صفحه 10 از 151 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

پیش فرض پاسخ : Al Etihad or Emirates?

دوستان کسی اطلاع داره FREIGHT کیلویی چند می افته برامون؟

ضمنا من میخوام کل بارهام رو داخل دو تا صندوق آهنی بذارم. به نظرتون به صرفه نیست؟ تا اینکه بخوام پول کارتن و بسته بندی اینجا رو بدم و تازه اگه استرالیا هم گیر بدن دوباره باید این هزینه رو پرداخت کنم. تازه این صندوقها برام می مونه و موقع اسباب کشی و برگشت باز میتونم ازشون استفاده کنم.

بنظرم استفاده از صندوق خیلی به صرفه باشه.

تنها سؤالی که مطرحه اینه که محدودیت ابعاد و وزن هر واحد بار در فریت چه قدره؟
    ویرایش توسط sina84 : December 17th, 2009 در ساعت 08:52 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Iran, Karaj

نقل قول نوشته اصلی توسط sina84 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره FREIGHT کیلویی چند می افته برامون؟

ضمنا من میخوام کل بارهام رو داخل دو تا صندوق آهنی بذارم. به نظرتون به صرفه نیست؟ تا اینکه بخوام پول کارتن و بسته بندی اینجا رو بدم و تازه اگه استرالیا هم گیر بدن دوباره باید این هزینه رو پرداخت کنم. تازه این صندوقها برام می مونه و موقع اسباب کشی و برگشت باز میتونم ازشون استفاده کنم.

بنظرم استفاده از صندوق خیلی به صرفه باشه.

تنها سؤالی که مطرحه اینه که محدودیت ابعاد و وزن هر واحد بار در فریت چه قدره؟
    من چند روز پیش تماس گرفتم با ارسال بار اتحاد (البته جای دیگه هم تماس گرفتم ولی اینجا قیمت بهتر بود). ظاهرا قیمت بار بستگی به میزان بار داره و هرچی بار بیشتر باشه به ازای هر کیلو ارزون تر تموم میشه. من گفتم که حدود 50 کیلو بار دارم به من گفت هر کیلو در میاد $3.30، البته ظاهرا موقع تحویل گرفتن اجناس هم باید مالیات و هزینه دفتری پرداخت کرد (با محاسبات من برای 50 کیلو حدودا درمیاد $50).
    صندوق آهنی خوب محکمه و موندگار هم هست اما خوب اگر وزرنش زیاد باشه هزینه رو زیادتر میکنه.
    اینجا هم مطالعه کنی بد نیست، اطلاعات تکمیل تری پیدا میکنی:
    http://www.migranthelp.com/phpbbfa/v...427&highlight=

رشته و دانشگاه

رشته و دانشگاه

سلام به همگی،

امروز با کارگو ETIHAD تماس گرفتم. گفت صندوق مشکلی نداره. 45 کیلو: 360$ و 100 کیلو: 420$. طبعا 100 کیلو خیلی بصرفه هست. این مبلغ مجموع قیمت (45 یا 100*قیمت هر کیلو) + عوارض هست. گفت صندوقت از نظر ما مشکلی نداره. صندوق من: 14 کیلو وزن + ابعاد: 97.53.37 سانت جنس آهنی هست.

برای من که از سیدنی تا آدلاید با QUANTAS میرم گفت بارتون همون آدلاید تحویل میشه. شماره موبایلش رو داد تا 5 روز قبل پرواز باهاش تماس بگیرم و بگه دقیقا کجا برم. گفت از فروزگاه مهرآباد هم میشه FREIGHT کرد. لزومی نداره بکوبی بری فرودگاه امام خمینی. ظاهرا هر کدوم از این شرکتها دفتری مستقر در فرودگاه دارند برای هماهنگی.

کارگو امارات هم تقریبا همین قیمت در میاد فقط گفت یک هفته بعد خودتون میرسه.

در مورد مواد غذایی گفت آبکی نباشه (ترشی ، آبلیمو و...) وگرنه باید بری گواهی بهداشت بگیری. ساختمونش هم در یوسف آباده.

Junior Member Erfan_F آواتار ها

Question mileage in skywards with emirates airline!!

سلام به همه‌ همراهان همیشگی من در طول این مسیر بلند تا این تاپیک،

دوستان با اجازتون من خیلی‌ عجله ای‌ تونستم یک پرواز با خط هوایemiratesرو پیدا کنم که به زمان حرکتم بخوره،و از قبل در سایت skywards عضو بودم اما mileage همچنان صفر است.
    اما این بار موقعهٔ خرید بلیط از یک دفتر هواپیمایی فرصت نکردم هنگام ok کردن بلیطم Skywards No. رو به اپراتور مربوطه بگم که از همون ابتدا با مشخصاتم وارد کنه،و فکر می‌کردم که بعدن خودم می‌تونم با داشتن مشخصات بلیطم ,از طریق سایت عضویتم رو رو در سایت skywards اثبات کنم و mileage رو update کنم.اما متاسفانه الان که دارم چک می‌کنم میبینم سایت emirats یک پیغام خطا میده مبنی بر اینکه باید برای آپدیت کردن یه مقدار مشخصی‌ mileage داشته باشی‌ بعد پرواز خودمو انتخاب کنم ,تا add بشه به mile.

