صفحه 8 از 92 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک - Assessment

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها

اسسمنت رشته کامپیوتر - سازمان ACS

تمام تجربیات ما در راه گرفتن اسس از سازمان ACS

اول از همه بدونید برخی رشته ها مثل کامپیوتر برای مرحله اسس نیاز به آیلتس ندارند

ما این مراحل را طی کردیم :

........

واقعا عالی بود سحرناز، يک تشکر اساسی.

ممنون ميشم دوستان من رو راهنمايي کنند:
    فوق ليسانس نرم افزار دارم و هيات علمی دانشگاه هستم با بيش از 10 سال سابقه تدريس. معمولا برنامه نويسي درس ميدم هر چند اخيرا به واسطه گذراندن دوره هاي CCNA و CCNA Security (که قراره با CCNP و CCNP Security ادامه داده بشه)، شبکه هم تدريس مي کنم.
    با توجه به اينکه سابقه کار اجرايي در شرکت ندارم (کارم صرفا تدريس بوده)، پيشنهادتون برای اسسمنت چيه؟

Junior Member petonia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Enginnering Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط makhayat نمایش پست ها
    برای اسسمنت به سابقه بیمه نیاز نیست، اما معمولا بعدا که افسر اداره مهاجرت پرونده رو بررسی میکنه، احتمالا درخواست سوابق بیمه متناظر با ادعاتون رو بخواد. البته من دوستانی داشتم که سابقه بیمه شون کامل نبوده اما دلیل موجهی آوردن برای افسر و سابقه کارشون بدون بیمه هم قبول شده. البته مدت سابقه کار بدون بیمه به نسبت کل سابقه تون نباید زیاد باشه
    سلام دوست عزیز
    ممنون از راهنماییتون. من دارم پروسه کاریمو با کمک وکیل انجام میدهم ولی خودم هم همش مطالعه دارم که اوضا به چه صورتیه. یک سوالی برام پیش اومد.
    من 8 سال سابقه کار ارائه دادم یکسال اول و 3 سال وسط بدون بیمه است بقیه تا الان با بیمه. وکیل میگه اکی هست و چون کیس RPL هستم مشکلی نداره. اون 3 سال وسط هم چون همزمان با تحصیل بوده ولی من فول تایم کار رد کردم.
    به نظر شما تو اسس اذیت میکنند و امکان داره رد بشم؟ یا اداره مهاجرت؟
    یا وکیل درست میگه و مشکلی نیست؟

ممنون

Junior Member

اینجا رو بخونید:

Level of English Points Evidence required
    Superior 20 You must provide one of the following:

• an IELTS Test result showing you have a band score of at least 8 on each of the four components of speaking, reading, listening and writing
    • evidence you have taken an OET language test and attained a score of at least A in each of the four components of an OET as specified by the Minister for Immigration and Citizenship.
    Proficient 10 You must provide one of the following:

• an IELTS Test result showing have a band score of at least 7 on each of the four components of speaking, reading, listening and writing
    • evidence you have taken an OET language test and attained a score of at least B in each of the four components of an OET as specified by the Minister for Immigration and Citizenship.
    Competent 0 You must provide one of the following:

• evidence that you hold a passport from Canada, New Zealand, the Republic of Ireland, the United Kingdom or the United States of America
    • an IELTS result showing you have a band score of at least 6 on each of the four components of speaking, reading, listening and writing
    • evidence that you have taken an OET language test and attained a score of at least B in each of the four components of an OET as specified by the Minister for Immigration and Citizenship.

نقل قول نوشته اصلی توسط kamali نمایش پست ها
    واقعا کمترین نمره آیلتس رو در نظر میگیرند؟؟؟ پس overall را برای چی محاسبه میکنند تو آزمون جنرال؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت سیستمهای اطلاعاتی - دانشگاه شیراز

بسیار مطلب خوب و جامعی بود. سپاس از سحر جان و دیگر دوستان.

۱- آیا اینکه امتیازمان ۶۰ باشد یا بیشتر تاثیری دارد؟ در واقع آیا نیاز هست تلاش کنم که امتیازم را مثلا با ناتی و اسپانسر و ... به ۷۰ هم برسانم یا همان ۶۰ هم هیچ فرقی ندارد؟
    ۲- آیا برای هر کد تخصص یکبار باید اسس انجام داد و هزینه پرداخت کرد؟! اینطور نیست که خودشان تشخیص بدهند و دسته تخصصی را تغییر دهند؟ این را به این دلیل میپرسم که بعضی کدرشته ها شرح فعالیت نزدیک به هم دارند و سوابق من می تواند در دو یا سه دسته قرار بگیرد. مثلا 261313 - 261312 - 261314 و .... برای ردیف های شبکه هم همینطور است.
    ۳- من از ترم آخر کاردانی (سال ۸۱) به مدت دو سال (سال ۸۳ پیش از ورود به کارشناسی ناپیوسته) سابقه کار داشتم. آیا این سابقه حساب میشود؟
    ۴- مراحل اسپانسر گرفتن را توضیح دهید. در چه مرحله ای باید انجام شود و چه مدارکی برای آن نیاز است؟
    ۵- اسپانسر ۵ امتیازی با ۱۰ امتیازی چه تفاوتی دارد و کدام را می توان گرفت و چگونه؟

سپاسگزارم از شما و آرزوی موفقیت شما را در کشور زیبای استرالیا دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط armink نمایش پست ها
    بسیار مطلب خوب و جامعی بود. سپاس از سحر جان و دیگر دوستان.

