صفحه 74 از 92 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 911

موضوع: آرشیو شده : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria32 نمایش پست ها
    منظور از یکپارچه سازی فایلهای pdf این هست که بطور مثال اگر ۳ تا ریز نمرات دارین ، باید هر سه تا رو در قالب یک فایل pdf درست کنید و بفرستین . نرم افزارهای مختلفی هست که اینکارو انجام میده ، نه نیازی نیست چیزی رو پست کنید همه رو آنلاین بفرستین .
    پاینده باشی
    سلام دوست عزیز
    من دقیقا متوجه نشدم بابت یکپارچگی فایل ها.

منظور شما اینکه من ریزنمرات رو توی یک فایل مثلا من که 2 تا ریز نمره کاردانی و کارشناسی دارم در یک فایل و مدرک کاردانی و کارشناسی رو در یک فایل دیگه و همچنین نامه های سابقه کاریمو در یک فایل جدا پی دی اف کنم.مجموعا این سه تا فایلو بفرستم.منظورتون اینه؟

ممننون

درود
    من 2 روز گشتم ولی جوابی برای سئوالم پیدا نکردم . ( اگر فکر می کنید جای پست اشتباه است بگید کجا بنویسم )
    من طول سربازیم رو تو ارتش بودم ولی در رابطه با رشته ام کار کردم . می خواستم از دوستان بپرسم که اولا این مدت جز سابقه حساب میشه ؟ اگر آره ، روالش رو راهنمایی کنید .
    سپاس
    . . . . . . Never give up

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود
    من 2 روز گشتم ولی جوابی برای سئوالم پیدا نکردم . ( اگر فکر می کنید جای پست اشتباه است بگید کجا بنویسم )
    من طول سربازیم رو تو ارتش بودم ولی در رابطه با رشته ام کار کردم . می خواستم از دوستان بپرسم که اولا این مدت جز سابقه حساب میشه ؟ اگر آره ، روالش رو راهنمایی کنید .
    سپاس
    دوست عزیز به هیچ وجه کار توی این جور نهادهای نظامی یا امنیتی رو جزء سابقه کاریتون نیارین که توی چک امنیتی تون به مشکل بر میخورین و ممکنه ریجکت بشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دوست عزیز به هیچ وجه کار توی این جور نهادهای نظامی یا امنیتی رو جزء سابقه کاریتون نیارین که توی چک امنیتی تون به مشکل بر میخورین و ممکنه ریجکت بشین.
    ممنونم از جوابتون .
    این دوره سربازی یه قانونه و من دلبخواه نرفتم و ضمنا تا اونجا که من می دونم برای کانادا اتفاقا چون می دونند قانونه زمان مصاحبه می پرسن که این دوره رو رفتی ( منظور این که کارت پایان خدمت داری ) .
    و همینطور من این موضوع را با یکی از همکارام که خانم بود در میان گذاشتم ، گفت جز مدارکت برای چک امنیتی هست .
    خوب با این تفاسیر بازم می فرمایید اگر جز سابقه ام بیارم ایراد داره ؟ نکته اینه که من باید بگم فاصله بین فارغ التحصیلی و کارم داشتم چی کار می کردم ؟

ApplyAbroad Senior Veteran

ممنونم از جوابتون .
    این دوره سربازی یه قانونه و من دلبخواه نرفتم و ضمنا تا اونجا که من می دونم برای کانادا اتفاقا چون می دونند قانونه زمان مصاحبه می پرسن که این دوره رو رفتی ( منظور این که کارت پایان خدمت داری ) .
    و همینطور من این موضوع را با یکی از همکارام که خانم بود در میان گذاشتم ، گفت جز مدارکت برای چک امنیتی هست .
    خوب با این تفاسیر بازم می فرمایید اگر جز سابقه ام بیارم ایراد داره ؟ نکته اینه که من باید بگم فاصله بین فارغ التحصیلی و کارم داشتم چی کار می کردم ؟
    سلام
    سابقه کار تو دوره سربازی رو به حساب نمیارن مگر اینکه مدرکی نامه ای بیمه ای چیزی ببرید که ارتش همچین مدرکی بهتون نمیده بقیه رو نمیدونم
    یا اینکه بگید تو دوران خدمت بصورت پاره وقت جایی دیگه کار میکردید ( منم همین کارو کردم و قبول کرد )

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    سلام
    سابقه کار تو دوره سربازی رو به حساب نمیارن مگر اینکه مدرکی نامه ای بیمه ای چیزی ببرید که ارتش همچین مدرکی بهتون نمیده بقیه رو نمیدونم
    یا اینکه بگید تو دوران خدمت بصورت پاره وقت جایی دیگه کار میکردید ( منم همین کارو کردم و قبول کرد )
    سپاس .
    من چون فقط 4-5 ماه کم دارم و نمی خوام دروغ بگم لازم دارم که این مدت رو پرکنم . من واقعا تو دوره سربازیم کار مرتبط کردم و الان می تونم نامه مربوط به این قضیه رو بگیرم .
    فقط چیزی هست اینه که می خوام بدونم این نامه اجازه یا ارزش ترجمه داره و اینکه آیا این مدت رو حساب می کنند ؟ ( ناراحتیم از اینه که مدت کمی نبوده و واقعا هم ربط داشته )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer software azad lahijan

سلام بچه ها من رشتم لیسانس کامپیوتر به نظر شما مدارک فنی حرفه ای مربوطه هم بدم ACS واسه اسس ؟ میخوام بدونم در اسس مدرک لیسانس تاثیر داره؟ یا اگه نداره در مراحله بعدی مثل EOI تاثیر داره ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

سلام دوستان. ببخشید من نمی دونم این پست را کجا باید بگذارم. اگر کسی می تونه لطفا راهنمایی کنه.
    من برای مهاجرت می خوام وکیل بگیرم با وکیلای زیادی صحبت کردم و اینجام زیاد خوندم و الان تنها چیزی که گیرم اومده اینه که بیشتر گیج شدم!! میشه اگر کسی با وکیلی کار کرده و راضی بوده بهم معرفی کنه؟؟؟

ممنون میشم یکی کمکم کنه.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

ممنونم از جوابتون .
    من نگفتم که نگید سربازی رفتین، گفتم که سربازی رو جزء سابقه کارتون نیارین. شما حتما باید بگید که سربازی رفتین و ازتون کارت پایان خدمت هم خواهند خواست. اما اینکه بگید توی یه نهاد نظامی/امنیتی کار میکردین (یعنی از سربازی به عنوان یه سابقه کار تخصصی استفاده کنین) براتون دردسر خواهد شد.

ApplyAbroad Senior Veteran

سپاس .
    من چون فقط 4-5 ماه کم دارم و نمی خوام دروغ بگم لازم دارم که این مدت رو پرکنم . من واقعا تو دوره سربازیم کار مرتبط کردم و الان می تونم نامه مربوط به این قضیه رو بگیرم .
    فقط چیزی هست اینه که می خوام بدونم این نامه اجازه یا ارزش ترجمه داره و اینکه آیا این مدت رو حساب می کنند ؟ ( ناراحتیم از اینه که مدت کمی نبوده و واقعا هم ربط داشته )
    نامه مرتبط با مهر و امضا و با شرح نامه هایی که از محل کارهات میگیری بگیر ترجمه کن و بفرست ، ضرر نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)