حالا سوال من اینه که کسی‌ قبلا همچین کاری رو انجام داده ؟! یا اصلا من از لینک اشتباهی‌ دارم این در خواستو از این emirates می‌کنم؟!! یا کلا این کار الان دیگه نشدنی‌ هست؟؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    چهار چوب نگاه ما زمینی است ، اما برآیند اندیشه ما جنبه آسمانی نیز پیدا می کند . ........

پیش فرض پاسخ : mileage in skywards with emirates airline!!

با سلام به همگی

به تازگی هواپیمایی Qatar Air Ways پرواز به استرالیا در این دو مسیر رو گذاشته
    تهران / مشهد - دوحه - ملبورن
    تهران / مشهد - دوحه - سیدنی

از نظر قیمت اختلاف زیادی با الاتحاد و امارات داره و فکر میکنم مقرون به صرفه خواهد بود.
    قیمت ها رو میتونید از سایت خودشون چک کنید www.qatarairways.com
    از نظر نوع پروازها و امکانات هم با توجه به پلان و عکس های کابین میشه گفت بسیار خوبه. پلان و عکس های کابین اوناع هواپیماها رو هم میتونید اینجا چک کنید.
    http://www.airliners.net/aircraft-data/

نکته اینجاست که با استفاده از سایت این ایرلاین میتونید پروازهای مختلف رو چک کنید ، قیمت ها رو مقایسه کنید ، تعداد توقف ها و نوع هواپیماها و امکانات رو مقایسه کنید و از همه مهمتر حتی در خلال فرایند بوکینگ میتونید صندلی مورد نظر خودتون رو هم از هم اکنون رزرو کنید. در آخر هم با در دست داشتن پرینت رزرو اینترنتی به نزدیک ترین دفتر ایرلاین قطر ایر ویز مراجعه و بلیط خودتون رو در قبال پرداخت وجه نقد دریافت کنید.

در مورد بار:

بار همراه مسافر داخل کابین

اکونومی : یک بسته نهایتا 7 کیلویی
    بیزنس : دو بسته نهایتا و مجموعا 15 کیلویی
    فرست کلاس : دو بسته نهایتا و مجموعا 15 کیلویی

بار ارسالی

اکونومی : 20 کیلو مجاز - اضافه بار نهایتا تا سقف 32 کیلو از قرار هر کیلو 26600 تومان
    بیزنس : 30 کیلو مجاز - اضافه بار نهایتا تا سقف 52 کیلو از قرار هر کیلو 26600 تومان
    فرست کلاس : 40 کیلو مجاز - اضافه بار نهایتا تا سقف 52 کیلو از قرار هر کیلو 26600 تومان

فقط برای خودم یک سوال پیش اومده که از دوستان با تجربه در پروازهای بین المللی تقاضا دارم جواب بدن

شنیدم که لپ تاپ و کیفش و همچنین کیف کتشلوار جزو اون 7 کیلو بار دستی همراه (Carry-On Baggage) محسوب نمیشه. آیا این درسته ؟

من قصد دارم یک کوله به وزن 7 کیلو و یک کیف لپ تاپ (که قاعدتا توش فقط یک لپ تاپ باشه) رو ببرم داخل کابین . آیا مجاز خواهم بود ؟ آیا اگر این پروسه در فرودگاه ایران با موفقیت طی بشه در فرودگاه بعدی مثلا دوحه هم مجددا به من اجازه خواهند داد تا هم کوله و هم لپ تاپ رو ببرم داخل هواپیما ؟ میترسم اونجا مجبورم کنند که بین کوله و لپ تاپم یکی رو انتخاب کنم !!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ausmigrant نمایش پست ها
    با سلام به همگ

به تازگی هواپیمایی Qatar Air Ways پرواز به استرالیا در این دو مسیر رو گذاشته
    تهران / مشهد - دوحه - ملبورن
    تهران / مشهد - دوحه - سیدنی

از نظر قیمت اختلاف زیادی با الاتحاد و امارات داره و فکر میکنم مقرون به صرفه خواهد بود.
    قیمت ها رو میتونید از سایت خودشون چک کنید www.qatarairways.com
    از نظر نوع پروازها و امکانات هم با توجه به پلان و عکس های کابین میشه گفت بسیار خوبه. پلان و عکس های کابین اوناع هواپیماها رو هم میتونید اینجا چک کنید.
    http://www.airliners.net/aircraft-data/

