صفحه 60 از 92 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria32 نمایش پست ها
    دوستان عزيز سلام
    كسي از قيمت دقيق ارزشيابي ACS اطلاعاتي داره !؟ دوستاني هستن كه به تازگي اين مبلغ رو پرداخت كرده باشند !؟ از چه طريقي پول رو واريز كردن . منظورم كدوم صرافي رو پيشنهاد ميكنيد. سپاسگذار ميشم اگر دوستان راهنمايي كنند.
    سلام دوست عزیز
    شما میتونید تو سایت ACS دقیقا این امار رو پیدا کنید.اخرین اطلاعاتی که من دارم 500 دلار واسه Skill Assessment بود.میتونید از شرکتهایی مثل مانی مکس یا تهران پیمنت استفاده کنید واسه پرداخت.تهران پیمت خوبه زود انجام میده.
    امیدوارم مشکلتون حل بشه

Junior Member

سلام
    من مدارکمو آماده کردم که براي EA بفرستم
    مي خواستم بدونم براي اينکه با پست DHL نتيجه ارزيابي به دست من برسه ، چيکار بايد بکنم.
    و اينکه من از کارت اعتباري دوستم براي پرداخت مبلغ مي خوام استفاده کنم. نيازي به ارائه وکالت نامه يا همچين چيزي داره؟
    ممنون از دوستاني که کمک مي کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    سلام Laya
    اگه Professional Engineer اسس بشی معادل Bachelor degree استرالیا به حساب میای و 15 امتیاز میگیری.
    section A در migration_skills_assessment_booklet رو در مورد Professional Engineer بخون.
    من سابقه این را دارم که proffesiuonal enginer ارزیابی شدم ولی مدرک دانشگاهم را دیپلم ارزیابی شده چون دانشگاه ازاد شهرستان درس خواندم

نقل قول نوشته اصلی توسط meeshghi65 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    با توجه به تجربه ای که من دارم معدل زیر 14 دیپلم ارزیابی میشه
    اگه لیسانی با معدل ابلا داشته باشی و حدقل 2سال سابقه بعد از مدرک کارشناسی داشته باشی به احتمال زیاد لیسانس ارزیابی بشه
    به امید خدا بفرست ببین نتیجه چی میشه والا هنوز کسی به نظر من متوجه نشده قاعده کلی چی
    دقیقا درسته من دانشگاه ازاد شهرستان درس خواندم و دیپلم ارزیابی شدم

پیش فرض پاسخ : خبر خوب برای متقاضیان مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط aidinf نمایش پست ها
    سلام
    این خبر صحت داره. من خودم از رییس بخش ارزیابی مدارک جهت اهداف مهاجرتی در نمایشگاه ملبورن حضورا پرسیدم.
    چه خبری دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط aidinf نمایش پست ها
    سلام
    این خبر صحت داره. من خودم از رییس بخش ارزیابی مدارک جهت اهداف مهاجرتی در نمایشگاه ملبورن حضورا پرسیدم.
    مشخص نکرد کدام دانشگاه ازاد شهرستان الان دیگه لیسانس ارزیابی میشود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5879 نمایش پست ها
    چه خبری دوست عزیز
    سلام چه خبری شما متوجه شدید دوست عزیز لطفا بیشتر اطلاع رسانی کنید.

با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

دقیقا درسته من دانشگاه ازاد شهرستان درس خواندم و دیپلم ارزیابی شدم
    من فکر کنم ربطی به شهرستان نداره مگه دیگه خیلی اون شهرستان از نظز رتبه بندی بین دانشگاه های آزاد کشور گرید پایینی داشته باشی.اما اگه شما معدل بالا با 2سال سابقه کاری بعد از لیسانس داشته باشید احتمالا لیسانس ارزیابی میشید

نقل قول نوشته اصلی توسط salimtootooni نمایش پست ها
    لطفا جهت راهنمایی الباقی بچه هایی که مدارک رو فرستادند و منتظر جواب هستند متن جواب رو به همراه توضیح در مورد شرایط خودتون بگذارید. ایشالا بقیه مراحل رو هم مثل مثل این مرحله با موفقیت پشت سر بگذارید.
    ممنون و تشکر از اینکه راهنمایی میکنید

دو تا موضوع جدا است professional enginer جواب سابقه کاری است ولی مدرک دانشگاه حتما ته نامه شما باید یک خط باشه EQUIVALENT TO AUSTRALIAN BACHELOR
    که دانشگاه ازاد شهرستان معادل دیپلم است

ApplyAbroad Senior Veteran

من نزدیک دو ساله در مورد مهاجرت و اسسمنت تحقیق میکنم چیزی که دستگیرم شده اینه:
    در کل دانشگاه سراسری با معدل بالای 14 و دانشگاه ازاد با معدل بالای 18 و فوق لیسانس ها همه معادل لیسانس اسس میشن و professional.
    یه سری دانشگاه ازاد ها با معدل بالای 14 هم لیسانس اسس میشن که لیست اونا رو اغلب وکیل ها دارن.

من دانشگاه ازاد ساری با معدل 13.8 و بالای 5 سال سابقه بعد از خدمت سربازی و ادعایی خودم 8 سال، Technologist اسس شدم، اینم جواب اسس که هفته پیش اومد:

I am pleased to advise that the competencies you have demonstrated taken in conjuction with your qualification from Islamic Azad University, Sari completed in july 2007 have been
    assessed as meeting the current academic reqirement for standing as an Engineering Technologist (SkillLevel 1) in Australia. The appropriate occupational classification in your case for migration purposes is Engineering Technlogist ANZSCO 233924.
    Your above qualification has been assessed as broadly comparable to an Australian Associate degree for the purpose of awarding points for qualification under the General Skilled Migration points test.

هیچ چیز در مورد سابقه کار نگفته و فقط بخاطره دانشگاه professional نشدم.
    دو تا موضوع جدا است professional enginer جواب سابقه کاری است ولی مدرک دانشگاه حتما ته نامه شما باید یک خط باشه EQUIVALENT TO AUSTRALIAN BACHELOR
    که دانشگاه ازاد شهرستان معادل دیپلم است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)