صفحه 101 از 151 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Optometry, Tehran University of Medical Sciences

پیش فرض پاسخ : پروازهای بین ایران و استرالیا

سلام دوستان
    اگر پرواز قطری رو از سایت قطری رزرو کنم و بدلیل نیومدن ویزام مجبور بشم که تاریخش رو به تعویق بندازم، با فرض اینکه تو همون کلاس پروازی جا داشته باشه، چقدر جریمه میشم؟ کسی میدونه؟ ممنون
    سابکلاس 574، دلیوری 1 آوریل، دریافت فایل نامبر 2 آوریل، درخواست CV 3 آوریل، درخواست مدیکال 6 آوریل، ارسال مدیکال 13 آوریل، شروع دوره 23 جون، گرنت ویزا 27 می 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط mardomak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر پرواز قطری رو از سایت قطری رزرو کنم و بدلیل نیومدن ویزام مجبور بشم که تاریخش رو به تعویق بندازم، با فرض اینکه تو همون کلاس پروازی جا داشته باشه، چقدر جریمه میشم؟ کسی میدونه؟ ممنون
    این اتفاق برا من افتاد. تعویق انداختن یک بار میشه. به شرطی که جا خالی باشه. اگر زمان جدید گرونتر باشه باید پول بدین. اما اگه ارزونتر باشه هیچی بهتون نمیدن. و اگر کلا کنسل کنید ۱۵۰ تا جریمه می‌گیرن. برا اظمینان بیشتر به دفتر مرکزی قطری تو تهران تماس بگیرید و دبل چک کنید.
    سابکلاس 574 - دلیوری: 5 فوریه - دریافت شماره پرونده: 10 فوریه - درخواست مدیکال: 19 فوریه - انجام مدیکال: 22 فوریه - ارسال آنلاین مدیکال: 24 فوریه - گرنت ویزا:27-مارچ (شروع دوره: ۱۷ أپریل)
    Smile

Senior Member

دوستان من یک پرواز ارزون از بریزبن به تهران و برگشت پیدا کردم که توی کوالالامپور باید هواپیمایی رو عوض کنم ازشون سوال کردم که بار خود به خود منتقل میشه گفت که باید موقع چک این کردن ازشون بپرسم که میشه یا نه. استاپ رفت 4 ساعته که فکر میکنم کافی باشه ولی برای برگشت فقط 1.20 هست. میشه توی این زمان بار رو گرفت و برای پرواز بعدی چک این کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    دوستان من یک پرواز ارزون از بریزبن به تهران و برگشت پیدا کردم که توی کوالالامپور باید هواپیمایی رو عوض کنم ازشون سوال کردم که بار خود به خود منتقل میشه گفت که باید موقع چک این کردن ازشون بپرسم که میشه یا نه. استاپ رفت 4 ساعته که فکر میکنم کافی باشه ولی برای برگشت فقط 1.20 هست. میشه توی این زمان بار رو گرفت و برای پرواز بعدی چک این کرد؟
    سلام
    اگر يك ايتيكت نامبر داريد بايد خودشون بار رو انتقال بدن
    موقعي بايد بار رو تحويل بگيريد كه مثلن دو تا بليت جدا جدا خريداري كرده باشيد

Junior Member

دوستان واسه 4 جون پرواز امارات میخوام بگیرم. البته از استانبول به ملبورن. قیمت 2،700. از آژانس. به نظرتون خوبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Neginp نمایش پست ها
    دوستان واسه 4 جون پرواز امارات میخوام بگیرم. البته از استانبول به ملبورن. قیمت 2،700. از آژانس. به نظرتون خوبه؟
    بله قيمت خوبي هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Optometry, Tehran University of Medical Sciences

سلام
    بالاحره از قطریه بلیت اینترنتی برای بریزبن خرید کردم. توی بلیت اینترنتی که برام ایمیل کردن یک جمله هست که منظورشو درست نمی فهمم.
    THE CARD USED FOR PAYMENT NEEDS TO BE PRESENTED AT TIME OF CHECK-IN. QATAR AIRWAYS RESERVES THE RIGHT TO DENY BOARDING OR COLLECT A GUARANTEE PAYMENT (IN CASH OR FROM
    ANOTHER CARD) IF THE CARD ORIGINALLY USED FOR THE PURCHASE CANNOT BE PRESENTED BY THE CARDHOLDER AT CHECK-IN OR WHEN COLLECTING THE TICKETS.

یعنی مثلا من که با کارت پارسیان بلیت رو خریدم موقع سوار شدن و چک این باید کارتم همراهم باشه؟ چه نیازی هست آخه؟
    سابکلاس 574، دلیوری 1 آوریل، دریافت فایل نامبر 2 آوریل، درخواست CV 3 آوریل، درخواست مدیکال 6 آوریل، ارسال مدیکال 13 آوریل، شروع دوره 23 جون، گرنت ویزا 27 می 2014

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط mardomak نمایش پست ها
    سلام
    بالاحره از قطریه بلیت اینترنتی برای بریزبن خرید کردم. توی بلیت اینترنتی که برام ایمیل کردن یک جمله هست که منظورشو درست نمی فهمم.
    THE CARD USED FOR PAYMENT NEEDS TO BE PRESENTED AT TIME OF CHECK-IN. QATAR AIRWAYS RESERVES THE RIGHT TO DENY BOARDING OR COLLECT A GUARANTEE PAYMENT (IN CASH OR FROM
    ANOTHER CARD) IF THE CARD ORIGINALLY USED FOR THE PURCHASE CANNOT BE PRESENTED BY THE CARDHOLDER AT CHECK-IN OR WHEN COLLECTING THE TICKETS.

یعنی مثلا من که با کارت پارسیان بلیت رو خریدم موقع سوار شدن و چک این باید کارتم همراهم باشه؟ چه نیازی هست آخه؟

سلام
    بله منظورش همينه، كارتى كه براى خريد بليت استفاده شده موقع check in ميبايست همراهتون باشه ، در غير اينصورت ميتونن مبالغى به عنوان گارانتى شما را شارژ كنند يا أجازه سوار شدن به هواپيما به شما ندهند.
    دليلش شايد اين باشه كه بانكهاى ايران با بانكهاى جهانى ارتباط خوبى ندارن و master و visa اينجا نيست.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

پرواز امارات که تو سایتش نوشته علاوه بر کری آن 7 کیلو میتونیم یه کیف دستی خانمانه ببریم، واسه این کیف دستی ابعاد تععین نکرده. آخه الان من یه کیف دستیمو میتونم ببرم که تقریبا بزرگه و تا 3 کیلو هم توش جا میشه. میتونم اینو به اضافه کری آن داخل هواپیما ببرم؟

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط Neginp نمایش پست ها
    پرواز امارات که تو سایتش نوشته علاوه بر کری آن 7 کیلو میتونیم یه کیف دستی خانمانه ببریم، واسه این کیف دستی ابعاد تععین نکرده. آخه الان من یه کیف دستیمو میتونم ببرم که تقریبا بزرگه و تا 3 کیلو هم توش جا میشه. میتونم اینو به اضافه کری آن داخل هواپیما ببرم؟
    اگه خیلی پرش نکنید که باعث شک کردن بشه، موردی نداره.
    وسایل خوراکی و از این قبیل در کیفتون نباشه بهتره.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)