صفحه 112 از 151 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

پیش فرض پاسخ : تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط shnias83 نمایش پست ها
    با سلام
    از دوستان کسی می دونه که غیر از سه تا شرکت عربی (قطر - امارات - اتحاد) آیا شرکت های دیگه ای هم از تهران به استرالیا پرواز دارند ؟
    سلام
    شركت هواپيمايي Southern China و همينطور پرواز هاي تركيبي‌ ايران ار - ار مالژيا هم امكان پذير هست

نقل قول نوشته اصلی توسط shnias83 نمایش پست ها
    با سلام
    از دوستان کسی می دونه که غیر از سه تا شرکت عربی (قطر - امارات - اتحاد) آیا شرکت های دیگه ای هم از تهران به استرالیا پرواز دارند ؟
    عملا خیر. گزینه ایران ایر رو هم بهتره دورش خط بکشید. من با دفتر مالزی تماس گرفتم گفتن تحریمیم و پول رو باید با وسترن یونیون از طریق یه واسط برامون بفرستی. جدای از این تحقیق کردم دیدم ایران ایر تو مسیر مالزی تهران داره از بوئینگ 747 sp مدل دهه 80 میلادی استفاده میکنه یعنی از اون هواپیماهایی که باید الان تو موزه ها پیداش بکنید. البته من متخصص هواپیما نیستم و حتما چکاپ های لازم روی این هواپیماها انجام میشه ولی دلیل ارزونی ایران ایر همینه( بلیطش الان دو طرفه از مالزی به تهران 1850 رینگیت یعنی حدود 2 میلیون هست). ولی آیا کسی حاضره با بوئینگ 747 sp این مسیر رو بره به جای بوئینگ er 777-300 که قویترین موتور جت جهان رو داره؟

Banned

سلام دوستان
    من قصد دارم نهایتا تا 13 اپریل از مشهد برای نیوکاسل بلیط بگیرم. اولویت من کوتاهی زمان توقف و تعداد کمتر توقف ها است. آیا کسی پیشنهادی داره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshkashpel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد دارم نهایتا تا 13 اپریل از مشهد برای نیوکاسل بلیط بگیرم. اولویت من کوتاهی زمان توقف و تعداد کمتر توقف ها است. آیا کسی پیشنهادی داره ؟
    سلام برای NTL از مشهد متاسفانه اسكجوال جالبي وجود نداره و همگي استاپ هاي بلند دارند
    از مشهد با قطری و جت استار ميشه از طريق ملبورن گرفت كه يه استاپ شب تا صبح در ملبورن داره و قيمتش حدود 3/580 هست

Junior Member pmaie_javad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshkashpel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آقا بهترین گزینه Qatar Airways هس.
    از سایتش هم میتونی با کارت های شتاب راحت بلیط مورد نظرت رو بخری.

Junior Member

سلام
    من Austrian رو پیشنهاد میکنم. اگر قیمت پایین هم خواستی بعضی از آژانسها خوب با دانشجوا راه میان. کسی که برای من e-ticket گرفت به نظرم خیلی منصف بود، 94 درصد قیمت سایت بود!!! یعنی کمتر از قیمت خود سایت.

نقل قول نوشته اصلی توسط abcd1 نمایش پست ها
    سلام
    من Austrian رو پیشنهاد میکنم. اگر قیمت پایین هم خواستی بعضی از آژانسها خوب با دانشجوا راه میان. کسی که برای من e-ticket گرفت به نظرم خیلی منصف بود، 94 درصد قیمت سایت بود!!! یعنی کمتر از قیمت خود سایت.
    سلام
    Austrain چطوري پرواز داره به استراليا ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط pmaie_javad نمایش پست ها
    آقا بهترین گزینه Qatar Airways هس.
    از سایتش هم میتونی با کارت های شتاب راحت بلیط مورد نظرت رو بخری.
    راجع به خريد بليت هاي آنلاين پست من رو مطالعه بفرماييد
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1918321

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

جناب پیرسون فاصله بین پرواز های استرالیا (فرودگاه سیدنی) چقدر باید باشه حداقل؟ (کانکشن پرواز بین المللی به داخلی و پروسس کنترل پاسپورت).
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmortazavi نمایش پست ها
    جناب پیرسون فاصله بین پرواز های استرالیا (فرودگاه سیدنی) چقدر باید باشه حداقل؟ (کانکشن پرواز بین المللی به داخلی و پروسس کنترل پاسپورت).
    اگر مقصد نهايی مثلن نيوزيلند باشه مهم نيست هر چند مدتی باشه چون مسئوليتش با ارلاينز هست
    اگر مصد نهايی شهرهای‌ داخلی استراليا هست با توجه به گرفتن بار و تحويل آن به كريير بعدی بهتره كمتر از سه ساعت نباشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)