صفحه 73 از 92 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک - Assessment

نقل قول نوشته اصلی توسط IPsec88 نمایش پست ها
    MCSE و دیگر Vendor Certification ها معادل AFQ Diploma اسس می شه و 10 امتیاز می گیری ( من خودم همراه لیسانس IT پنج تا مدرک سیسکو و مایکروسافت دادم که همگی دیپلم اسس شدن.
    باید مدرک داشته باشی!

یعنی شما جدا از امتیاز مدرک لیسانس ۱۰ امتیاز دیگه گرفتی.درسته؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

من اگر جای شما بودم هم لیسانس رو می فرستادم هم فوق رو که نهایتا لیسانس رو می زد غیر مرتبط اما فوق رو مرتبط می زد و اسستون هم مثبت می شد و همینطور تو نامش معلوم بود که لیسانس هم دارین
    این رو بهتر از یه وکیل بپرسی ( خواستی پیام بده بهت روی اینترنت هم معرفی کنم شاید پاسخت رو گرفتی)
    لزوما این شکلی نیست اما خوب شما شاید بتونین اون مدرک لیسانس رو موقع لاج علاوه بر فوقتون به آفیسر ارائه بدین و اون هم همون مدرک فوق رو بپذیره.. اما می گم باز بپرسین چون غیر مرتبط هست من مطمئن نمی تونم این رو بگم

مرسي،
    شما درست مي فرمايين، بايد اين كار رو مي كرد و مدرك ليسانس رو هم مي فرستادم، ، خودم هم قوانينشون رو مي خونم، همه جا ذكر شده فوق ليسانس به شرط گذروندن ليسانس ارزيابي مي شه،
    اما خوشبختانه توي همون قوانين، بالاخره كشف شد كه graduate diploma هم degree محسوب مي شه و بنابراين احتمالا بايد ١٥ امتياز بگيره! و اميدوارم كه به قول شما با اراىه ي ليسانس موقع لاج كردن، مشكلي از بابت امتياز پيش نياد. البته باز هم فكر مي كنم اگر ليسانس رو موقع ارزيابي داده بودم همون مستر اسس شده بود و اينهمه نقل نداشت كه متاسفانه كار از كار گذشته

(6) In Schedule 6D:

"degree" means a formal educational qualification, under the Australian Qualifications Framework
    awardeby an Australian educational institution as a degree or a postgraduate diploma:

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrshi نمایش پست ها
    دوستان تو سايت اداره مهاجرت نوشته از سال 2014 اعتبار نامه اسس به سه سال افزايش پيدا كرده تاييد ميفرماييد؟؟

من ACS ارزيابي شدم و اعتبارش ٢ ساله (٢٤ماه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Bardo نمایش پست ها
    من ACS ارزيابي شدم و اعتبارش ٢ ساله (٢٤ماه)
    سلام دوست عزیز
    میشه یککم توضیح بدید واسه اسس خودتون
    چند سال سابقه کاری داشتید لیسانس چی و از چه دانشگاهی داشتید؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meeshghi65 نمایش پست ها
    یعنی شما جدا از امتیاز مدرک لیسانس ۱۰ امتیاز دیگه گرفتی.درسته؟
    نه دوست من شما مثلا دو تا لیسانس داشتبه باشین که 30 امتیاز نمی گیرین.
    من همه مدارک رو دادام هم رو معادل دیپلم اسس کرد ( حدود 5 تا مدرک) انگار 5 تا مدرک دیپلم دارم! که 10 امتیاز می گیرم!

