صفحه 134 از 151 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

پیش فرض پاسخ : Al Etihad or Emirates?

نقل قول نوشته اصلی توسط hggi نمایش پست ها
    با سلام من از استرالیا پذیرش با فاند کامل دارم. در نامه پذیرشم نوشته که هزینه پرواز رو ساپورت میکنه به مبلغ 3000 دلار. کسی هست که منو راهنمایی کنه که چطوری میتونم از این مقدار برای اولین پروازم استفاذه کنم
    سلام
    یه بلیت بیزینس یه طرفه میتونید بگیرید باهاش

پیش فرض پاسخ : Al Etihad or Emirates?

نقل قول نوشته اصلی توسط hggi نمایش پست ها
    با سلام من از استرالیا پذیرش با فاند کامل دارم. در نامه پذیرشم نوشته که هزینه پرواز رو ساپورت میکنه به مبلغ 3000 دلار. کسی هست که منو راهنمایی کنه که چطوری میتونم از این مقدار برای اولین پروازم استفاذه کنم
    احتمالا دانشگاه بهتون یه سایتی رو پیشنهاد میکنه که از طریق اون بلیط رو بخرید. یعنی خودشون آژانس هوایی رو بهتون معرفی میکنن و قیمت بلیط رو هم خود اونها تعیین میکنند. دانشگاه ما که اینطوریه یعنی سفری بریم که دانشگاه قرار باشه پولش رو بده باید از طریق آژانس مورد تایید دانشگاه بلیط بخریم.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

سلام
    بلیط یک طرفه از بریزبن یا گلد کست به تهران اوائل آوریل یا آخر مارچ چه آپشنی هست ( غیر از ایر اسیا) ؟ آنلاین که نگاه میکنم مینیموم قیمت یک طرفه 1000 دلار به بالا هست

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    سلام
    بلیط یک طرفه از بریزبن یا گلد کست به تهران اوائل آوریل یا آخر مارچ چه آپشنی هست ( غیر از ایر اسیا) ؟ آنلاین که نگاه میکنم مینیموم قیمت یک طرفه 1000 دلار به بالا هست
    دلار امریکا یا استرالیا؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    دلار امریکا یا استرالیا؟
    استرالیا
    از اسکای اسکنر سرچ میکنم ارزونترین 970 دلار از اتحاد هست.البته سایتهای دیگه آپشنهای ترکیبی از ایرلاینهایی دارند که 700 تا 1000 دلار هست ولی زمان سفر از 30 ساعت بیشتر میشه و مناسب نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering-biomaterials

سلام دوستان

برای اوایل مارچ تا حدود 15-20 ام از شیراز چه پروازی رو پیشنهاد می کنید؟ قیمت قطری از دفتر قطر ایرویز حدود 3 میلیون و 800 در میاد و قیمت از دفتر ترکیش که 2 تا استاپ داره و پرواز سوم از سنگاپور با هواپیمایی سنگاپور هست 2 و 900 درمیاد. البته استاپ اول توی استانبول 19 ساعت هست.

میشه لطفا راهنمایی بفرمایید که چه گزینه های دیگه ای دارم که قیمت مناسب و کیفیت هم خوب باشه؟پروازهای ترکیش چطورن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis64 نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای اوایل مارچ تا حدود 15-20 ام از شیراز چه پروازی رو پیشنهاد می کنید؟ قیمت قطری از دفتر قطر ایرویز حدود 3 میلیون و 800 در میاد و قیمت از دفتر ترکیش که 2 تا استاپ داره و پرواز سوم از سنگاپور با هواپیمایی سنگاپور هست 2 و 900 درمیاد. البته استاپ اول توی استانبول 19 ساعت هست.

میشه لطفا راهنمایی بفرمایید که چه گزینه های دیگه ای دارم که قیمت مناسب و کیفیت هم خوب باشه؟پروازهای ترکیش چطورن؟

19 ساعت خیلی زیاده! مگه اینکه نزدیک فرودگاه هتل بگیرید برید استراحت کنید. راه به اندازه کافی خودش طولانی هست دیگه استاپ به این طولانی ای هم خسته کننده ترش می کنه. ولی خب سنگاپور ایرلاین خیلی خوبیه. صبر کنید آقای Pearson راهنمایی می کنند.

Junior Member

سلام دوستان. من میحوام برای اوایل اپریل از امارات بلیط بگیرم به ادلاید. توقف در دبی 3 ساعت هست. به نظرتون 3 ساعت کافیه؟ شنیدم در شرایط توقف کوتاه برای چند نفر پیش اومده که پرواز از تهران تاخیر داشته و از پرواز بعدی جا موندن

نقل قول نوشته اصلی توسط keo نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میحوام برای اوایل اپریل از امارات بلیط بگیرم به ادلاید. توقف در دبی 3 ساعت هست. به نظرتون 3 ساعت کافیه؟ شنیدم در شرایط توقف کوتاه برای چند نفر پیش اومده که پرواز از تهران تاخیر داشته و از پرواز بعدی جا موندن
    بنظرم سه ساعت خوبه. فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد. تاخیر خیلی طولانی هم داشته باشه خودشون براتون احتمالا کاری انجام میدن، مثلا تو پرواز بعدی می گذارن. ولی خب ترانزیت 1 ساعت یا کمتر رو پیشنهاد نمی کنم چون استرس آوره.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keo نمایش پست ها
    اگر بلیطتون یک تکه باشه در صورت تاخیر پرواز اول مسئولیت با ایرلاین هست . فکر میکنم در این شرایط ایرلاین خودش براتون جا برای استراحت میگیره و با پرواز موجود بعدی شما رو میفرسته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)