صفحه 82 از 92 نخستنخست ... 327273747576777879808182838485868788899091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineer

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک - Assessment

به engineers australia بفرستی کافیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک - Assessment

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_patriot نمایش پست ها
    به engineers australia بفرستی کافیه
    چیو به engineers australia بفرستم؟
    تو سایت زده که به ACS باید بفرستم !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من یه سوال دارم میشه منو راهنمایی کنید؟
    من لیسانس مهندسی جوش دارم
    تو لیست مشاغل مورد نیاز نوشته جوشکار
    مهندس مکانیک هم هست
    حالا من نمیدونم آیا میتونم اقدام بکنم به عنوان جوشکار یا نه (اگه سابقه کار مرتبط جور کنم)؟
    به عنوان مهندس مکانیک چطور (اگه سابقه کار مرتبط جور کنم)؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان، من مجموعا نزدیک دو سال و هشت ماه سابقه کار با بیمه دارم. مشکل اینه که یکسال از این مدت توی شرکتی بود که الان دیگه وجود خارجی نداره(از مرداد 91 تا مرداد 92) و زمینه کارش هم انرژی نو بود. اگرچه توی مدت مذکور من بیمه بودم اما امکان گرفتن گواهی نیست و پیگیری برای سازمان assess کننده هم نیست. به نظر شما باید چه کرد؟
    ضمنا از 13 ماه پیش تاکنون توی کارخانه ذوب آهن اصفهان(بعنوان مهندس برق) و دوماه توی کارخانه سیمرغ اصفهان(بعد از مدرک لیسانس) و 6 ماه هم سابقه بیمه از تدریس دارم(اگرچه در طی چند سال بوده).

سلام دوستان میخواستم به من کمک کنید و یه ارزیابی داشته باشین از مدارک من که آیا شدنیه من اقدام کنم یا خیر. البته من برای سال آینده میخوام اقدام کنم چون در حال تحصیل ارشد هستم.

مدرک تحصیلی خودم: لیسانس مهندسی آی تی + فوق لیسانس مدیریت آی تی گرایش
    سیستمهای اطلاعاتی پیشرفته + فوق دیپلم معماری + آشنایی با مباحث طراحی وب + امنیت شبکه + شبکه های کامپیوتری در حد اجرایی
    سابقه کار: 3 سال در یک اداره دولتی ( با بیمه) و 1 سال در یک شرکت تامین کننده اینترنت ISP (بدون بیمه)
    مدرک زبان : ندارم اما ضعیف هم نیستم زیاد و این شده بزرگترین مشکل من
    مدرک تحصیلی همسر : لیسانس مهندسی آی تی + فوق دیپلم برق ( کنترل)
    مدرک زبان : ندارد اما زبان در حد خوب و نزدیک به عالی
    سن همسر : 25

از اونجایی که من متاهل هستم میخوام تقریبا امن ترین حالت رو برای مهاجرت به کار بگیرم و من در مورد ویزاهای مختلف تحقیق کردم و خیلی دوست دارم بتونم حالا بعد از کسب مدرک زبان ویزای 189 رو بگیرم که از بدو ورود لااقل اندک تعهدی برای ما در مورد زندگی و بیمه و غیره وجود داشته باشه.

Junior Member

سلام،
    دوستان در حال ارسال CDR هستم، میخوام بدونم تاریخ ترجمه مدارک تحصیلی و شناسایی مهمه ؟ من مدارک خودم رو حدود 9 ماه پیش ترجمه کردم ، مشکلی از این نظر که مثلا نباید بیش از 6 ماه گذشته باشه در این مورد نیست ؟
    ممنون از شما

درود
    دوستانی کسی هست برای اسس مدرک به ACS فرستاده باشه ؟
    من داشتم تو فایل ها که خود سایت گذاشته می خوندم که اینا 2سال سابقه کار رو برای met date می خوان و بعد از اون هر چی موند تازه میشه سابقه کار .
    اینم عبارتش

All relevant work experience completed after the “Skill Level Requirement Met Date” will be considered “Skilled Employment” and eligible for points under the skilled migration points test.

لطفا اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه .
    . . . . . . Never give up

Junior Member

با سلام خدمت اعضای محترم فروم
    1- یکی از دوستانم قصد اسس کردن مدارکش را برای مهاجرت و گرفتن ویزای 189رو دارد فاعدتاباید مدارکش رو در Engineers Australia اسس کند.باید مدارک مورد نیاز را پست کند یا اینکه باید آنلاین برای اسس مدارک اپلای کرد؟ گویا در سایت Engineers Australia گفته شده که اپلای آنلاین ققط برای کسانی هست که میخواهند عضو سازمان Engineers Australia بشوند(stage 1 Competency assessment) و migration skill assessment متفاوت هست و به منظور مهاجرتی باید مدارک رو پست کرد.
    2- اگر قرار به ارسال مدارک باشد باید نمره آیلتس مستقیما از طریق سازمان آیلتس به Engineers Australia ارسال شود. ممنون می شوم اگر کسی بتونه مراحل این کار رو توضیح بده؟ کد Engineers Australia برای ارسال TRF چنده؟
    با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aleni32 نمایش پست ها
    با سلام خدمت اعضای محترم فروم
    1- یکی از دوستانم قصد اسس کردن مدارکش را برای مهاجرت و گرفتن ویزای 189رو دارد فاعدتاباید مدارکش رو در Engineers Australia اسس کند.باید مدارک مورد نیاز را پست کند یا اینکه باید آنلاین برای اسس مدارک اپلای کرد؟ گویا در سایت Engineers Australia گفته شده که اپلای آنلاین ققط برای کسانی هست که میخواهند عضو سازمان Engineers Australia بشوند(stage 1 Competency assessment) و migration skill assessment متفاوت هست و به منظور مهاجرتی باید مدارک رو پست کرد.
    2- اگر قرار به ارسال مدارک باشد باید نمره آیلتس مستقیما از طریق سازمان آیلتس به Engineers Australia ارسال شود. ممنون می شوم اگر کسی بتونه مراحل این کار رو توضیح بده؟ کد Engineers Australia برای ارسال TRF چنده؟
    با تشکر
    بله باید پست بشه
    من و دوستانم همه مدرک آیلتس رو خودمون توی پاکت مدارک گذاشتیم و مشکلی پیش نیومد.(البته جواب اسس من هنوز نیومده و تازه پست کردم ولی دیگر دوستانم جوابشون اومد)

Junior Member

یک سوال دیگه:
    1- اصل TRF رو فرستادین یا کپی برابر اصلش رو؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)