راستی یه خبر خوب اینه که اداره مهاجرت از نوامبر تافل هم قبول می کنه

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی PhD یکی ار دانشگاههای استرالیا هستم و بزودی درسم تموم میشه. ارگانی که باید مدرک من رو اسس کنه Vetassess هست. سوالی که من دارم اینه که آیا من اصلا نیازی دارم که مدرک استرالیایی خودم رو اسس کنم؟ در صورت پاسخ مثبت ، آیا من احتیاج دارم که یکسال سابقه کار ارائه بدم؟
    ممنون از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer software azad lahijan

نه دوست من شما مثلا دو تا لیسانس داشتبه باشین که 30 امتیاز نمی گیرین.
    من همه مدارک رو دادام هم رو معادل دیپلم اسس کرد ( حدود 5 تا مدرک) انگار 5 تا مدرک دیپلم دارم! که 10 امتیاز می گیرم!

راستی یه خبر خوب اینه که اداره مهاجرت از نوامبر تافل هم قبول می کنه
    سلام می خواستم بدونم من همراه مدرک لیسانس کامپیترم که دانشگاه آزاد لاهیجان با معدل 15.80 تعداد زیادی مدرک فنی حرفه ای مربوط دارم آیا ارسال آنها برای ACS در روند و نتیجه اسس تاثیر میزاره میشه یکم توضیح بدین. ممنون
    در ضمن فک میکنین من با 5 سال سابقه کار بدون بیمه چطور اسس میشم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Software Engineering Stafordshire University

نقل قول نوشته اصلی توسط m_qashqai نمایش پست ها
    ببخشید میتونم بپرسم مدارک اضافه که میخواستن چیا بودن؟
    سلام
    مدارک اضافه این بود که سابق کارم فرمتش کمی ایراد دشت که ازم خاستن درستش کنم ، همچنین من فایلهای pdf رو متاسفانه فراموش کرده بودم که consolidate (یکپارچه سازی ) کنم ،بعلاوه اینکه تمام مدارکم که فارسی بوده رو و من ترجمه کرده بودم ، مدرک فارسی ون رو هم گفتن که بفرست ، من چون مدرکم رو از خرج از ایران گرفتم و یکسری مدرک هم ایران گرفته بودم و فکر نمیکردم که نیازی به اینکار باشه م اما ایراد گرفتن و من هم فرستادم که خدا رو شکر بعد از ۱۲ یا ۱۳ روز بعدش اسس کردن و جوابم رو دادن ..

موافق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria32 نمایش پست ها
    سلام
    مدارک اضافه این بود که سابق کارم فرمتش کمی ایراد دشت که ازم خاستن درستش کنم ، همچنین من فایلهای pdf رو متاسفانه فراموش کرده بودم که consolidate (یکپارچه سازی ) کنم ،بعلاوه اینکه تمام مدارکم که فارسی بوده رو و من ترجمه کرده بودم ، مدرک فارسی ون رو هم گفتن که بفرست ، من چون مدرکم رو از خرج از ایران گرفتم و یکسری مدرک هم ایران گرفته بودم و فکر نمیکردم که نیازی به اینکار باشه م اما ایراد گرفتن و من هم فرستادم که خدا رو شکر بعد از ۱۲ یا ۱۳ روز بعدش اسس کردن و جوابم رو دادن ..

موافق باشی
    خوشحالم که اسستون با موفقیت انجام شد. میشه بگید منظورتون از یکپارچه سازی pdf چیه? چون منم میخوام online اقدام کنم و هیچی لازم نیست با پست فرستاده بشه. سپاسگزارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Software Engineering Stafordshire University

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterInEng نمایش پست ها
    خوشحالم که اسستون با موفقیت انجام شد. میشه بگید منظورتون از یکپارچه سازی pdf چیه? چون منم میخوام online اقدام کنم و هیچی لازم نیست با پست فرستاده بشه. سپاسگزارم
    منظور از یکپارچه سازی فایلهای pdf این هست که بطور مثال اگر ۳ تا ریز نمرات دارین ، باید هر سه تا رو در قالب یک فایل pdf درست کنید و بفرستین . نرم افزارهای مختلفی هست که اینکارو انجام میده ، نه نیازی نیست چیزی رو پست کنید همه رو آنلاین بفرستین .
    پاینده باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)