صفحه 59 از 92 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Software Engineering Stafordshire University

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان عزيز سلام
    كسي از قيمت دقيق ارزشيابي ACS اطلاعاتي داره !؟ دوستاني هستن كه به تازگي اين مبلغ رو پرداخت كرده باشند !؟ از چه طريقي پول رو واريز كردن . منظورم كدوم صرافي رو پيشنهاد ميكنيد. سپاسگذار ميشم اگر دوستان راهنمايي كنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria32 نمایش پست ها
    دوستان عزيز سلام
    كسي از قيمت دقيق ارزشيابي ACS اطلاعاتي داره !؟ دوستاني هستن كه به تازگي اين مبلغ رو پرداخت كرده باشند !؟ از چه طريقي پول رو واريز كردن . منظورم كدوم صرافي رو پيشنهاد ميكنيد. سپاسگذار ميشم اگر دوستان راهنمايي كنند.
    سلام دوست عزیز
    شما میتونید برید تو سایت ACS قیمت Skill Assessment ببنید.من هفته پیش نگاه کزدن 500 دلار بود.جهت انتقال وجخ میتونید از Money max یا شرکتهای دیگه پول حواله میکنند استفاده کنید آدرس بانک با مشخصات تو ACS Website هست
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria32 نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزيز
    ممنون از پاسختون اما من منظورم بيشتر پارتنرم بود . أيا مدارك اون نياز به ارزشيابي داره يا خير . چون اون مهندسي مكانيك داره سازمانش فرق ميكنه با acs، كه البته خودمون بهتر ميدونيد. دقيقا منظور من اين هست. چون ميخوام مطمئن بشم كه اگه اون هم نياز داره با توجه به محدوديت زماني كه دارم سريعتر أقدام كنم. هم براي ارزشيابيش هم براي ايلتس.
    ممنون ميشم بيشتر راهنمايي كنيد.
    سلام
    حقیقتش من پرانتز ندارم نرفتم دنبالش.اما اگر شما زمان بیشتری تو سایت بزارید حتما این مطلب پیدا مشیه.میتونید FQA مطالعه کنید اونجا سوالات خوبی مطرح شده یا در نهایت یک میل به ACS بزنید.موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط taba64 نمایش پست ها
    اگه Professional اسس شدین 15 امتیاز میگیرین. معدلتونو ممکنه بگین؟
    سلام. میشه یه لینک به من معرفی کنید که گفته باشه Professional Engineer به جای 10 امتیاز 15 تا میگیره. مرسی

من چون تو مدرک لیسانسم(Civil Eng.) سابقه کار ندارم ,میخوام از مدرک دکترای تحقیقاتیم(Other Spatial Scientist) اقدام کنم. چون ۲ رشته متفاوت درس خوندم ,اداره های اسس با هم فرق داره. اگه با مدرک لیسانسB.S نرم ,به نظرتون بازمB.S باید اسس بشه?
    Merci

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام Laya
    اگه Professional Engineer اسس بشی معادل Bachelor degree استرالیا به حساب میای و 15 امتیاز میگیری.
    section A در migration_skills_assessment_booklet رو در مورد Professional Engineer بخون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Software Engineering Stafordshire University

دوستان عزيز سلام

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

سلام
    دوستان، كسي در مورد vet assess اطلاعات داره ؟ من احتياج به راهنمايى دارم.
    ميخواهم بدانم آيا تفاوتى براى اسس كردن توسط مهندسين استراليا يا vet وجود داره ؟
    به بيان ديگر اگر كسى بتونه هم از طريق مدرك و مهندسين استراليا أسس بشه و هم از طريق vet، كدام يك ارجحيت دارند و آيا اصلا تفاوتى وجود دارد ؟
    ممنون
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

با سلام سوالی که دارم اینه که اگه بخوایم با مدرک فوق لیسانس برای مهاجرت اقدام کنیم فقط باید مدرک فوق رو ارائه کنیم یا لیسانس هم باید ارائه بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyaranamir نمایش پست ها
    با سلام سوالی که دارم اینه که اگه بخوایم با مدرک فوق لیسانس برای مهاجرت اقدام کنیم فقط باید مدرک فوق رو ارائه کنیم یا لیسانس هم باید ارائه بشه؟
    سلام دوست عزیز
    تا اونجا که من اطلاع دارم ملاک اصلی مدرک لیسانس شماست یعنی حتما باید مدرک لیسانستون رو ارائه کنین. برای Engineers Australia که خودم اقدام کردم مطمئنم اینطوره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)