صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: # آموزش لهجه ي بريتانيايي و كليه ي موارد مرتبط با آن ( منابع، مشاوره و ...) #

پیش فرض پاسخ : لهجه بريتيش

دوستان لطفا راهنمایی فرمایید که اصلا آیا یادگیری بریتیش مزیتی بر امریکن داره؟

I love British English.
    British accent is lovely, the rhythm of the words in particular. Just listen to BBC1, BBC2 for instance or any other UK radio station, then you may like to change your mind because I did so. The first time I listened to BBC2 became such a changing point in my English life which motivated me to change my American accent to British. Just to mention I listened to BBC2 almost two hours a day since then.

Good luck guys.
    ::Never say never::

Junior Member

با تشکر فراوان از این که این تاپیک را ایجاد کردید.میشه لینک ها و فایل های مفید لهجه استرالیایی و ایرلندی را در اختیار قرار بدید؟ من برای شرکت در آزمون ایلتس با این لهجه ها مشکل دارم......

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asieh98 نمایش پست ها
    با تشکر فراوان از این که این تاپیک را ایجاد کردید.میشه لینک ها و فایل های مفید لهجه استرالیایی و ایرلندی را در اختیار قرار بدید؟ من برای شرکت در آزمون ایلتس با این لهجه ها مشکل دارم......
    در 2 لینک زیر اطلاعاتی خوبی درباره لهجه استرالیایی و منابع مرتبط وجود دارد

How to Speak With an Australian Accent

Practicing the Australian accent

زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member

یه سری هم به لینک زیر بزنید . چند تا نکته جالب در مورد این لهجه داره .

http://www.wikihow.com/Speak-in-a-British-Accent

یادمه یکی از دوستام که سیتیزن کانادا بود ، می گفت توی استرالیا از لهجه آمریکایی خیلی خوششون میاد . ولی به نظر من لهجه بریتیش قشنگ تره . انگار یه جور حالت سلطنتی داره

دوستان من در شهر زیبای cardiff زندگی کردم و به لهجه ولز آشنایی کامل دارم و میتونم بگم به نظر مشکل ترین لهجه در انگلستان است و اینکه با کلاس ترین هم لهجه Essex است
    Ma patrie est dans le coeur de ceux que j'aime
    وطن من در قلب کسانيست که دوستشان ميدارم
    Marguerite Bickel

Junior Member

پیش فرض پاسخ : # آموزش لهجه ي بريتانيايي و كليه ي موارد مرتبط با آن ( منابع، مشاوره و ...) #

سلام،در مورد
    word on the street توضیح میدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    پادكست هاي ابسولوت رديو:

http://www.absoluteradio.co.uk/podcasts/

اگه واقعا می خوای لهجه بریتیش یاد بگیرید روز 1 ساعت به ساعت bbc london 94.4 سر بزنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : # آموزش لهجه ي بريتانيايي و كليه ي موارد مرتبط با آن ( منابع، مشاوره و ...) #

سلام. من میخوام لهجه بریتیش داشته باشم، برای همین مسلما باید کمتر فیلمای هالیوودی نگاه کرد.
    شما چه سریال ها و فیلم هایی مدد نظرتون هست که لهجه بریتیش دارند؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط LordKia نمایش پست ها
    سلام. من میخوام لهجه بریتیش داشته باشم، برای همین مسلما باید کمتر فیلمای هالیوودی نگاه کرد.
    شما چه سریال ها و فیلم هایی مدد نظرتون هست که لهجه بریتیش دارند؟
    سلام
    اینگونه فیلم ها معمولا روشون مشخص شده که بریتیش هستند یا خیر. بازیگران هالیودی فیلم های بریتیش هم کار کردن. مثلا عمده ی رومانهای خواهران برونته که فیلم شده با لهجه ی بریتیش هستو فیلم های شرلوک هلمز یا خانم مارپل زبان اصلی یا حتی پوآرو منظورم عمده رمانهای آگاتا کریستی که فیلم شده به صورت بریتیشه. ملکه ویکتوریا و کلا فیلم هایی که برگرفته از رمان های انگلیسی هستند اکثرا بریتیش هستند.مستند های بی بی سی هم بیرتیش زیاد داره
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)