صفحه 138 از 151 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    ایشون کل سفرشون 16 ساعته نه ترانزیت توی فرودگاه و ویزای ترانزیت لازم ندارند
    بله همونطور که شما فرمودید کل سفر حدود 16 هست و زمان ترانزیت 1ساعت و 15دقیقه. البته بعدا از پشتیبانی آژانس بهم زنگ زدند و گفتند که قبلا اطلاعات اشتباهی بهم داده بودند و همونطور که شما فرمودید چون زمان توقف کم هست نیازی به ویزای ترانزیت نیست.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_azar نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون. فقط ببخشید یه سوال دیگه دارم.
    من تو اینترنت که گشتم هیچ مطلبی در مورد اینکه ویزای ترانزیت تایلند رو نیاز دارم یا نه پیدا نکردم. برای اطمینان زنگ زدم به پشتیبانی سایت فارسی که بلیط رو ازش خریدم و اونا گفتن ویزای ترانزیت لازم دارم. شما مطمئن هستید که نیازی نیست؟ برای اطمینان بیشتر از کجا میتونم پیگیری کنم؟
    بسیار ممنونم ازتون
    دوستان خواهشن بلیت ها تون رو از سایت های ایرانی که مثل قارچ زیاد داره میشه نگیرید. افراد غیر حرفه ای زیادی هستند الان که وارد این بیزینس شدند نه اطلاعات تیکتینگ دارند و نه ویزا
    میدونید که هیچ سایت آنلاین امکان صدور هیچ نوع بلیتی رو از خودش مستقیم نداره ،و فقط نقشه واسطه بین مسافر و آژانس و یا بین مسافر و ارلاین رو بازی میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshiadxb11 نمایش پست ها
    سلام
    يكي از دوست هاي دوستم تقريباً هفت يا هشت ماه قبل نزاشتن سوار هواپيما بشه
    طرف با ويزاي توريستي اومده بود دبي. چند روز كه دبي بود ميخواست بره لائوس براي گردش. بليط هواپيمايي تايلند خريد همين شركت كه شما برداشتيد
    وقتي رفت فرودگاه سوارش نكردن گفتن زمان زيادي نميتوني تو بخش ترانزيت بانكوك بموني. يادمه 16 ساعت بايد توي سالن ترانزيت ميموند تا بره به لائوس. فكر كنم اينجور بهش گفتن كه نهايت 6 ساعت يا 12 ساعت ميتوني توي سالن ترانزيت بموني نه 16 ساعت واسه همين بايد ويزاي ترانزيت ميگرفت. الان كه راحته ويزاي تايلند بگيري
    البته شما ويزاي استراليا داري شايد فرق كنه
    اگه ميتونيد پرواز سنگاپوري بريد بهتره.
    سلام
    شرط استفاده از معافیت ویزای ترانزیت بعضی فرودگاه ها این هست که پرواز بعدی شما same date calendar باشه
    16 ساعت احتمالن میافتاده پرواز روز بعد
    مسافر مسیرش irregular بوده یعنی یه ایرانی که نه از ایران بلکه داره از یک کشوری ثالث دیگه سفر میکنه به یک کشوری به اسم لائوس که از ایرانی ها ویزا ورود از قبل نمیخواد توی این بین یه استاپی که same date calendar هم نیست میخواد توی تایلند داشته باشه ، من هم بودم به عنوان کانترمن کارت پرواز براش صادر نمیکردم

Junior Member

سلام دوستان

کسی اطلاع داره تعطیلات رسمی استرالیا برای سال 2018 از چه تاریخی شروع میشه و تا چه تاریخی هست؟
    برای گرفتن بلیط می خوام بدونم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط irmnmt نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی اطلاع داره تعطیلات رسمی استرالیا برای سال 2018 از چه تاریخی شروع میشه و تا چه تاریخی هست؟
    برای گرفتن بلیط می خوام بدونم
    توصیه میکنم شما calendar مربوط به دانشگاهی که قصد تحصیل دارید رو نگاه بندازید بعلاوه تعطیلات رسمی

قطری به کانبرا پرواز میذارد

Qatar Airways in February 2018 plans to expand service to Australia, as the airline opened bookings for Doha – Sydney – Canberra service, Subject to Government Approval
    With this new 777-300ER service, the airline’s overall service to Sydney will increase to 2 daily

First flight from Doha is scheduled on 12FEB17

QR906 DOH0810 – 0615+1SYD0725+1 – 0825+1CBR 77W D
    QR907 CBR1345 – 1445SYD1555 – 2230DOH 77W D

QR does not have local traffic rights (including online connection/stopover traffic) on Sydney – Canberra secto