۱- آیا اینکه امتیازمان ۶۰ باشد یا بیشتر تاثیری دارد؟ در واقع آیا نیاز هست تلاش کنم که امتیازم را مثلا با ناتی و اسپانسر و ... به ۷۰ هم برسانم یا همان ۶۰ هم هیچ فرقی ندارد؟
    ۲- آیا برای هر کد تخصص یکبار باید اسس انجام داد و هزینه پرداخت کرد؟! اینطور نیست که خودشان تشخیص بدهند و دسته تخصصی را تغییر دهند؟ این را به این دلیل میپرسم که بعضی کدرشته ها شرح فعالیت نزدیک به هم دارند و سوابق من می تواند در دو یا سه دسته قرار بگیرد. مثلا 261313 - 261312 - 261314 و .... برای ردیف های شبکه هم همینطور است.
    ۳- من از ترم آخر کاردانی (سال ۸۱) به مدت دو سال (سال ۸۳ پیش از ورود به کارشناسی ناپیوسته) سابقه کار داشتم. آیا این سابقه حساب میشود؟
    ۴- مراحل اسپانسر گرفتن را توضیح دهید. در چه مرحله ای باید انجام شود و چه مدارکی برای آن نیاز است؟
    ۵- اسپانسر ۵ امتیازی با ۱۰ امتیازی چه تفاوتی دارد و کدام را می توان گرفت و چگونه؟

سپاسگزارم از شما و آرزوی موفقیت شما را در کشور زیبای استرالیا دارم
    1- بله تاثید داره چون در سیستم جدید اونها براساس امتیاز افراد اونها رو گلچین میکنند.
    2- جواب این سوالتون رو دقیقا نمیدونم.
    3- بله اون سابقه کار هم حساب میشه. ولی مدتی که دانشجو بودید هنوز نصف حساب میشه براتون.
    4- اول باید اسپانسر بگیرید وبعر لاج کنید..دوستان اگر توضیحات بیشتری دارن میتونن کمکتون کنند.

Junior Member

دوستان ، نتایج مدیکال و سو پیشینه من حدود یک ماه پیش بدست آفیسرم رسیده و هنوز ویزام نیومده . البته حدود یک سال و نیمم از لاج مدارکم میگذره. طبق اون چیزی که شنیدم مدیکل به معنی تموم شدن پروسه است. می خواستم بدونم این زمانی که گذشته و هنوز ویزام نیومده طبیعیه ؟ و اینکه بعد از اومدن مدیکال هنوز ممکنه سفارت از محل کار استعلام بگیره ؟

Junior Member

سلام دوستان
    این شرایط منه :
    مدرک کاردانی کامپیوتر از آموزشکده فنی ولیعصر معدل 15.60
    مدرک کارشناسی کامپیوتر از آزاد- تهران جنوب معدل 13
    از زمان فارغ التحصیلی کاردانی تا بحال سابقه کار مرتبط همراه با بیمه دارم(یعنی 8 سال)
    برای IELTS هم دارم میخونم ، هنوز امتحان ندادم
    میخوام ببینم باید با مدرک کاردانیم اقدام کنم یا کارشناسی؟چون اگر با کارشناسی اقدام کنم ، بیشتر سابقه کارم قبل از فارغ التحصیلیه.موندم باید چیکار کنم؟ خیلی ممنون میشم کمکم کنید.
    سوالم اینه که

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elham6120 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این شرایط منه :
    مدرک کاردانی کامپیوتر از آموزشکده فنی ولیعصر معدل 15.60
    مدرک کارشناسی کامپیوتر از آزاد- تهران جنوب معدل 13
    از زمان فارغ التحصیلی کاردانی تا بحال سابقه کار مرتبط همراه با بیمه دارم(یعنی 8 سال)
    برای IELTS هم دارم میخونم ، هنوز امتحان ندادم
    میخوام ببینم باید با مدرک کاردانیم اقدام کنم یا کارشناسی؟چون اگر با کارشناسی اقدام کنم ، بیشتر سابقه کارم قبل از فارغ التحصیلیه.موندم باید چیکار کنم؟ خیلی ممنون میشم کمکم کنید.
    سوالم اینه که
    متاسفانه مدرک کارشناسی شما رو قبول نمیکنن چون معدلتون کمتر از 14 هست
    نمیدونم مدرک کاردانی امتیاز داره یا نه به عنوان دیپلم IT قبول میشه!!
    برای اطمینان شما مدارک معتبر بین المللی هم بگیرید
    با این شرایط فکر کنم شما به نمره 7 از آیلتس نیاز دارین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط makhayat نمایش پست ها
    متاسفانه مدرک کارشناسی شما رو قبول نمیکنن چون معدلتون کمتر از 14 هست
    نمیدونم مدرک کاردانی امتیاز داره یا نه به عنوان دیپلم IT قبول میشه!!
    برای اطمینان شما مدارک معتبر بین المللی هم بگیرید
    با این شرایط فکر کنم شما به نمره 7 از آیلتس نیاز دارین
    ممنون از كمكتون.پيش فرض من گرفتن 7 هست، در اينصورت مشكلي ندارم و ميتونم اقدام كنم؟

سلام
    واقعا از اطلاعات عالی و راهنمایی هاتون ممنونم. چند تا سوال داشتم واقعا ممنون می شم اگه کمکم کنید
    1. برای گرفتن اسسمنت acs باید ایلتس هم اراده بدیم؟ و اگه باید ارائه بدیم باید جنرال باشه یا آکادمیک؟
    2. شرایط من اینه به نظرتون بهم اسسمنت می دن؟
    مدرک: مهندسی کامپیوتر نرم افزار داشنگاه ازاد کرج معدل 15.56
    سابقه کار : 4 سال در طول تحصیل + 1 سال بعد از فارغ التحصیلی
    آیلتس: هنوز ندارم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)