صفحه 142 از 151 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

پیش فرض پاسخ : تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

سلام
    جناب pearson
    امکانش هست قیمت بلیط تهران به بریزبن برای اواخر جون یا هفته اول جولای بفرمایید؟ حداقل قیمت در این بازه زمانی مدنظرم هست و هچنین لطفا بفرمایید چند تا چمدان و با چه وزنی می تونم ببرم و در صورت داشتن اضافه بار چقدر هزینه باید پرداخت کنم
    چون خودم یه سرچی که کردم فقط 30 کیلو امکان داشت بتونم ببرم که به نظرم کم هست

سوال دومم این هست که یک چمدون کوچیک و یک کیف لپ تاپ میشه داخل کابین برد؟

باتشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط rmn_990 نمایش پست ها
    سلام
    جناب pearson
    امکانش هست قیمت بلیط تهران به بریزبن برای اواخر جون یا هفته اول جولای بفرمایید؟ حداقل قیمت در این بازه زمانی مدنظرم هست و هچنین لطفا بفرمایید چند تا چمدان و با چه وزنی می تونم ببرم و در صورت داشتن اضافه بار چقدر هزینه باید پرداخت کنم
    چون خودم یه سرچی که کردم فقط 30 کیلو امکان داشت بتونم ببرم که به نظرم کم هست

سوال دومم این هست که یک چمدون کوچیک و یک کیف لپ تاپ میشه داخل کابین برد؟

باتشکر
    سلام
    بیشترین باری که میشه برد به بریزبین با پرواز دو توقفه عمان ار اتحاد هست که دو تا بسته 23 کیلویی میتونید بار ببرید
    تا 8 کیلو هم بار همیشه داخل کابین میتونید ببرید با خودتون
    اضافه بار توی مسیر استرالیا با هزینه بالایی محاسبه میشود و تا کیلویی 50 دلار هم شنیده ام

Junior Member

سلام
    برای گرفتن این ارز 4200 تومن دولتی گفتن باید بلیط هواپیما و ویزارو باید ببریم بانک. ما وقتی آنلاین بلیط میگیریم چیو ببریم؟
    سوال بعد اینکه اگه با china southern بریم استرالیا تو دو سه تا شهر داخل چین توقف داره. توقف داخل چین کمتر از 24 ساعت باشه ویزای ترانزیت نمیخواد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط fisha نمایش پست ها
    سلام
    برای گرفتن این ارز 4200 تومن دولتی گفتن باید بلیط هواپیما و ویزارو باید ببریم بانک. ما وقتی آنلاین بلیط میگیریم چیو ببریم؟
    سوال بعد اینکه اگه با china southern بریم استرالیا تو دو سه تا شهر داخل چین توقف داره. توقف داخل چین کمتر از 24 ساعت باشه ویزای ترانزیت نمیخواد؟
    سلام..

منظورتون ارز مسافرتی (1000 یورو به قیمت 5 هزار و خرده ای، دلار دیگه نمیدن) هست دیگه؟ چون اون ارز رو تو فرودگاه میگیرید و تا جایی که یادمه فقط به نامه بانک (و احتمالن پاسپورت) احتیاج دارید.
    من زنگ زدم به دفتر هواپیمایی چین جنوبی، گفتن که ویزا میخواد، میتونید شماره دفتر در تهران رو از نت بگردید و برای اطمینان تماس بگیرید.. خود کسی که من باهاش صحبت کردم گفت که بیزنس کلس چین جنوبی مثل اکونومیک امارات هست و غیر مستقیم گفت همون امارات بهتره..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام..

منظورتون ارز مسافرتی (1000 یورو به قیمت 5 هزار و خرده ای، دلار دیگه نمیدن) هست دیگه؟ چون اون ارز رو تو فرودگاه میگیرید و تا جایی که یادمه فقط به نامه بانک (و احتمالن پاسپورت) احتیاج دارید.
    من زنگ زدم به دفتر هواپیمایی چین جنوبی، گفتن که ویزا میخواد، میتونید شماره دفتر در تهران رو از نت بگردید و برای اطمینان تماس بگیرید.. خود کسی که من باهاش صحبت کردم گفت که بیزنس کلس چین جنوبی مثل اکونومیک امارات هست و غیر مستقیم گفت همون امارات بهتره..

درسته ولی قبلش باید بریم بانک که نامه بانکو بگیریم. اونجا پاسپورت و ویزاوو بلیط هواپیمارو میخواد. وقتی آنلاین خرید کنیم که دیگه بلیط کاغذی نمیدن بهمون
    ممنون

Junior Member

من فکر کنم چون پرواز داخلی هم داره باید از سالن بین المللی خارج شم برم قسمت پرواز داخلی برای همین ویزای ترانزیت لازم داره

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

درسته ولی قبلش باید بریم بانک که نامه بانکو بگیریم. اونجا پاسپورت و ویزاوو بلیط هواپیمارو میخواد. وقتی آنلاین خرید کنیم که دیگه بلیط کاغذی نمیدن بهمون
    ممنون
    آها درسته.. خب بنظرم بهترین کار اینه که اول برید بانک ازشون بپرسید ببینید راهکارشون برا این مواقع چیه. اگه پرینت عادی قبول کردن که خب میتونید پرینت بگیرید و بهشون بدید.
    اگه قبول نکردن تهش اینه که برید دفتر یا آزانس هواپیمایی که بلیط اون شرکتو گرفتید ازشون بخواید بلیط صادر کنن براتون (خودم انجام ندادم نمیدونم شدنی باشه یا نه ولی در کل نباید غیر ممکن باشه).

سلام
    به بلیت یه طرفه
    ویزا مهاجرتی اقامتی دانشجویی ارز ی داده نمیشه

Junior Member

میشه راجع به ویزا هم پاسخم رو بدید. من از تهران میخوام برم سیدنی و چین کانکشن منه. البته اول در اورومچی(چین) پیاده میشم و از اونجا به گوانجو(چین) باید برم بعد از اونجا برم سیدنی.
    سایت علی بابا میگه باید ویزا درخواست بدم دلیلش چیه؟
    به این خاطره که یه پرواز داخلی دارم و باید از ترانزیت بین المللی خارج بشم؟
    یا کلا سایت علی بابا اشتباه می کنه و ویزا لازم ندارم؟
    ممنونم

Junior Member

یه سوال دیگه. توی این پرواز عمان ایر اولین پروازش با عمان ایره دوتا پرواز بعدی با اتحاد. اگه اولی تاخیر بخوره و به بعدی نرسیم عواقبش با مسافره یا نه؟ (چون تو کانکشن ایرلاین هم عوض میشه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)