Junior Member

دوستان کسی با پرواز Airasia تا حالا رفته به استرالیا؟ پروازش چطوره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط amder نمایش پست ها
    سلام،

بنظرم آخرین انتخاب هست.
    در نظر داشته باشید که عملا پرواز بسیار بهتر "تای ایرویز" قیمتشم از اون بهتر هست. فقط ایرادش اینکه اگه از 12 ساعت بیشتر تو تایلند بخواید بمونید باید ویزای ترانزیت بگیرید ولی "ایراشیا" که از مالزی میاد نیازی به ویزا ندارید.
    پرواز "ساسیرن چاینا" هم هست که برای توقف بیش از 24 ساعت ویزا لازم داره البته بهتره این مورد رو از یک آژانس خوب پرسجو کرد! ولی دو مورد بالا رو خودم مطمئن هستم

در صورت خرید بلیط رفت و برگشت هم پروازهای قطر و امارات و التحاد قیمت های خوبی میشه بلیط گرفت.
    حواستون باشه که هواپیمایی که میخواد بگیرید چقدر بار مجاز داره و چند تا چمدان اجازه میده، "ایر ایشیا" تعداد مهم نیست، فقط وزن مهم هست. بار رو هم باید حتما کنار بلیط سفارش بدید که چند کیلو میخواید، تو فرودگاهم فکر کنم 20 دلار میگیرند به ازاری هر کیلو!
    دانلود نتایج پذیرش درج شده در سایت
    Emory ,Indiana Bloomington,Drexel , Houston, UNSW
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State
    Northeastern, Colorado State ,Rochester, Georgetown, Alberta

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amder نمایش پست ها
    من چند روز پیش با AirAsia (ایرایشیا) از فرودگاه امام خمینی پرواز کردم سیدنی. پرواز به طور کلی اشکالی نداشت. کمی فاصله صندلی ها شاید کم بود ولی چون پرواز کاملا پر نبود و صندلی کناری خالی بود اذیت نشدم. خدمه پرواز (cabin crew) مؤدب بودند و کارشون را انجام میدادن. کسایی هم که توی فرودگاه امام خمینی بارها را وزن می کردند و کارت پرواز صادر می کردند بدی نبودند و کارشون را انجام می دادند. من خواستم بلیط بگیرم پرواز ٍEmirates هزینش حدود چهار و نیم میلیون تومن بود درحالی که بلیط ایرایشیا با 40 کیلو بار (به جز 7 کیلوی داخل کابین) دو میلیون و 100 هزار تومن که خب تفاوت قابل توجهی بود. اما در انتخابتون باید این موارد را هم درنظر بگیرید: (1) زمان ترانزیت توی فرودگاه کوآلالامپور (فرودگاه KLIA2) حدود 11 ساعت بود اگرچه من رفتم توی Movie Lounge دراز کشیدم و چند تا فیلم تکراری که شبکه Fox Movies اونجا داشت نشون میداد دیدم و کمی هم زمان صرف ناهار خوردن کردم و زمان زود گذشت. ضمناً مالزی ویزای ترانزیت هم نمی خواد و اگه دوست داشتید میتونید برید توی شهر هم گشتی بزنید. (2) این خط هوایی خودش را بهترین هواپیمایی ارزون قیمت میدونه بنابراین انتظار پذیرایی نداشته باشید. غذا (meal) را اگر می خواهید باید زمان خرید بلیط مشخص کرده باشید. من توی بخش دوم پرواز (از کوآلالامپور به سیدنی) را نگفته بودم کسی که بلیط صادر کرد غذا بگیره و اونم رحم نکرده بود. البته توی خود هواپیما هم میتونید برحسب «رینگت» که واحد پول مالزیه درجا ازشون بخرید. حتی آب یا پتو یا خلال دندون هم بخواهید باید پول بدید و همونجا از خدمه بخرید. خب میخوان تلافی کنن ارزون بودنشون را! (3) خیلی مهم: بار بیش از حد مشخص شده در بلیط نبرید. 7 کیلوی توی کابین را توی فرودگاه امام خمینی چک نمی کنند ولی وسایلی که میره قسمت بار را وزن می کنند و برای هر کیلو اضافه بار به مقصد کوآلالامپور 20 دلار آمریکا و به مقصد سیدنی 40 دلار آمریکا می گیرن. یعنی اگر شما حدود 12 یا 13 کیلو اضافه بار داشته باشید چیزی معادل پولی که برای خرید بلیط دادید باید جیرینگی به قول خودشون «پرداخت کنید و یا اینکه بار اضافی را خالی کنید». اگر اضافه بار کم بود ساک کابین را هم وزن می کردند و میگفتند چند کیلو توی اون جا بدین. پس حتماً به اضافه بار توجه کنید که به نظرم این شرکت فقط منتظر همین خطا از جانب مسافرهاست تا ارزون بودن را نشونشون بده!!
    نکته درمورد بار کابین: اگرچه جایی که بلیط من را صادر کرد می گفت یک ساک 7 کیلویی بیش تر نمیتونید ببرید توی کابین ولی من یه کوله پشتی داشتم که حدود 7 کیلو بود چون لپ تاپ هم توش بود و یک ساک دستی هم برداشته بودم که خودش بیش از 10 کیلو بود. بهم گیر ندادن. اضافه بارم را توی فرودگاه امام خواست توی کیف کابین جا بده دید اینم که زیاده بی خیال شد. من هر لحظه منتظر بودم گیر بدن توی مسیر سوار شدن که یه ساک بیش تر نمیشه برد یا 7 کیلو بیش تر نمیشه برد که خوشبختانه کسی کاری نداشت. چند نفر دیگه هم دیدم که دوتا ساک یا یه کوله و یک ساک اورده بودند توی کابین. البته خودم برای جابجایی این دوتا ساک قاعدتاً اذیت شدم بنابراین توصیه نمی کنم.
    به نظر من به طور کلی AirAsia برای کسایی که بچه همراهشون نیست و میتونند زان طولانی ترانزیت را تحمل کنند تفاوت قیمت قایل توجهی با پرواز امارات و حتی قطر داره و خوبه به شرطی که قصد تغییر تاریخ بلیط را نداشته باشند و یا بار اضافه بر اونچه توی بلیط مشخص شده نداشته باشند. البته این نتیجه گیری را فقط براساس تجربه اخیر خودم از همین هواپیمایی گفتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