نکته اینجاست که با استفاده از سایت این ایرلاین میتونید پروازهای مختلف رو چک کنید ، قیمت ها رو مقایسه کنید ، تعداد توقف ها و نوع هواپیماها و امکانات رو مقایسه کنید و از همه مهمتر حتی در خلال فرایند بوکینگ میتونید صندلی مورد نظر خودتون رو هم از هم اکنون رزرو کنید. در آخر هم با در دست داشتن پرینت رزرو اینترنتی به نزدیک ترین دفتر ایرلاین قطر ایر ویز مراجعه و بلیط خودتون رو در قبال پرداخت وجه نقد دریافت کنید.

در مورد بار:

بار همراه مسافر داخل کابین

اکونومی : یک بسته نهایتا 7 کیلویی
    بیزنس : دو بسته نهایتا و مجموعا 15 کیلویی
    فرست کلاس : دو بسته نهایتا و مجموعا 15 کیلویی

بار ارسالی

اکونومی : 20 کیلو مجاز - اضافه بار نهایتا تا سقف 32 کیلو از قرار هر کیلو 26600 تومان
    بیزنس : 30 کیلو مجاز - اضافه بار نهایتا تا سقف 52 کیلو از قرار هر کیلو 26600 تومان
    فرست کلاس : 40 کیلو مجاز - اضافه بار نهایتا تا سقف 52 کیلو از قرار هر کیلو 26600 تومان
    اطلاعاتتون در مورد پروازهای قطر تا حدودی درست هستش اما چند نکته حائز اهمیته . اول اینکه قطر برای سیدنی پرواز مستقیم هنوز نگذاشته و از مسیر سنگاپور اینکار رو انجام میده که هزینش بسیار بیشتر از سایر پروازهاست و دوم اینکه این خبر زیاد هم جدید نیست چون چند ماهی هست که این داستان شکل گرفته و بحثش قبلا هم توی همین تاپیک ،فکر میکنم که انجام شد و نکته آخر اینکه پرواز به ملبورن قطر در حدود 600 تومان در میاد که حدود 100 تومان کمتر از پرواز الاتحاد هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ausmigrant نمایش پست ها
    فقط برای خودم یک سوال پیش اومده که از دوستان با تجربه در پروازهای بین المللی تقاضا دارم جواب بدن

شنیدم که لپ تاپ و کیفش و همچنین کیف کتشلوار جزو اون 7 کیلو بار دستی همراه (Carry-On Baggage) محسوب نمیشه. آیا این درسته ؟

من قصد دارم یک کوله به وزن 7 کیلو و یک کیف لپ تاپ (که قاعدتا توش فقط یک لپ تاپ باشه) رو ببرم داخل کابین . آیا مجاز خواهم بود ؟ آیا اگر این پروسه در فرودگاه ایران با موفقیت طی بشه در فرودگاه بعدی مثلا دوحه هم مجددا به من اجازه خواهند داد تا هم کوله و هم لپ تاپ رو ببرم داخل هواپیما ؟ میترسم اونجا مجبورم کنند که بین کوله و لپ تاپم یکی رو انتخاب کنم !!!
    سلام دوست عزیز
    دیگه انقد هم حساس نیست، من خودم با امارات اومدم (اکونومی)، بارم 27 کیلو بود که هیچی ازم اضافه نگرفتن، (اینطور که شنیدم ایرلاین ها 20 کیلو برای اکونومی میزنن که tax اضافی ندن ولی عملا تا 30 کیلو رو قبول میکنن). بعدش من 3 تا بسته بردم داخل هواپیما (کیف لپ تاپ، 2 تا کوله ) که جمعش فکر بیشتر از 7 کیلو بود. آخه 20 کیلو خیلی ستمه، خود چمدون 5 کیلو میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Iran, Karaj

دوستان سلام،
    این اطلاعات رو راجع به وسایلی که میشه داخل هواپیما برد مستقیما ار بلیطم دارم میزنم و فکر کنم منبع بسیار معتبریه. البته بلیط من از قطره ولی بقیه ایرلاین ها هم کم و بیش باید همینطور باشن.

Cabin baggage:
    -Economy class passengers can take 1 piece of hand luggage in the aircraft cabin. Maximum weight = 7 kg.
    Maximum dimensions: 50*37*25 cm
    The following items are allowed:
    One small size briefcase or ladies handbag
    One coat or one cape or one blanket
    One umbrella
    One pair of crutches or walking stick
    One small camera / binoculars
    An infant carrying basket or invalid's fully collapsible

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)