صفحه 72 از 92 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط a_atefeh نمایش پست ها
    دوستان سلام
    - من متولد ماه فوریه و سال 1982 هستم و چیزی به پایان 32 سالم نمونده.
    - مدارکم رو برای ارزیابی به ACS فرستادم و تحصیلاتم رو در مقطع لیسانس و فوق لیسانس پذیرفتند. همچنین 8 سال سابقه کاری ام رو هم تایید کردند.
    - نمره آیلتس ام، overal = 7 هست اما skill زیر 7 دارم.
    مجموع امتیازاتم با وضعیت کنونی 60 می باشد.
    سوالی که برام پیش اومده، این هست که اگر برای ویزای 189 اقدام کنم، انتخابم با ریسک همراه هست؟ یعنی، امکان داره که تو روند بررسی ها، سوابق کاریم رو زیر 8 سال در نظر بگیرند و امتیازم زیر 60 بیاد ؟
    شما باید پیش از 32 سالگیت لاج کنی وگرنه 5 امتیاز از دست می دی
    در مورد سابقه که 1 سال هست که تغیراتی داده شده تو پاسخ ACS و یک تاریخی در نامه ACS می نویسه که سوابق اون تاریخ به بعد رو می تونی اعلام کنی و مشکلی هم پیش نمیاد ببین اون تاریخ چه سالی هست و جند سال می شه همونا رو به عنوان کار مرتبط اعلام کن و پوینتش رو claim کن ( بالای سوابقت توی نامه یه خط هست که نوشته :
    The following employment after February 2010 is considered to equate to work at an appropriately skilled level and relevant to
    یعنی سوابق بعد از 2010 رو باید موقع لاج حساب کنی یعنی 4 سال و چند ماه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي فناوري اطلاعات/ تربيت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط IPsec88 نمایش پست ها
    شما باید پیش از 32 سالگیت لاج کنی وگرنه 5 امتیاز از دست می دی
    در مورد سابقه که 1 سال هست که تغیراتی داده شده تو پاسخ ACS و یک تاریخی در نامه ACS می نویسه که سوابق اون تاریخ به بعد رو می تونی اعلام کنی و مشکلی هم پیش نمیاد ببین اون تاریخ چه سالی هست و جند سال می شه همونا رو به عنوان کار مرتبط اعلام کن و پوینتش رو claim کن ( بالای سوابقت توی نامه یه خط هست که نوشته :
    The following employment after February 2010 is considered to equate to work at an appropriately skilled level and relevant to
    یعنی سوابق بعد از 2010 رو باید موقع لاج حساب کنی یعنی 4 سال و چند ماه
    دوست عزیز
    ممنون از پاسختون
    چیزی که برای من در ACS پاسخ داده شده اینه:
    The following employment after May 2007 is considered to equate to work at an appropriately skilled
    level and relevant to 261111 (ICT Business Analyst) of the ANZSCO Code.

اما، مشکلاین جا هست که من نگران هستم که این سوابق رو اداره مهاجرت قبول نکه و از مقدارش کم کنه. اینجوری، اگر برای ویزای 189 اقدام کنم، امتیازم زیر 60 تا میاد و درخواستم رد می شه ...
    سوالم اینه که همچین موردی امکان داره اتفاق بیفته یا نه؟

در ضمن، من فکر نمیکنم که قبل از 32 سالگی لازم باشه تا لاج کنم، بلکه باید قبل از اتمام 32 سالگی لاج کنم. یعنی من الان 32 سال و 4 ماه دارم و هنوز چند ماهی فرصت دارم. درسته؟
    البته، باید زمان رو از دست ندم و عجله کنم.
    ویرایش توسط a_atefeh : July 22nd, 2014 در ساعت 03:28 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a_atefeh نمایش پست ها
    دوست عزیز
    ممنون از پاسختون
    چیزی که برای من در ACS پاسخ داده شده اینه:
    The following employment after May 2007 is considered to equate to work at an appropriately skilled
    level and relevant to 261111 (ICT Business Analyst) of the ANZSCO Code.

