صفحه 76 از 92 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط arashnem نمایش پست ها
    سلام بچه ها من رشتم لیسانس کامپیوتر به نظر شما مدارک فنی حرفه ای مربوطه هم بدم ACS واسه اسس ؟ میخوام بدونم در اسس مدرک لیسانس تاثیر داره؟ یا اگه نداره در مراحله بعدی مثل EOI تاثیر داره ؟

نه مدارک فنی حرفه ای رو قبول نداره اگر هم قول کنه دیپلم اسسشون می کنه که خوب فایده ای هم نداره چون لیسانس داری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود
    من 2 روز گشتم ولی جوابی برای سئوالم پیدا نکردم . ( اگر فکر می کنید جای پست اشتباه است بگید کجا بنویسم )
    من طول سربازیم رو تو ارتش بودم ولی در رابطه با رشته ام کار کردم . می خواستم از دوستان بپرسم که اولا این مدت جز سابقه حساب میشه ؟ اگر آره ، روالش رو راهنمایی کنید .
    سپاس
    اگر می تونی نامه مربوطه رو بگیری ( که گواهی کار کردنت اونجاست و شرح وظایفت رو نوشته) مشکلی نداره
    (حتی لازم نیست نامه خطاب به اداره اسس کننده یا مهاجرت باشه و در کل مخاطبش مهم نیست)

درود دوستان
    من امروز برای یه سری اطلاعات صرفا ، رفتم با وقت قبلی با یه موسسه مهاجرتی صحبت کردم .
    کلی منو ناامید کرد چون گفت مدرک کارشناسی نهایتا 5 امتیاز میگیره .
    من مدرک کارشناسی ام به این عنوانه : موسسه غیر انتفاعی "اسمش" ولی چون ترجمه کردم زده که نحوه قبولی از طریق امتحان سراسری بوده.
    و کاردانیم دانشگاه آزاد بوده.
    حالا سئوالم اینه ، دوستانی که مدارکشون اسست شده ، آیا همچین چیزی هست ؟ مدارک کارشناسیشون 5 امتیاز گرفته ؟
    . . . . . . Never give up

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام واسه اقامت استرالیا اقدام کنم ولی نمیدونم باید چکارکنم.مدرک زبان دارم.مدارک تحصیلی ام را نیز ترجمه کردم.سابقه کار هم دارم.رشته من ریاضی است.کسی میتونه منو راهنمایی کنه که از کجا باید شروع کنم؟مدارک را باید کجا بفرستم.ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود دوستان
    من امروز برای یه سری اطلاعات صرفا ، رفتم با وقت قبلی با یه موسسه مهاجرتی صحبت کردم .
    کلی منو ناامید کرد چون گفت مدرک کارشناسی نهایتا 5 امتیاز میگیره .
    من مدرک کارشناسی ام به این عنوانه : موسسه غیر انتفاعی "اسمش" ولی چون ترجمه کردم زده که نحوه قبولی از طریق امتحان سراسری بوده.
    و کاردانیم دانشگاه آزاد بوده.
    حالا سئوالم اینه ، دوستانی که مدارکشون اسست شده ، آیا همچین چیزی هست ؟ مدارک کارشناسیشون 5 امتیاز گرفته ؟
    مدرک کارشناسی که معادل اسس میشه 15 امتیاز
    و اونایی که معادل فوق دیپلم اسس میشه 10 امتیاز میگیره
    اصلا مدرک 5 امتیازی نداریم

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط NANILI نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام واسه اقامت استرالیا اقدام کنم ولی نمیدونم باید چکارکنم.مدرک زبان دارم.مدارک تحصیلی ام را نیز ترجمه کردم.سابقه کار هم دارم.رشته من ریاضی است.کسی میتونه منو راهنمایی کنه که از کجا باید شروع کنم؟مدارک را باید کجا بفرستم.ممنونم
    میری توی لیست مشاغل استرالیا رو نگاه میکنی اگه رشتت تو لیست بود میتونی اقدام کنی و تو همون لیست جلوی رشتت موسسه ای که باید مدارک رو برای اسس بفرستی نوشته

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

دوستان من برای اسس همه ی سابقه کارهامو نفرستادم و فقط اونایی که ازش پروژه معرفی کردم رو فرستادم و با توجه به اینکه شرایط سنی همسرم عوض شد و امتیاز کم میاره الان لازمه که من مین اپلیکنت بشم، میتونم سوابق کاری دیگه رو برای مهاجرت رو کنم یا فقط اونایی که تو اسس اعلام کردم مورد استناده برای امتیاز سابقه کاری؟ کسی اطلاعی داره؟ ممنون میشم....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    اگه برای ویزای مهارت میخوای اقدام کنی ، سابقه کارت باید بعد از مدرکت باشه
    سلام ووقت بخیر،بله عزیز میخام برای رشته آرایشگری وبرای ویزای مهارت اقدام کنم. ببخشیدشمامطمئن هستیدکه سوابق بایدحتمابعدازگرفتن مدرک باشه؟چون من دارم اقدام به جمع آوری سابقه ام قبل ازمدرکم میکنم که حداقل8سال میشه. تروخداهرکس میدونه واطلاعات موثق داره دراین زمینه راهنمایی کنه..... باتشکرفراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    اگه برای ویزای مهارت میخوای اقدام کنی ، سابقه کارت باید بعد از مدرکت باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط IPsec88 نمایش پست ها
    خواهش می کنم
    اگه دستی گرفتی چنتا رسید اکر می تونی داشته باشی خیلی خوب هستش ( کلا هر چی به صورت مکتوب و قابل ارایه باشه تا آفیسر اطمینان پیدا کنه)
    این مورد به رشته بستگی داره و اسسور موارد مختلفی بوده که سوابق رو قبول کردن یا رد کردن.
    من خودم تمام سوبق قبل از مدرکم رو گرفتم و acs هم تایید کرد و البته گفت از تاریخ جولای 2010 به بعد رو می تونی به عنوان امتیاز ادعا کنی
    تو برای اسس همه ی این سوابق رو بفرست بعد نسبت به جواب اسس و شرایط و رشتت موفع لاج تصمیم میگیری که اون سوابق رو برای امتیاز اعلام کنی یا نه.

سلام ووقت بخیر، عزیز من میخام برای رشته آرایشگری وبرای ویزای مهارت اقدام کنم. ببخشیدشمااطلاع داریدکه سوابق بایدحتمابعدازگرفتن مدرک باشه؟چون من دارم اقدام به جمع آوری سابقه ام قبل ازمدرکم میکنم که حداقل8سال میشه. تروخداهرکس میدونه واطلاعات موثق داره دراین زمینه راهنمایی کنه..... باتشکرفراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhds6694 نمایش پست ها
    سلام به همه
    من ارزیابی مدرکم تموم شد ولی آفیسر میگه که AWB رو نمیتونه پر کنه و فقط امضا میکنه! من واسه courier pick up با dhl هماهنگ کرده بودم ولی اونا میگن اگه فرم رو پر نکنه هیچ کاری نمیتونن بکنن.
    کسی میدونه من باید چیکار کنم؟
    خودم جواب میدم: پست TNT فقط امضای فرستنده رو میخواد و مجبور نشدم که از آقای subhash dang خواهش کنم فرم پر کنه که نتیجه اسس برسه ایران

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)