صفحه 81 از 92 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Vetassess Fees_+Point Test Fees
    چون تعداد دوستانی که واسه Vetassess اقدم می کنن تو اقلیت هستن و ممکنه به سیسم جدید اون هم جدید باشن می تونن اتچمنت ر که هزینه های نهایی ر نشون میده در مرحله سابمیت ر یه نگا بیندازن
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_no نمایش پست ها
    سلام
    دانشجوی سال آخر کارشناسی ارشد هستم . به دلیل نداشتن کارت پایان خدمت ، قصد دارم از یکی از دانشگاه های استرالیا پذیرش بگیرم و به این وسیله از کشور خارج بشم . درسو ول کنم برم سراغ کار کردن (البته تو رشته خودم).

آیا امکان چنین کاری هست؟؟؟ میشه بعد از چند وقت اقامت گرفت؟؟؟ .

سلام
    منظورتون اینه که برای مقطع دکتری پذیرش بگیرید؟اونوقت بورس هم میخواید باشید یا نه؟ بعد مساله بعدی اینه که کار پیدا کردن اونم در رشته مرتبط کار ساده ای نیست تو استرالیا. آشنا دارید؟
    در کل به ریسکش نمی ارزه به نظر من.
    بعد از چند وقت هم فکر نمیکنم بشه اقامت گرفت شرایط اقامت رو دائما دارن سخت تر میکنن و تو زمینه کار هم اولویت رو به شهروندان استرالیایی میدن. من دیروز داشتم تو روزنامه می خوندم که تعداد کسانی که با ویزای 457( مخصوص کار) وارد استرالیا شدند در عرض یکسال اخیر در مقایسه با سال قبل نصف شده. آمارها هم حکایت از بیکاری 6/5 درصدی داره.

Junior Member

آیا با داشتن نمره تافل میشه برای گرفتن اقامت اقدام کرد؟
    یعنی امکان معادل کردن نمره تافل به آیلتس وجود نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibh24 نمایش پست ها
    [/FONT]

سلام
    منظورتون اینه که برای مقطع دکتری پذیرش بگیرید؟اونوقت بورس هم میخواید باشید یا نه؟ بعد مساله بعدی اینه که کار پیدا کردن اونم در رشته مرتبط کار ساده ای نیست تو استرالیا. آشنا دارید؟
    در کل به ریسکش نمی ارزه به نظر من.
    بعد از چند وقت هم فکر نمیکنم بشه اقامت گرفت شرایط اقامت رو دائما دارن سخت تر میکنن و تو زمینه کار هم اولویت رو به شهروندان استرالیایی میدن. من دیروز داشتم تو روزنامه می خوندم که تعداد کسانی که با ویزای 457( مخصوص کار) وارد استرالیا شدند در عرض یکسال اخیر در مقایسه با سال قبل نصف شده. آمارها هم حکایت از بیکاری 6/5 درصدی داره.
    به کمک یه آشنا احتمالا 7-8 ماهه کار پیدا کنم

اگه مشکل پیدا شدن کارو حل شده بدونیم اون موقع مدارک تحصیلیو چطوری باید به محل کار ارائه کرد؟

اگه بشه از فاند هم استفاده کرد هم که چه بهتر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterInEng نمایش پست ها
    Vetassess Fees_+Point Test Fees
    چون تعداد دوستانی که واسه Vetassess اقدم می کنن تو اقلیت هستن و ممکنه به سیسم جدید اون هم جدید باشن می تونن اتچمنت ر که هزینه های نهایی ر نشون میده در مرحله سابمیت ر یه نگا بیندازن
    point test چیه؟؟؟؟؟ من تصمیم دارم برای VETASSESS اقدام کنم ولی نخوندم در مورد این point test !!

نقل قول نوشته اصلی توسط salma1363 نمایش پست ها
    point test چیه؟؟؟؟؟ من تصمیم دارم برای VETASSESS اقدام کنم ولی نخوندم در مورد این point test !!
    You must score at least 60 points against points test factors to be eligible to be invited to apply for this visa.
    If you are invited to apply, you must achieve at least the score specified in your letter of invitation.
    This information tells you what you can be awarded points for.

دوستان تا آخرین مرحله صدور ویزا 189/190همه چی onlineانجام میشه? یا تحویل مدارک و حضور در سفارت استرالیا هم شامل میشه?

دوستان , Test Ref. Numberچیهمنظورش وقتی EOI ر داریم پر می کنیم IELTS)

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterInEng نمایش پست ها
    دوستان , Test Ref. Numberچیهمنظورش وقتی EOI ر داریم پر می کنیم IELTS)
    سلام.
    این شماره TRF به معنی TEST REPORT FORM هست که پایین کارنامه IELTS تان نوشته ..

ببخشید من هم یک سوال دارم...
    من سال 2012 اسسمنت ام را گرفتم و برای رشته Engineering Technologist اسس شدم ولی چوت اون موقع ایالتی رشته منو نمی گرفت همینور معلق مان.الان می خوام برای ایالت nsw اقدام کنم ولی 14 اکتبر باز میشه ..می خوام بدونم من از الان برایEOI ثبت نام کنم و هروقت ایالت باز شد اونجا اپلای کنم ...و اینکه من سالا 2012 5 سال سابقه کار داشتم و در برگه اسسمنت ام قید شده و الان 8 سال دارم .می خوام بدونم آیا باید ری اسس بشم یا می توانم هر موقع مدارک خواستند سابقه کار بفرستم (سابقه کار شرکت دولتی نفت هستم)
    ممنون میشم کمکم کنید.

Junior Member

سلام،
    من میخوام برای Programmer Developer اقدام کنم و باید از ACS اسس بگیرم.
    در رابطه با این اسسمنت سوالی که دارم اینه که من مدرک تحصیلی مرتبط ندارم (دیپلم هستم) و فقط سابقه کار هستش.
    آیا بدون مدرک تحصیلی نتیجه ای میگیرم؟
    ضمنا من خودم شرکت دارم و تقریبا 4 سال از سابقه کارم تو شرکت خودم بوده. قبل از اون هم به صورت پروژه ای کار میکردم ... (سابقه بیمه هم ندارم)
    اگه لازم باشه البته میتونم از طریق دوستانم نامه با سربرگ شرکت دیگه بگیرم که اونجا مشغول به کار بودم !
    میشه راهنماییم کنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)