اما، مشکلاین جا هست که من نگران هستم که این سوابق رو اداره مهاجرت قبول نکه و از مقدارش کم کنه. اینجوری، اگر برای ویزای 189 اقدام کنم، امتیازم زیر 60 تا میاد و درخواستم رد می شه ...
    سوالم اینه که همچین موردی امکان داره اتفاق بیفته یا نه؟

در ضمن، من فکر نمیکنم که قبل از 32 سالگی لازم باشه تا لاج کنم، بلکه باید قبل از اتمام 32 سالگی لاج کنم. یعنی من الان 32 سال و 4 ماه دارم و هنوز چند ماهی فرصت دارم. درسته؟
    البته، باید زمان رو از دست ندم و عجله کنم.
    بله اشتباه تایپی بود منظورم پیش از 33 سالگی بود.
    شما می 2007 به بعد رو می تونی اعلام کنی که تا می 2014 می شه 7 سال!
    اگر مدارکت کامل هست نامه ها و مدارک پشتیبانی از اون ها ( مثل فیش حقوقی، قرار داد، بیمه، ریز حساب بانکی و ..) که می تونه نشون بده که حرفت درست هست (اگر آفیسر درخواست کنه) رو بتونی بگیری ترسی بابات سابقه کارت نیست و چون الان خود ACS کم می کنه دیگر اداره مهاجرت این کار رو نمی کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IPsec88 نمایش پست ها
    هیچ وقت رو حرف وکلا و مشاورین تنهایی عمل نکن و از اینترنت و حتی خود مشاورین ACS استفاده کن ( بهشون ایمیل بده جوابت رو می دن)
    ببین دوست من خود سایت مهاجرت قید کرده ( http://www.immi.gov.au/Visas/Pages/1...qualifications) که مدرارک مستری که بخوان 15 امتیاز بگیرن باید لیسانس هم داشته باشن و یا اینکه از سمت کارشناسا اشخیص بدن که توی حد لیسانس هستن:
    Note: To receive 15 points for a Masters degree, you must also have a Bachelor degree completed in Australia or overseas, or the Masters degree must be considered as at least comparable to Bachelor degree level at Australian standards.

خوب شما مستر رو فرستادی لیسانست رو نفرستادی مگه؟ یا کلا لیسانس مگه نداشتی؟ اگه داری و فرستادی که دیگه مشکلی نیس میتونی 15 امتیاز رو کلیم کنی
    اما اگه نداشتی و فقط یه مدرک مستر داشتی ( که من نمی دونستم اینجوری هم میشه) اونقت باید ببینی اون graduate diploma رو می تونی باهاش 15 امتیاز بگیری یا نه بنظر من چون بالاتر از لیسانس اسس شده بازم می تونی 15 بگیری اما از خود ACS بپرس بنظرم.

