صفحه 139 از 151 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

پیش فرض پاسخ : تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    دوستان خواهشن بلیت ها تون رو از سایت های ایرانی که مثل قارچ زیاد داره میشه نگیرید. افراد غیر حرفه ای زیادی هستند الان که وارد این بیزینس شدند نه اطلاعات تیکتینگ دارند و نه ویزا
    میدونید که هیچ سایت آنلاین امکان صدور هیچ نوع بلیتی رو از خودش مستقیم نداره ،و فقط نقشه واسطه بین مسافر و آژانس و یا بین مسافر و ارلاین رو بازی میکنه
    سلام، میشه واسه اطلاع دوستان از پرواز China Southern Airlines اطلاعاتی بدید. بخصوص در چه مواقعی نیاز به داشتن ویزای ترانزیت هست. یکی از پروازهای این شرکت از تهران به سیدنی ، دو استاپ داره که هرکدوم زیر 5 ساعت هستند. آیا نیاز به داشتن ویزای ترانزتیت هوایی هست؟ کل پروازشم حدود 27 ساعت طول میکشه . حدود 3 ساعت در
    Beijing و 3 ساعت در Guangzhou.
    دانلود نتایج پذیرش درج شده در سایت
    Emory ,Indiana Bloomington,Drexel , Houston, UNSW
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State
    Northeastern, Colorado State ,Rochester, Georgetown, Alberta

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط mysilver نمایش پست ها
    سلام، میشه واسه اطلاع دوستان از پرواز China Southern Airlines اطلاعاتی بدید. بخصوص در چه مواقعی نیاز به داشتن ویزای ترانزیت هست. یکی از پروازهای این شرکت از تهران به سیدنی ، دو استاپ داره که هرکدوم زیر 5 ساعت هستند. آیا نیاز به داشتن ویزای ترانزتیت هوایی هست؟ کل پروازشم حدود 27 ساعت طول میکشه . حدود 3 ساعت در
    Beijing و 3 ساعت در Guangzhou.
    جهت اطلاع دوستان، من از یک آژانسی پرسیدم و گفتند که چون دو تا استاپ داره تو چین باید ویزای چین گرفته بشه! ویزای چین هم خیلی گرون هست! در حد 500 دلار اینا! به عبارتی میتونم راه های اصلی از تهران به سیدنی رو اینجوری خلاصه کنم:

1. پرواز تایلند با Thai Airways برخی موارد استاپ کمتر از 12 ساعت داره که بدون ویزا مشکلی نیست. بار هم یک چمدان ،30 کیلو مجاز هست. اگر استاپ بیشتر از 12 شد که در نیمه اول سال اینجوریه فعلا باید ویزای تایلند گرفته بشه که حدود 250 هزارتومان هزینه داره و زمانشم تو تهران 3 4 روزه، و شهرستان 5 6 روز حداقل در نظر بگیرید. قیمت پروازشم از 1.8 تا 2.4 میلیون میشه بلیط گرفت. خوبی این پرواز اینکه نوسان قیمتشم خیلی کمتر از بقیه هست. برای بلیط های دقیقه 90 ای گزینه مناسبی هست اگه ویزا داشته باشید!
    2. پرواز Air Asia از طریق مالزی که ویزا نمیخواد در هیچ شرایطی. بار رو باید سفارش بدید! تعداد چمدان ها مهم نیست! غذا رو هم باید جدا بگیرید! ( بسته به شرایط و بار از1.5 تا 3 میلیون تومن آب میخوره پرواز یک طرفه اش
    3. پروازهای امارات و قطر و التحاد هم که همیشه هستند، بشرطی مناسب میشه که بلیط رفت و برگشت بگیرید چند ماه قبل بخصوص (میشه 1400 دلار استرالیا رفت و برگشت گرفت). التحاد برخلاف بقیه 23 کیلو بار مجاز داره
    4. پرواز چین جنوبی قیمت مناسب حدود 2.5 میلیون تومن، دو چمدان 23 کیلویی، نیاز به ویزای چین

