صفحه 75 از 92 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Business IT, RMIT University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط salma1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید من نمی دونم این پست را کجا باید بگذارم. اگر کسی می تونه لطفا راهنمایی کنه.
    من برای مهاجرت می خوام وکیل بگیرم با وکیلای زیادی صحبت کردم و اینجام زیاد خوندم و الان تنها چیزی که گیرم اومده اینه که بیشتر گیج شدم!! میشه اگر کسی با وکیلی کار کرده و راضی بوده بهم معرفی کنه؟؟؟

ممنون میشم یکی کمکم کنه.
    سلام
    وکلا بیشتر نقش مترجم دارن. شما سایت اداره مهاجرت رو سر صبر مطالعه کنین بهتره.

سلام
    یه سوال داشتم. آیا برای استفاده از امتیاز سابقه کار آیا حتما باید سابقه کارمون رو بدیم اسس کنن یا بدون اون اسس امتیازشو میتونیم استفاده کنیم؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mshn1083 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم. آیا برای استفاده از امتیاز سابقه کار آیا حتما باید سابقه کارمون رو بدیم اسس کنن یا بدون اون اسس امتیازشو میتونیم استفاده کنیم؟

تا اون جا که من میدونم مدت سابقه کاری که تو نامه اسست تایید شده ملاک قرار میگیره

نقل قول نوشته اصلی توسط mshn1083 نمایش پست ها
    سلام
    اگه سابقه کارتون ۳ سال یا بیشتره, درخواست Point Testمیدین که یه هزینه اضافه داره. اما زیر ۳ سال که امتیازی نداره اصلا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IPsec88 نمایش پست ها
    من در مورد رشته های مهندسی و مخصوصا کامپیوتر که با ACS اسس می شن اطلاعات دارم چون خودم اقدام کردم اما در مورد رشته شما که از چه روشی با این سابق اقدام کنین باید یکم بیشتر سرچ کنین و بخونین و یا از کسی که این کار رو کرده راهنمایی بگیرین
    در خصوص سابقه کار این رو می تونم بگم که : اداره مهاجرت براش مهمه که شما واقعا کار کرده باشین و دروغ یا سوری مدرک ندادین. اونا می دونن کسی که بیمه واسش رد شده به احتمال 90 درصد کار هم کرده جون خود اداره بیمه چک می کنه لیست و ... واسه همین اگه سابقه با بیمه ارائه بدین اونا کمتر گیر می دن و مدارک بیشتر می خوان اما این به این معنی نیست که اداره مهاجرت سوابق بدون بیمه را قبول نکنه تو این شرابط معمولا کیس آفیسر شما مدارک دیگری مثل فیش حقوقی، واریزهای بانکی،قرارداد و .. از شما می خواد تا مطمئن بشه ادعای شما حقیقت داره و خوب اگه شما بتونین این مدارک رو ارائه بدین و محکم پاش وایسین برای اونا قابل قبول هست. من 4 سال از 8 سال سابق کاریم بدون بیمه هست. اما معمولا خیلی از وکلا این مورد رو قبول نمی کنن به دلیل ریسک عدم توانایی ساپورت مدارک و از همون اول بهتون می گن که فقط سوابق با بیمه رو ارئه بده تا خودشون رو راحت کنن
    واقعاممنون بابت وقتی که میذاریدوست عزیز.... نامه گواهی کاروقراردادرو ازخواهرم وحتی دوستم که سالن درجه یک ومعتبرداره میتونم بگیرم وتهیه کنم اما متاسفانه دراغلب آرایشگاههادستمزدوحقوق بصورت دستی وبه درصدبه کارگرداده میشه بنابراین نمیتونم فیش حقوقی ویاپرینت حساب ارائه کنم.امامشتریهامون میتونن برام شهادت بدن چون من واقعااونجاکارمیکردم.یک مشکل دیگه اینکه من تازه مدرکموگرفتم آیا تنظیم نامه گواهی سابقه کارویاتنظیم قراردادقبل ازتاریخ مدرکم مشکل زا نخواهدبود؟ باتشکرفراوان