من ليسانس داشتم، اما چون ليسانسم مهندسي بود و كاملاً غير مرتبط با فوق ليسانس، حتي مشاور از من نخواست كه بفرستم، مگه ليسانس غير مرتبط مي تونست تاثير داشته باشه؟! و اينكه مگه سيستم آموزشي ايران مشخص نيست كه پيش نياز فوق ليسانس، ليسانس هست؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bardo نمایش پست ها
    من ليسانس داشتم، اما چون ليسانسم مهندسي بود و كاملاً غير مرتبط با فوق ليسانس، حتي مشاور از من نخواست كه بفرستم، مگه ليسانس غير مرتبط مي تونست تاثير داشته باشه؟! و اينكه مگه سيستم آموزشي ايران مشخص نيست كه پيش نياز فوق ليسانس، ليسانس هست؟!
    من اگر جای شما بودم هم لیسانس رو می فرستادم هم فوق رو که نهایتا لیسانس رو می زد غیر مرتبط اما فوق رو مرتبط می زد و اسستون هم مثبت می شد و همینطور تو نامش معلوم بود که لیسانس هم دارین
    این رو بهتر از یه وکیل بپرسی ( خواستی پیام بده بهت روی اینترنت هم معرفی کنم شاید پاسخت رو گرفتی)
    لزوما این شکلی نیست اما خوب شما شاید بتونین اون مدرک لیسانس رو موقع لاج علاوه بر فوقتون به آفیسر ارائه بدین و اون هم همون مدرک فوق رو بپذیره.. اما می گم باز بپرسین چون غیر مرتبط هست من مطمئن نمی تونم این رو بگم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pomerazam نمایش پست ها
    سلام وممنون ازوقتتون....ببخشیدمنظور ازسابقه کارحقیقی(باپرداخت حق بیمه ومالیات) پرداخت بیمه درایران هست؟آحه من بعدکلی مطالعه فروم فهمیدم الزاماسابقه کار(پرداخت بیمه)نیست وقراردادکاریافیش حقوقی هم قابل قبول هست!!!لطف میکنید راهنمایی بفرمایید کلا برای سابقه کاربایدبنده چه کارکنم که سابقه روبپذیرند؟من 8سال سابقه کاربدون ردشدن بیمه درسالن آرایشگری خواهرم دارم وبصورت تجربی درسالن کارمیکردم وتازه مدرک آرایشگری رو گرفتم.(چون تجربه وکار داشتم نیازی به گرفتن مدرک نداشتم) ئلی الان اگربخام بامدرک ارایشگریم اقدام کنم باتوجه به اینکه اینجانب سابقه پرداخت بیمه ندارم چطور میتونم سابقه کاریموثابت کنم؟ باتشکر
    من در مورد رشته های مهندسی و مخصوصا کامپیوتر که با ACS اسس می شن اطلاعات دارم چون خودم اقدام کردم اما در مورد رشته شما که از چه روشی با این سابق اقدام کنین باید یکم بیشتر سرچ کنین و بخونین و یا از کسی که این کار رو کرده راهنمایی بگیرین
    در خصوص سابقه کار این رو می تونم بگم که : اداره مهاجرت براش مهمه که شما واقعا کار کرده باشین و دروغ یا سوری مدرک ندادین. اونا می دونن کسی که بیمه واسش رد شده به احتمال 90 درصد کار هم کرده جون خود اداره بیمه چک می کنه لیست و ... واسه همین اگه سابقه با بیمه ارائه بدین اونا کمتر گیر می دن و مدارک بیشتر می خوان اما این به این معنی نیست که اداره مهاجرت سوابق بدون بیمه را قبول نکنه تو این شرابط معمولا کیس آفیسر شما مدارک دیگری مثل فیش حقوقی، واریزهای بانکی،قرارداد و .. از شما می خواد تا مطمئن بشه ادعای شما حقیقت داره و خوب اگه شما بتونین این مدارک رو ارائه بدین و محکم پاش وایسین برای اونا قابل قبول هست. من 4 سال از 8 سال سابق کاریم بدون بیمه هست. اما معمولا خیلی از وکلا این مورد رو قبول نمی کنن به دلیل ریسک عدم توانایی ساپورت مدارک و از همون اول بهتون می گن که فقط سوابق با بیمه رو ارئه بده تا خودشون رو راحت کنن

دوستان تو سايت اداره مهاجرت نوشته از سال 2014 اعتبار نامه اسس به سه سال افزايش پيدا كرده تاييد ميفرماييد؟؟

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک - Assessment

سلام دوستان می خواستم بدونم کسی میدونه که مدرک MCSE معادل چی ارزیابی میشه در استرالیا و اگر کسی مثلا به چند زبان برنامه نویسی تسلط داشته باشه ولی مدرک مربوط به اون زبان و نداشته باشه تکیفش چی میشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrshi نمایش پست ها
    دوستان تو سايت اداره مهاجرت نوشته از سال 2014 اعتبار نامه اسس به سه سال افزايش پيدا كرده تاييد ميفرماييد؟؟
    بله در خصوص نامه هایی که تاریخ نداره اگه خود نامه تاریخ زده باشه اون مطرح هست فکر کنم برای ACS همون 2 سال هست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک - Assessment

نقل قول نوشته اصلی توسط Oliver_mosalli نمایش پست ها
    سلام دوستان می خواستم بدونم کسی میدونه که مدرک MCSE معادل چی ارزیابی میشه در استرالیا و اگر کسی مثلا به چند زبان برنامه نویسی تسلط داشته باشه ولی مدرک مربوط به اون زبان و نداشته باشه تکیفش چی میشه ؟
    MCSE و دیگر Vendor Certification ها معادل AFQ Diploma اسس می شه و 10 امتیاز می گیری ( من خودم همراه لیسانس IT پنج تا مدرک سیسکو و مایکروسافت دادم که همگی دیپلم اسس شدن.
    باید مدرک داشته باشی!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)