
    موفق باشید و برای بنده هم دعا کنید
    ویزا 190- ارسال مدارک جهت اسسمنت: 5 مارچ 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria32 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    سلام دوست عزیز
    تا جایی که من میدونم پارترنر شما باید توسط Engineers Australia اسس بشه تا شما بتونین از ایشون امتیاز کسب کنین. برای اسس هم نمره ایلتس 6 لازمه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Tarbiat Modares

سلام دوستان عزیز، یک سوال بسیار مهم داشتم که ممکنه پیشتر دوستان دیگری اون رو مطرح کرده باشند، لطفا عزیزانی که تجربه مشابه دارند جواب این سوال رو بدهند.
    من مدرک ناپیوسته لیسانس و فوق لیسانس برق دارم، برای اینکه بتونم ۸ سال سابقه کار ارائه کنم میخوام که با مدرک لیسانس ناپیوسته اقدام کنم، آیا من امتیاز کامل ۱۵ رو میگیرم!؟ معدل کاردانی و لیسانس من تقریبا ۱۸ بود و در هر دو مقطع رتبه ۱ رشته خودم شدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Software Engineering Stafordshire University

نقل قول نوشته اصلی توسط meeshghi65 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    برای ارزیابی رشته های کامپیوتر فعلا نیازی به داشتن مدرک ایلتس نیست.شما میتونی این موارد در ACS Website پیگیری کنی و به اون چیزی که میخوای برسی.اما در مورد ویزای 190 میتونی به هر سایت ایالتها سربزنی و ببنی نیازشون چی واسه ویزاهاشون به این علت که تا جایی که من مطالعه داشتم نیازهاشون بسته به هر ایالت متفاوته مثلا یک سابفه کار 2سال میخواد یکس 3 سال.یکی حتما آیلتس میخواد یکی نمیخود.امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم

درود به شما دوست عزيز
    ممنون از پاسختون اما من منظورم بيشتر پارتنرم بود . أيا مدارك اون نياز به ارزشيابي داره يا خير . چون اون مهندسي مكانيك داره سازمانش فرق ميكنه با acs، كه البته خودمون بهتر ميدونيد. دقيقا منظور من اين هست. چون ميخوام مطمئن بشم كه اگه اون هم نياز داره با توجه به محدوديت زماني كه دارم سريعتر أقدام كنم. هم براي ارزشيابيش هم براي ايلتس.
    ممنون ميشم بيشتر راهنمايي كنيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)