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط pomerazam نمایش پست ها
    واقعاممنون بابت وقتی که میذاریدوست عزیز.... نامه گواهی کاروقراردادرو ازخواهرم وحتی دوستم که سالن درجه یک ومعتبرداره میتونم بگیرم وتهیه کنم اما متاسفانه دراغلب آرایشگاههادستمزدوحقوق بصورت دستی وبه درصدبه کارگرداده میشه بنابراین نمیتونم فیش حقوقی ویاپرینت حساب ارائه کنم.امامشتریهامون میتونن برام شهادت بدن چون من واقعااونجاکارمیکردم.یک مشکل دیگه اینکه من تازه مدرکموگرفتم آیا تنظیم نامه گواهی سابقه کارویاتنظیم قراردادقبل ازتاریخ مدرکم مشکل زا نخواهدبود؟ باتشکرفراوان
    اگه برای ویزای مهارت میخوای اقدام کنی ، سابقه کارت باید بعد از مدرکت باشه

Junior Member

سلام به همه
    من ارزیابی مدرکم تموم شد ولی آفیسر میگه که AWB رو نمیتونه پر کنه و فقط امضا میکنه! من واسه courier pick up با dhl هماهنگ کرده بودم ولی اونا میگن اگه فرم رو پر نکنه هیچ کاری نمیتونن بکنن.
    کسی میدونه من باید چیکار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    شما باید با توجه به رشته همسرتون، سازمان ارزیاب رشتشون رو پیدا کنین و ببینین که آیا اون سازمان برای ارزیابی مدرک ایشون الزامی برای سابقه کار هم داره یا خیر. مثلا اگر رشته همسرتون مهندسی باشه، سازمان ارزیاب رشتشون Engineers Australia هست که الزامی برای ذاشتن سابقه کاری نداره.
    متشکرم برای
    پا
    سخ بله سازمان ارزیابی برای همسرم هست. راستش من جایی رو ندیدم که درمورد سابقه کار گفته باشه. لطف میکنید لینکی که صریحا گغته سابقه کار نمیخواد رو بفرستید؟ و اگر اینطوری باشه CDR رو بر چه اساس باید بنویسند؟
    پروزه های دانشگاهی؟ منشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    شما باید با توجه به رشته همسرتون، سازمان ارزیاب رشتشون رو پیدا کنین و ببینین که آیا اون سازمان برای ارزیابی مدرک ایشون الزامی برای سابقه کار هم داره یا خیر. مثلا اگر رشته همسرتون مهندسی باشه، سازمان ارزیاب رشتشون Engineers Australia هست که الزامی برای ذاشتن سابقه کاری نداره.
    راستش من الان تماس گرفتم با Engineers Australia و گقتن با ۱۰ ماه سابقه کار هم ما ارزیابی میکنیم ولی خودتون باید ببینید با این ۵ امتیاز رو میگیربد با نه. من الان یاست اداره مهاحرت رو دیدم اینو دیدم: مورد آخر رو ببیند.. در نتیجه براب ۵ امتیار همسر ایشون باید یه سابفه کار جور کنن درسته؟ الیته گغته که ۱۲ ماه از دفیفا ۲۴ ماه فبل لانچ مدارک !! ما شاید مثلا ۷-۸ ماه دیگه لانچ کنیم. و اونوفت ۱/۵ سالش رو اسشون دانشجو حساب میشن!

Partner skills
    Five points can also be claimed for those where the primary applicant’s partner satisfies the
    threshold criteria for a visa.
    To claim partner points the primary applicant’s partner will need to meet the following criteria:
    • be included on the same visa application as the primary applicant
    • not be an Australian permanent resident or citizen
    • be less than 50 years old at the time of application
    • nominate an occupation on the same SOL as the primary applicant, and be assessed by the
    relevant assessing authority as having suitable skills for the occupation
    • have competent English
    have been employed in a skilled occupation for at least 12 months in the 24 months before the
    application is lodged, or completed the Australian Study Requirement.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pomerazam نمایش پست ها
    خواهش می کنم
    اگه دستی گرفتی چنتا رسید اکر می تونی داشته باشی خیلی خوب هستش ( کلا هر چی به صورت مکتوب و قابل ارایه باشه تا آفیسر اطمینان پیدا کنه)
    این مورد به رشته بستگی داره و اسسور موارد مختلفی بوده که سوابق رو قبول کردن یا رد کردن.
    من خودم تمام سوبق قبل از مدرکم رو گرفتم و acs هم تایید کرد و البته گفت از تاریخ جولای 2010 به بعد رو می تونی به عنوان امتیاز ادعا کنی
    تو برای اسس همه ی این سوابق رو بفرست بعد نسبت به جواب اسس و شرایط و رشتت موفع لاج تصمیم میگیری که اون سوابق رو برای امتیاز اعلام کنی یا نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)