در تکمیل مورد "ایر ایشیا":
    بار مجاز داخل کابین 7 کیلو هست که میتونید دو تا ساک به ابعاد مشخص ببرید ولی نه ابعاد رو چک میکنن نه وزن رو. من خودم حدود 9 کیلو بود بارم که چک نکردند بعد دیدم خانم و آقایی جلوی من حداقل 40 کیلو بار داشتند داخل کابین!!!! کسی چک نمیکنه بار داخل کابین رو. یکی دو کیلو رو هم تو فرودگاه معمولا نادیده میگیرند برای بار اصلی شما.

پرواز از چین هم دو توقف داره که یک موردش 38 ساعت و دیگیری 27 ساعت طول میکشه ، مزیت اصلیش اینکه دو تا ساک 23 کیلویی میتونید بیارید که بهترین گزینه واسه حمل بار حساب میشه، با قیمت الان حدود2200 تا 2600 اینا میتونید بلیطش رو بخرید. این بار رو با ایرایشیا بخواید بیارید فقط 800 تومن واسه بارتون میگرند حدودا!!!

هواپیمایی تایلند هم 30 کیلو هست بار مجازش. قیمت ها رو حتما با بار مقایسه کنید.

مورد بعدی که باید بگم اینکه واقعا داخل کابین ایرایشیا راحت نیست! درسته که از نظر خدمه و زبان انگلیسی در سطح بهتری هستند از بقیه شرق آسیایی ها ولی صندلی هاش کوچیکتر هستند و نزدیک تر! از طرف دیگه تلویزیون جلوی صندلی هم نداره که سرتون رو گرم کنید! کلا باید به در و دیوار خیره بشید یا بخوابید! البته میتونید حدود 60 تمون بدید و یک تبلت بگیرید! که خب باز تلویزیون بقیه هواپیمایی ها نمیشه! مخصوصا اینکه بقیه هواپیمایی ها محل هواپیما رو تو نقشه نشون میدند میدونید الان کجایید!

هواپیمایی تایلند در برخی موارد که زیر 12 ساعت ترانزیت داره بهترین از نظر کیفیت و قیمت محسوب میشه چراکه میتونید با حدود 2100 اینا و شاید 1800 بلیط بگیرید. قیمت هاشم در فصل های سیزن زیاد بالا پایین نمیشه برعکس بقیه هواپیمایی ها. البته هواپیمایی تالیند واسه مسیر تهران به سیدنی خوبه و برای برگشتت زیاد مناسب نیست. چرا که ترانزیت طولانی داره

واسه مسیر برگشت من سری قبل از ایرایشیا گرفتم که فقط یک و نیم ساعت بین دو تا پروازش استاپ داشت! یکمی استرس داشت! ولی زمانش زمان خوبی بود
    دانلود نتایج پذیرش درج شده در سایت
    Emory ,Indiana Bloomington,Drexel , Houston, UNSW
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State
    Northeastern, Colorado State ,Rochester, Georgetown, Alberta

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)