هواپیمایی های دیگه هم هستند ولی قیمت و کیفیت حساب کنی به درد نمیخورند، البته اگه کسی راه دیگه ای داره بگه تا دوستان استفاده کنن
    دانلود نتایج پذیرش درج شده در سایت
    Emory ,Indiana Bloomington,Drexel , Houston, UNSW
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State
    Northeastern, Colorado State ,Rochester, Georgetown, Alberta

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

دوستان سلام ، برای اکتبر من پرواز رفت به سیدنی و برگشت دو هفته بعدش از ملبورن به تهران گرفتم از ایرآسیا 740 دلار ، منتها بدون بار چون توریستی میرم و باری ندارم، فقط سوالم در مورد ریش تراش و سشواره که آیا میتونم ببرم داخل کابین یا نه؟ مایعات رو میدونم زیر صد میل ، اونو نمیدونم ، آخه زورم میومد برای یک ریش تراش بخوام رفت و برگشت پانصد هزار تومان بیشتر بدم ، کسی جواب سوالمو میدونه ؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    دوستان سلام ، برای اکتبر من پرواز رفت به سیدنی و برگشت دو هفته بعدش از ملبورن به تهران گرفتم از ایرآسیا 740 دلار ، منتها بدون بار چون توریستی میرم و باری ندارم، فقط سوالم در مورد ریش تراش و سشواره که آیا میتونم ببرم داخل کابین یا نه؟ مایعات رو میدونم زیر صد میل ، اونو نمیدونم ، آخه زورم میومد برای یک ریش تراش بخوام رفت و برگشت پانصد هزار تومان بیشتر بدم ، کسی جواب سوالمو میدونه ؟ ممنون
    shouldn't be a problem:
    https://www.airasia.com/my/en/baggag...ous-goods.page

You may not carry the following items into the security restricted area and in your hand luggage:

• Any Firearms & Weapons
    • Pointed/edged Sharp Objects
    • Blunt Instruments
    • Explosives and flammable substances
    • Chemical and toxic substances
    • Knives (including hunting knives, swords, and pocket knives)
    • Scissors and any other sharp/bladed objects (e.g. ice-pick, nail clippers) considered illegal by local law
    • Weapons such as whips, nan-chakus, baton, or stun gun
    • Toys guns/gun shaped items or look-alikes, hand-cuffs
    • Sporting equipment such as baseball/cricket bats, golf clubs, hockey sticks, billiard cues
    • Devices with spillable batteries
    • Aerosols (hair sprays, perfumes, medicines containing alcohol) not exceeding 0.5KG/L per article and 2.0KG/L in total weight
    • Baby strollers
    • Any other items which are deemed security hazards by local law
    • Any other items that resemble or have similar functions to the above items

This list is not exhaustive and other items may be included. We reserve the right to confiscate any item deemed as a threat to the safety of our guests.
    Apart from items on above list, some airports may have added restrictions. To ensure you comply by the rules always check with the airport before you fly.

سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mysilver نمایش پست ها
    جهت اطلاع دوستان، من از یک آژانسی پرسیدم و گفتند که چون دو تا استاپ داره تو چین باید ویزای چین گرفته بشه! ویزای چین هم خیلی گرون هست! در حد 500 دلار اینا! به عبارتی میتونم راه های اصلی از تهران به سیدنی رو اینجوری خلاصه کنم:

1. پرواز تایلند با Thai Airways برخی موارد استاپ کمتر از 12 ساعت داره که بدون ویزا مشکلی نیست. بار هم یک چمدان ،30 کیلو مجاز هست. اگر استاپ بیشتر از 12 شد که در نیمه اول سال اینجوریه فعلا باید ویزای تایلند گرفته بشه که حدود 250 هزارتومان هزینه داره و زمانشم تو تهران 3 4 روزه، و شهرستان 5 6 روز حداقل در نظر بگیرید. قیمت پروازشم از 1.8 تا 2.4 میلیون میشه بلیط گرفت. خوبی این پرواز اینکه نوسان قیمتشم خیلی کمتر از بقیه هست. برای بلیط های دقیقه 90 ای گزینه مناسبی هست اگه ویزا داشته باشید!
    2. پرواز Air Asia از طریق مالزی که ویزا نمیخواد در هیچ شرایطی. بار رو باید سفارش بدید! تعداد چمدان ها مهم نیست! غذا رو هم باید جدا بگیرید! ( بسته به شرایط و بار از1.5 تا 3 میلیون تومن آب میخوره پرواز یک طرفه اش
    3. پروازهای امارات و قطر و التحاد هم که همیشه هستند، بشرطی مناسب میشه که بلیط رفت و برگشت بگیرید چند ماه قبل بخصوص (میشه 1400 دلار استرالیا رفت و برگشت گرفت). التحاد برخلاف بقیه 23 کیلو بار مجاز داره
    4. پرواز چین جنوبی قیمت مناسب حدود 2.5 میلیون تومن، دو چمدان 23 کیلویی، نیاز به ویزای چین

هواپیمایی های دیگه هم هستند ولی قیمت و کیفیت حساب کنی به درد نمیخورند، البته اگه کسی راه دیگه ای داره بگه تا دوستان استفاده کنن
    با سلام
    شما مطمین هستید که فقط یک!! دونه چمدان با تای میشه برد؟؟؟

Junior Member

با سلام

من ویزا شدم برای یک کنفرانس علمی توی پرث استرالیا به مدت 20 روز از تاریخ ورود

سوالی که داشتم اینه که آیا من می تونم بلیطم رو واسه سیدنی یا ملبورن بگیرم و اونجا برم به دیدن دوستام و بعد بیام پرث یا نه ممکنه بعداً یا برای دفعات بعد مشکل برام ایجاد شه. یا حتماً اول ورودم به پرث باشه کنفرانس رو برم بعد از اونجا برم. آخه ترجیح من این هستش از ایران مستقیم برم سیدنی یا ملبورن و بعد از اونجا برم پرث

ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط maaaster نمایش پست ها
    با سلام

من ویزا شدم برای یک کنفرانس علمی توی پرث استرالیا به مدت 20 روز از تاریخ ورود

سوالی که داشتم اینه که آیا من می تونم بلیطم رو واسه سیدنی یا ملبورن بگیرم و اونجا برم به دیدن دوستام و بعد بیام پرث یا نه ممکنه بعداً یا برای دفعات بعد مشکل برام ایجاد شه. یا حتماً اول ورودم به پرث باشه کنفرانس رو برم بعد از اونجا برم. آخه ترجیح من این هستش از ایران مستقیم برم سیدنی یا ملبورن و بعد از اونجا برم پرث

ممنون میشم راهنماییم کنید

با سلام
    مشکلی نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    Power Electrical Engineering / University of Tehran

با سلام خدمت دوستان
    به نظرتون بلیط Air Asia رو از کجا تهیه کنیم بهتر خواهد بود؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    با سلام
    مشکلی نیست
    این رو مطمئن هستید؟ چون به من اینجوری گفتن که بهتره اول به همون شهری ورود کنید که به خاطر اون ویزا بهتون دادن! پس این حرف درستی نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maaaster نمایش پست ها
    این رو مطمئن هستید؟ چون به من اینجوری گفتن که بهتره اول به همون شهری ورود کنید که به خاطر اون ویزا بهتون دادن! پس این حرف درستی نیست؟
    به شما ویزای استرالیا رو میدن یا ویزای ورود به شهر خاصی
    مگه به هر نقطه استرالیا میشه پروازی گرفت پورت ورودی تون همون شهر باشه
    کلن استرالیا هفت هشت ها پورت ورودی هوایی بیشتر نداره بقیه مسیر رو میتونید زمینی برید مثلن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)