صفحه 1 از 151 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

پیش فرض تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

کسانی که این دو خط هوایی رو تجربه کردند ( خصوصا تهران - ملبورن) نظراتشون رو بگن....الاتحاد خیلی تفاوت قیمت داره و از نظر زمانی کوتاه تر هست آیا کیفیتش پائینه؟
    Live Your Dream

پیش فرض پاسخ : Al Etihad or Emirates?

من حدود 3 هفته پیش رفتم آژانس هواپیمایی، طرف گفت از لحاظ امکانات و سایر چیزها هیچ فرقی نمی کنن.امارات تنها به خاطر اسم و رسمی که پیدا کرده خیلی گرون..
    همچنین گفت الان این دو شرکت در رقابت سختی با هم هستند و التحاد وعده هایی داده که در سال های آینده پوزه امارات رو به خاک می ماله..

من خودم با امارات به سنگاپور سفر کردم و خیلی هم باهاش حال کردم ولی برای سیدنی می خوام الاتحاد بگیرم اونم تجربه کنم. ;D
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

من الاتحاد ملبورن رو تجربه نکردم اما با الاتحاد پرواز طولانی داشتم ضمن اینکه خیلی از دوستانی که به استرالیا رفتن با الاتحاد رفتن و کاملا راضی بودن . الآن کلاس economy اون حدود ۷۲۳ هست (البته تا بریزبن) در صورتی که با حدود ۵۰۰ تومن بیشتر (حدود 1,190,000) میشه بیزینس کلاس سوار شد که صندلیهاش کاملا تخت میشه و پرواز ۲۱ ساعته رو میشه راحت گرفت خوابید !!! در صورتی که شنیدم ( مطم.ن نیستم) امارات با حدود دوبرابر قیمت فقط First Class این خصوصیت رو داره !
    کیفیت هواپیماهاش هم مثل امارات و ... است و فرقی نداره ( معمولا ایرباس A330 , A340 , A350 , ... )
    خلاصه فکر میکنم امارات الکی داره گرون میگیره و پول تبلیغات خیلی زیادشو داره میخوره. ضمن اینکه الاتحاد واسه رقابت با امارات قیمتا رو شکسته (الاتحاد سال ۲۰۰۳ شروع به کار کرده )...
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

نکته اینه که در حال حاضر الاتحاد به ملبورن پرواز نداره و من شنیدم از May قراره بذاره ولی نمی دونم چقدر حقیقت داره. البته بعضی ها پیشنهاد میکنن آدم بره سیدنی با الاتحاد یه شب هم اونجا بخوابه و یه گشتی تو شهر بزنه یه روز بعدش بره ملبورن و قیمت خیلی تفاوتی نمی کنه که من اصلا علاقه ای به انجام این کار ندارم. حداقل برا بار اول که میرم خیر.

الاتحاد و امارات نه اینکه با هم فرقی ندارن, ولی خب شاید فرقشون به اندازه اختلاف هزینه هاشون نباشه یا بهتر بگم فرق ها شاید انقدر جزئی باشه که اصلا به چشم نیاد که آدم بخواد بیشتر پول بده.

ضمنا برای ملبورن رفتن گزینه های دیگه رو هم میشه در نظر گرفت مثل Qatar Airways, Mahan/TG, Iranair/Malasyian Airways, Cathay Airways

من کاملا با نظر وحید جان موافقم،
    فقط یه چیزی می گم پس چرا اون خانم تو دفتر هواپیمایی به من گفت الاتحاد Business class میشه 1,690,000......!!! ???
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    من کاملا با نظر وحید جان موافقم،
    فقط یه چیزی می گم پس چرا اون خانم تو دفتر هواپیمایی به من گفت الاتحاد Business class میشه 1,690,000......!!! ???
    شما به مقصد بریزبن رو پرسیده بودید ؟ به من گفتن 1,190,000 تومن . حتی من گفتم به 1,200 نمیرسه؟؟؟ که گفت نه با tax همینقدر میشه !!!
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

نه من سیدنی رو پرسیده بودم..
    ولی مثل اینکه قیمت ها اخیرا پایین اومده..

مرسی با این اوصاف من می رم دنبال Al Etihad

کسی می دونه که می شه Online قیمت ها رو چک کنیم یا نه؟

من پرواز ها رو check کردم همه چی رو توضیح داده بود الا قیمت...!!!!
    Live Your Dream

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Negin Basiri
    مرسی با این اوصاف من می رم دنبال Al Etihad

کسی می دونه که می شه Online قیمت ها رو چک کنیم یا نه؟

من پرواز ها رو check کردم همه چی رو توضیح داده بود الا قیمت...!!!!
    بهترین راه همین آژانسهای هواپیمایی هستند. چون در ایران کار میکنن و شما میتونید همنوقت هم رزرو کنید...
    به هر حال من این سایت رو معمولا برای دیدن مسیرهای هوایی و مکانهای توقف پروازها و .... چک میکنم.
    خوبیش اینه که از بین حدود ۱۰۰ شرکت هواپیمایی سفرها رو بر اساس ارزونترین ها sort میکنه. گرچه در مورد الاتحاد یه خورده تفاوت قیمت داره. واسه همین گفتم آژانسها بهترن...
    اینم سایتش :
    http://www.vayama.com/
    ممنون

تا اونجایی که من میدونم نرخ بلیط هواپیماها مطابق با نرخ ارز متغیر هستش، پس قیمت دقیقی رو تا زمان خرید بلیط نمیشه تایین کرد. تنها حدود قیمت باید دستتون باشه..
    به عنوان مثال طبق گفته وحید جان قیمت بلیط به مقصد برزبین 1190000 هستش که ممکنه این قیمت با کمی افت یا افزایش همراه باشه، که فکر نمی کنم خیلی قابل توجه باشه ( البته اگه بحران اقتصادی دیگه ای پیش نیاد )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)