صفحه 129 از 151 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

سلام دوستان
    وقت بخیر
    من می خواهم از اینجا مجموعه سی دهای LORD 2016 رو با خودم ببرم سیدنی
    آیا ممکن است به من گیر بدهند و بخاطر قوانین کپی رایت جریمه بشوم؟
    ممنون از پاسخ های شما

ApplyAbroad Veteran

درود بر همگان
    امروز من فرودگاه ملبورن بودم، یه متنی قرائت میشد تو سالن (که قبلا نشنیده بودم پیج کنن) که گفتم خالی از لطف نیس بذارم اینجا، چون ممکنه برای اونایی که لِگِ آخر پروازشون کانکشن داخلی داره مفید باشه:

طبق قانون، اگر از خارج استرالیا وارد خاک کشور میشید و طبق بلیطتون میخاید مستقیما ترانسفر بشید به یه پرواز داخلی دیگه، بایستی اول از پاسپورت کنترل رد شید و مهر ورود به کشور بخوره تو پاس، بعدش چمدان چک-این رو بردارید از baggage claim و بعدش از گیت customs clearance رد شید (اگرچه کل مسیر شما روی یه بلیط صادر شده باشه). بعدش میتونید وارد ترمینال داخلی بشید و مجددا بارتون رو تحویل بدید.
    پس بهتره یه اختلاف زمانی مناسب برای این پروسه و تاخیر احتمالی پرواز ورودی به استرالیا داشته باشید (طبق تجربه شخصی در ملبورن: مینیمم 2 ساعت لازمه)
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member

سلام
    براي بليط آدلايد دارم اقدام مي كنم. تقريبا تمام ايرلاين ها را چك كردم. چون با همسر فرزند 3 ساله ام داريم ميريم هزينه برامون خيلي مهمه.
    زمان رفت تو نوامبر و برگشت ششم ماه بعدشه.
    قطري و امارات حدود 15 ميليون و اتحاد 13 ميليون ميشه. با تركيش كه چك مي كنم قيمت خيلي پايين تره و حدود 9 ميليون ميشه البته 2 تا توقف داره و حود 10 ساعت كل زمانش نسبت به پروازهاي عربي طولاني تره.
    از دوستان كسي هست راهنمايي كنه كه نكته ديگه اي هم بايد در نظر بگيرم يا همون تركيش را تهيه كنم؟
    اگه بازهم ارزونتر كسي سراغ داره معرفي كنه ممنون ميشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط toofanien نمایش پست ها
    سلام
    براي بليط آدلايد دارم اقدام مي كنم. تقريبا تمام ايرلاين ها را چك كردم. چون با همسر فرزند 3 ساله ام داريم ميريم هزينه برامون خيلي مهمه.
    زمان رفت تو نوامبر و برگشت ششم ماه بعدشه.
    قطري و امارات حدود 15 ميليون و اتحاد 13 ميليون ميشه. با تركيش كه چك مي كنم قيمت خيلي پايين تره و حدود 9 ميليون ميشه البته 2 تا توقف داره و حود 10 ساعت كل زمانش نسبت به پروازهاي عربي طولاني تره.
    از دوستان كسي هست راهنمايي كنه كه نكته ديگه اي هم بايد در نظر بگيرم يا همون تركيش را تهيه كنم؟
    اگه بازهم ارزونتر كسي سراغ داره معرفي كنه ممنون ميشم.
    چون بچه دارین واقعا برای بچه و شما سخت خواهد گذشت و اگر این مسائل رو کنار بزاریم و فقط بحث قیمت و به صرفه بودن رو در نظر بگیریم، ارزانترین روش پرواز با ایرآسیا از تهران به ملبورن هست (البته علافی ها و توقف ها رو در نظر بگیرید) و در ملبورن باید چک اوت کنید و از ملبورن به آدلاید هواپیمای جدید و چک این مجدد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mm_toraby نمایش پست ها
    چون بچه دارین واقعا برای بچه و شما سخت خواهد گذشت و اگر این مسائل رو کنار بزاریم و فقط بحث قیمت و به صرفه بودن رو در نظر بگیریم، ارزانترین روش پرواز با ایرآسیا از تهران به ملبورن هست (البته علافی ها و توقف ها رو در نظر بگیرید) و در ملبورن باید چک اوت کنید و از ملبورن به آدلاید هواپیمای جدید و چک این مجدد
    ممنون ولي ايرآسيا را هم كه چك مي كنم تقريبا مثل تركيش درمياد اگه بخوام براي هر نفر 20 كيلو بار هم ببرم. معطلي تو فرودگاه مالزي هم حدود 9 ساعته. علاوه بر اين بايد يه پرواز هم از ملبورن به آدلايد بگيرم. با اين شرايط بازم تركيش ارزونتر در مياد.
    خوبي تركيش اينه كه ميشه اون فاصله پروازي رو رفت تو شهر گشت كه خستگي هم كمتر بشه. البته تو مالزي هم ميشه ولي فاصله فرودگاه كوالالامپور تا شهر زياده
    با تمام اين اوصاف بازم كسي پيشنهاد بهتري داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط toofanien نمایش پست ها
    ممنون ولي ايرآسيا را هم كه چك مي كنم تقريبا مثل تركيش درمياد اگه بخوام براي هر نفر 20 كيلو بار هم ببرم. معطلي تو فرودگاه مالزي هم حدود 9 ساعته. علاوه بر اين بايد يه پرواز هم از ملبورن به آدلايد بگيرم. با اين شرايط بازم تركيش ارزونتر در مياد.
    خوبي تركيش اينه كه ميشه اون فاصله پروازي رو رفت تو شهر گشت كه خستگي هم كمتر بشه. البته تو مالزي هم ميشه ولي فاصله فرودگاه كوالالامپور تا شهر زياده
    با تمام اين اوصاف بازم كسي پيشنهاد بهتري داره؟
    سلام
    جهت اطلاع فقط
    توی استانبول میتونید در فرودگاه در خواست تور مجانی از شهر کنید

Junior Member

راستی دوستان ترکیش ایرلاین پرواز نیمه مستقیم بسیار ارزان از تهران به آدلاید گذاشته فقط با 609 دلار آمریکا. من برای 15 مهر رزرو کردم. از تهران به استامبول از استامبول به سنگاپور از سنگاپور به آدلاید. مجموع مدت زمان پروازها و معطلی در فرودگاهای بین راه 35 ساعت. یعنی وقتی از تهران شروع به پرواز کنید و با در نظر گرفتن علافی هاش حدود 35 ساعت بعد در آدلاید هستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    جهت اطلاع فقط
    توی استانبول میتونید در فرودگاه در خواست تور مجانی از شهر کنید
    این رو تو فرودگاه باید از کی پرسید و خواست؟

از اطلاعات فرودگاه

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    از اطلاعات فرودگاه
    معمولا یه دکه هست که روش نوشته تور رایگان برای مسافرین فلان ایرلاین با جدول زمانی روزانه
    eligibility conditions
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)