صفحه 150 از 151 نخستنخست ... 50100140141142143144145146147148149150151 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

سلام دوست عزیز

خواهش میکنم. کار مهمی نبود. من الان دیدم که یک اشتباه تایپی داشته ام و منظورم را کاملا برعکس جایی گفته ام

... و حتی سوال هم کرده اند

درست این است که ...حتی سوال هم نکرده اند

عذرخواهی میکنم بابت اشتباه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mostanad نمایش پست ها
    ممنون از شما دوستان بابت راهنمایی خوبتون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام و وقت بخیر دوستان،

آیا افراد دارنده immicard در حال حاضر اجازه ورود به استرالیا را دارند؟
    سوال یک خانم به همراه 2 فرزند ایشان است که هر 3 ایشان immicard دارای اعتبار تا 2022 را دارند.

خیلی ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط C8H10N4O2 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر دوستان،

آیا افراد دارنده immicard در حال حاضر اجازه ورود به استرالیا را دارند؟
    سوال یک خانم به همراه 2 فرزند ایشان است که هر 3 ایشان immicard دارای اعتبار تا 2022 را دارند.

خیلی ممنون
    با چه ویزایی کارت گرفتند؟
    کارت رو معمولا روی ویزاهای بریج و موقت یا پناهندگی میدهند تا تکلیف طرف مشخص بشه. اگه در استرالیا درخواست پناهندگی دادند و استرالیا رو ترک کردند این سوال هست که چطور درخواست پناهندگی دادند ولی برگشتند؟ این موردی هست که در خیلی کیسهای پناهندگی روش بحث میشه
    در حال حاضر فقط افرادی که اقامت دائم یا شهروندی دارند میتونند برگردند اون هم به شرط 2 هفته قرنطینه در هتل (که پولش هم خودشون باید بدند). بقیه ویزاها تقریبا میشه گفت هیچ کدوم اجازه ورود ندارند

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    با چه ویزایی کارت گرفتند؟
    کارت رو معمولا روی ویزاهای بریج و موقت یا پناهندگی میدهند تا تکلیف طرف مشخص بشه. اگه در استرالیا درخواست پناهندگی دادند و استرالیا رو ترک کردند این سوال هست که چطور درخواست پناهندگی دادند ولی برگشتند؟ این موردی هست که در خیلی کیسهای پناهندگی روش بحث میشه
    در حال حاضر فقط افرادی که اقامت دائم یا شهروندی دارند میتونند برگردند اون هم به شرط 2 هفته قرنطینه در هتل (که پولش هم خودشون باید بدند). بقیه ویزاها تقریبا میشه گفت هیچ کدوم اجازه ورود ندارند
    این خانم و دو فرزندشان از اتباع یکی از کشورهای جنگ زده هستند که در ایران زندگی می کنند.
    هر سه نفر آنها از استرالیا اسایلم گرفته اند و کارت immicard دریافت کرده اند.
    زمستان گذشته اجازه اقامت گرفته اند و تا بحال وارد استرالیا نشده اند.
    بخاطر شیوع فعلی نمی دانند که آیا می توانند ورود کنند یا خیر.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط C8H10N4O2 نمایش پست ها
    این خانم و دو فرزندشان از اتباع یکی از کشورهای جنگ زده هستند که در ایران زندگی می کنند.
    هر سه نفر آنها از استرالیا اسایلم گرفته اند و کارت immicard دریافت کرده اند.
    زمستان گذشته اجازه اقامت گرفته اند و تا بحال وارد استرالیا نشده اند.
    بخاطر شیوع فعلی نمی دانند که آیا می توانند ورود کنند یا خیر.
    والا اطلاعی ندارم ولی بعید میدونم بتونند وارد بشند. ولی بهترین کار اینه که از سفارت سوال کنند یا مثلا به یک ایرلاین برای بلیط زنگ بزنند و شرایط رو بهشون بگویند. ایرلاینها معمولا از این قوانین اطلاع دارند. همونطور که گفتم الان فقط اقامت دائم و شهروند میتونند وارد بشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    والا اطلاعی ندارم ولی بعید میدونم بتونند وارد بشند. ولی بهترین کار اینه که از سفارت سوال کنند یا مثلا به یک ایرلاین برای بلیط زنگ بزنند و شرایط رو بهشون بگویند. ایرلاینها معمولا از این قوانین اطلاع دارند. همونطور که گفتم الان فقط اقامت دائم و شهروند میتونند وارد بشند.
    خیلی ممنون از راهنمایی شما.
    راهکارهای شما را به آنها منتقل می کنم.

سلام
    وقت بخیر
    لطفا در مورد مسیرهایی که در حال حاضر میشه بدون مشکل ویزای ترانزیت از ایران به استرالیا رفت و برگشت راهنمایی کنید.
    قیمت پروازهای امارات خیلی زیاد شده.
    ممنون

یک سوال در مورد مالزی : اگر بلیط ایر ایشیا بگیرم ویزا کلا لازم نیست ؟ یا چون ویزای توریستی در بدو ورود صادر میشه میگن مشکلی نیست.
    اگر توریستی دو هفته ای صادر بشه برگشتم به ایران یکماه بعدش هست که زمان دوهفته ای تمام شده !!!
    یکنفر بیزحمت توضیح بده ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2323 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام وقت برای بیومتریک ویزای استرالیا بگیرم که محلشم تویه تهرانه ولی باید از سایت vfsglobal وقت بگیرم که سایتش هی ارور میده و نمیتونم وقت بگیرم. راه حل پیشنهادی دارید?
    چه اروری میده؟ الان تا مرحله Log in رفتم مشکلی نداشت. خواستی پیام بده بتونم کمک میکنم.

Junior Member

تو مرحله log in پایینش زده New user باید اول اکانت باز کنی. واردش میشم اطلاعات رو پر میکنم و سابمیت رو که میزنم دیگه جلو نمیره و این ارور رو میدهSorry, Something has gone wrong! We are unable to connect you to our appointment booking system.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)