صفحه 128 از 151 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

فرق اصلی قیمت بلیط قطری و ایرایشا تو خدماته. مثلا به قول شما قطری دیسپلی داره و کلی خوراکی و نوشیدنی و سی کیلو بار و... ولی دوستان شما روی بلیطتون پول همه ی اینها رو از قبل پرداخت کردید و همچین سودی نکردین این وسط. ولی ایرایشا دست شما رو باز گذاشته. پول کرایه رو میگیره و موقع رزرو بلیط از شما میخواد خدمات دلخواه خودتون و میزان بارتون رو انتخاب کنید و زورکی پول ندین براش. مثلا شاید یکی نخواد از تهران تا کوالا شام بخوره چون پروازش ساعت یک شب هست و میشه شام رو خونه خورد و رفت. ولی قطری پول همه ی خدماتش رو چه بخوای و چه نخوای روی بلیط ازت میگیره. ضمنا به پروازای قطری و ایراشیا برای استرالیا نگاه کنید، تقریبا تمام پروازای قطری دیرتر از ایراشیا به مقصد میرسن. برای من یه تفاوته سیزده ساعته هست به این دو تا. به هرحال، من ترجیح میدم پول کمتری روی بلیط بدم و اون پول اضافه رو اونور خرج خودم کنم.

Junior Member

البته بنده منظورم مجموع طول سفر بود، مخصوصا پروازهایی ک به شهرهای استرالیا میشه. وگرنه طول مدت پرواز ک فرق چندانی نداره. استاپ های قطری توی شهرهای استرالیا با فرض اینکه شما جایی غیر از سیدنی و ملبورن بخواید برید فوق العاده زیاده و اکثر استاپای قطری توی دوحه 7 ساعته است.

Junior Member Sirvan87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Studying Master of Information and Communication Technology in Wollongong University, Australia

سلام دوستان . من بلیطم رو به صورت اینترنتی از قطر ایروی تهیه کردم . منتهی سایتشون نوشته ۳۰ کیلو حق مجاز برای چمدان و ۷ کیلو هم بار دستی حق دارم که با خودم ببرم . اما توی تیکت ۴۵ کیلو نوشته . حالا نمیدونم کدوم درسته . اگر هم که به احتمال زیاد تیکت درست تره آیا این ۴۵ کیلو مجموع بار چمدان با بار دستی کابی هستش یا فقط وزن مجاز چمدان . اسکرین شات تیکت رو ضمیمه میکنم . ممنون میشم دوستان راهنمایی بکنن چون با توجه به این محدودیت باید وسایل جمع کنم .
    مرسی
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    Visa Subclass : 573 , Lodgement Date : June, 15th , Grant Date : June, 23rd, 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط Sirvan87 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من بلیطم رو به صورت اینترنتی از قطر ایروی تهیه کردم . منتهی سایتشون نوشته ۳۰ کیلو حق مجاز برای چمدان و ۷ کیلو هم بار دستی حق دارم که با خودم ببرم . اما توی تیکت ۴۵ کیلو نوشته . حالا نمیدونم کدوم درسته . اگر هم که به احتمال زیاد تیکت درست تره آیا این ۴۵ کیلو مجموع بار چمدان با بار دستی کابی هستش یا فقط وزن مجاز چمدان . اسکرین شات تیکت رو ضمیمه میکنم . ممنون میشم دوستان راهنمایی بکنن چون با توجه به این محدودیت باید وسایل جمع کنم .
    مرسی
    بارتون 45 كيلو هست و شامل بار كابين نميشه
    مقرارت بار ارلاين ها رو نميتونيد تو وبساتشون چك كنيد چون توي هر مسيري براي هر كلاسي ميتونه متفاوت باشه
    ملاك بليت هست

رشته و دانشگاه
    Studying Master of Information and Communication Technology in Wollongong University, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    بارتون 45 كيلو هست و شامل بار كابين نميشه
    مقرارت بار ارلاين ها رو نميتونيد تو وبساتشون چك كنيد چون توي هر مسيري براي هر كلاسي ميتونه متفاوت باشه
    ملاك بليت هست
    مرسی جناب پیرسون . خوبه پس . یادم رفت که بگم پرواز من کانکشن داره یعنی از تهران به دوحه ، دوحه به آدلاید و آدلاید به سیدنی با ایرلاین جت ستار . اون پرواز هم توی تیکت نوشته ۴۵ کیلو . پس اونجام همینطوریه . درسته ؟
    و سوال مهمترم‌ اینکه آیا این ۴۵ کیلوگرم همش رو میتونم توی یک چمدان بذارم یا باید ۳۰ کیلو رو سوا کنم و مابقی رو توی یک ساک دیگه بذارم . اون طور که من اینجا خوندم حد مجاز برای هر چمدان ۳۰ کیلو گرم هستش .
    ویرایش توسط Sirvan87 : June 26th, 2016 در ساعت 04:09 PM دلیل: ذکر نام ایرلاین
    Visa Subclass : 573 , Lodgement Date : June, 15th , Grant Date : June, 23rd, 2016

مرسی جناب پیرسون . خوبه پس . یادم رفت که بگم پرواز من کانکشن داره یعنی از تهران به دوحه ، دوحه به آدلاید و آدلاید به سیدنی با ایرلاین جت ستار . اون پرواز هم توی تیکت نوشته ۴۵ کیلو . پس اونجام همینطوریه . درسته ؟
    و سوال مهمترم‌ اینکه آیا این ۴۵ کیلوگرم همش رو میتونم توی یک چمدان بذارم یا باید ۳۰ کیلو رو سوا کنم و مابقی رو توی یک ساک دیگه بذارم . اون طور که من اینجا خوندم حد مجاز برای هر چمدان ۳۰ کیلو گرم هستش .
    سلام
    بله ميزان بار مجانی يك بليت با يك شماره ايتيكت واحد از مبدا تا مقصد يكسان هست و كم و زياد نميشود .
    خير نميتوانيد 45 كيلو بار رو داخل يك ساك حمل نمياييد چون ماكزيمم استاندارد حمل بار توسط انسان 32 كيلو يا 50 پوند هست
    كمر كارمندان رمپ فرودگاه را هم در نظر داشته باشيد.

Senior Member

سلام
    من میخوام برای آخر اکتبر بلیط بگیرم به ایران ولی نمیدونم دقیقا کی برمیگردم. میشه تاریخ برگشت رو اوپن گرفت یا نه؟
    ضمنا میشه بلیط رو از ایران خرید یا حتما باید از استرالیا یا با کارت خرید؟

رشته و دانشگاه

سلام دوستان .
    آیا محدودیت 100 میلی لیتری مایعات فقط شامل محتویات درون بار کابین می شود یا شامل درون چمدان ها هم می شود ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برای آخر اکتبر بلیط بگیرم به ایران ولی نمیدونم دقیقا کی برمیگردم. میشه تاریخ برگشت رو اوپن گرفت یا نه؟
    ضمنا میشه بلیط رو از ایران خرید یا حتما باید از استرالیا یا با کارت خرید؟
    سلام
    نه بايد تاريخ برگشت رو مشخص بفرماييد براي بليت های راندتريپ
    از ايران هم ميتونيد بخريد

سلام دوستان .
    آیا محدودیت 100 میلی لیتری مایعات فقط شامل محتویات درون بار کابین می شود یا شامل درون چمدان ها هم می شود ؟

سلام
    بار چك اين مشكلی نداره اگر مايعات توش باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)