صفحه 85 از 92 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط isaeid نمایش پست ها
    ببخشید فراموش کردم بگم رشته کاردانیم الکتروتکنیک برق صنعتی و کارشناسی مهندسی برق قدرت بوده.
    اگه معادل فوق دیپلم اسس بشه نمیتونم برای ارشد اپلای کنم ؟
    با سلام

اخیرا مدت زمان اعتبار مدرک Assessment به 3 سال تقلیل یافته و شما بایستی برای اسسمنت مدرک آیلتس ارائه کنید، اما یه نکته هست اونم اینه که میتونید مدارکتون را بفرستید بعد آیلتس را امتحان بدید و نتیجه لازم را که حداقل 6 در هر اسکیل هست کسب کنید و TRF را براشون بفرستید.در نظر داشته باشید که تا تمامی مدارک از جمله آیلتس بدستشون نرسه فرآیند اسسمنت شما شروع نخواهد شد.

Junior Member

سلام. دوستان کسی لطف کنه پاسخ سوال منو به خصوص در مورد سوال اول بده سپاسگذار خواهم شد .

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ab نمایش پست ها
    با سلام

اخیرا مدت زمان اعتبار مدرک Assessment به 3 سال تقلیل یافته و شما بایستی برای اسسمنت مدرک آیلتس ارائه کنید، اما یه نکته هست اونم اینه که میتونید مدارکتون را بفرستید بعد آیلتس را امتحان بدید و نتیجه لازم را که حداقل 6 در هر اسکیل هست کسب کنید و TRF را براشون بفرستید.در نظر داشته باشید که تا تمامی مدارک از جمله آیلتس بدستشون نرسه فرآیند اسسمنت شما شروع نخواهد شد.
    یه نکته هم من اضافه کنم که اگر نتیجه آزمون آیلتس رو براشون نفرستید اسس شما شروع میشه ولی کامل نمیشه، شما باید در مدت 4 الی 5 ماه اسس مدرک آیلتس رو بهشون برسونید تا کارتون عقب نیافته

Junior Member

ایهالناس کسی نیست پاسخم را بدهد؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط mes نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    1- در ارزیابی مدارک برای من که سنم 40 سال و چند روز هست (متولد اکتبر 74هستم)، امتیاز سن 35-40 سال رو می یارم یا نه؟
    2- با سن فوق الذکر، 12 سال سابقه بیمه در رشته زمین شناسی با لیسانس و 6 سال در مقطع فوق لیسانس، آیلتس قبلی آکادمیک 6.5 داشتم که اکسپایر شده اما دارم جنرال می خونم. امیدوارم بتونم 7 رو بیارم، کدوم ویزا رو اقدام کنم؟
    3- اینکه رشته زمین شناسی فیلدهای کاری متنوعی داره (از ژئوتکنیک تا حفاری نفت و گاز و مسایل آبی و محیط زیست). اگه به مسایل آبی و محیط زیست علاقمند باشم و سوابق مثبته در این زمینه داشته باشم، تاثیری داره؟
    4- برای شرکت در یک همایش معتبر در ماههای آتی راهی استرالیا خواهم شد، این موضوع چه کمکی به من می تونه بکنه؟
    1- شما تا زمانی که 40 سال و 11 ماه و 29 روز داشته باشن 40 ساله محسوب میشین. اما بازه های سنی که امتیاز بهش تعلق میگیره اینطوری هست: 18-24، 25-32، 33-39، 40-44 و 45-49. پس شما جزء دسته 40-44 هستین و 15 امتیاز میگیرن (اینجا رو ببینین، قسمت Points Test).
    2- اگر بتونین آیلتس 7 بگیرین امتیازتون میشه 55. اگر امتحان NAATI هم بدین میتونین 5 امتیاز دیگه بگیرین و برای ویزای 189 اقدام کنین. وگرنه لیست رشته های موردنیاز ایالت ها رو نگاه کنین و ببینین که اگر رشته شما رو میخوان برای 189 اقدام کنین تا این 5 امتیاز باقیمونده 60 امتیاز جبران بشه.
    3- اطلاع دقیقی ندارم ولی فکر نمیکنم.
    4- شاید چک امنیتی تون رو کوتاه تر بکنه. ولی در کل فکر نمیکنم تأثیر چندانی داشته باشه. روی امتیازهاتونم تاثیری نمیذاره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng

سلام
    vet assess کلا چند صفحه میشه ؟ کلا به غیر از سابقه کار، رزومه و ترجمه چه چیز دیگه ای باید بفرستیم؟ مورد خاصی داره؟

Junior Member

سلام دوستان.ممنون از فروم خوب و راهنمایی هایی به هم میکنید.
    یک سوال بسیار حیاتی دارم.
    من یک پیشنهاد کاری از یک شرکتی دارم در استرالیا ولی نه در رشته خودم که مهندسی هست.برای ویزای 457آیا برای هر گونه پوزیشن شغلی باید مدارک ارزیابی بشه یا نه.
    چون کارم رو از طریق یک شرکت واسطه دارم انجام میدم اشون ادعا داره نمی خواد و همه کارهارو همون شرکت اسپانسر میکنه. آیا کسی تجربه ای داره.لطفا هرکسی میدونه کمکم کنه چون توی سایت اداره مهاجرت خیلی گشتم ولی نفهمیدم.(ممنون میشم اگر کمکم کنید چون در ازاش باید پول زیادی به این شرکت واسطه بدم میترسم کلاهبرداری باشه!)

با سلام و تشکر از دوستانی که وقت میذارن و راهنمایی میکنن.
    کسی تا حالا مدارک رو با ARAMEX برای ارزیابی به مهندسین استرالیا (EA) فرستاده؟ میخواستم بدونم هزینه ارسال چقدر بوده؟؟ (چطور محاسبه میشه

Junior Member

بچه ها یه سوال؟ 5 امتیاز امتحان NAATI هنوز برقراره؟ چجوری باید برای امتحان ثبت نام کرد؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mosafer_aus نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از دوستانی که وقت میذارن و راهنمایی میکنن.
    کسی تا حالا مدارک رو با ARAMEX برای ارزیابی به مهندسین استرالیا (EA) فرستاده؟ میخواستم بدونم هزینه ارسال چقدر بوده؟؟ (چطور محاسبه میشه
    من پارسال با DHL فرستادم 3 روزه رسید حدود فکر کنم بین 70 تا 90 هزار تومان پول دادم.
    فقط اینکه از طریق دفاتر پستی اقدام کن ، باجه DHL
    از خود دفتر DHL میفرستی گرون تر میشه ، منم نفهمیدم چرا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)