صفحه 12 از 151 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

پیش فرض پاسخ : Al Etihad or Emirates?

سلام. نمیدونم الاتحاد قیمتهاش رو بالا برده، یا توی این زمانی‌ که من می‌خوام بلیت بگیرم اینجوری هست . به نظر شما این قیمتها منطقی‌ میان؟
    One passenger, Economy, one way ticket in July

Emirates : $945
    Etihad : $1024
    Qatar : $1212
    هر ۳ پرواز فقط ۱ تغییر هواپیما، معطلی در فرودگاه ‌،۳:۳۰ ,۲:۳۰، ۵:۳۰
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

سلام جهان جان، خوبی؟

امارات معقوله ولی اتحاد قیمت بالا داده. من که 30 ژانویه پرواز داشتم، 722 تا دادم. تازه یه پرواز هم با کانتاس از سیدنی به آدلاید داشتم.

در کل قیمت اتحاد گرون گفته. البته شایدم قیمتها کلا امسال رفته باشه بالا که من بیخبرم.

Member
    رشته و دانشگاه

کسی‌ با قطر پرواز نکرده؟ آخه من چون زانو درد دارم همه میگن بوئینگ خیلی‌ راحتتر هست. اینم مشخصات هواپیماها

Emirates: Boeing77w----->-------->-----Airbus 340 945$

Etihad : Airbus 319------->------>----Airbus 340-500 1024$

Qatar: Airbus 320------->------->-------- Boeing77L 1064$
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Junior Member

پیش فرض پرواز برگشت از استراليا به ايران

دوستان كسي هزينه بليط برگشت از استراليا (ملبورن) به تهران رو داره؟

من با هواپيمايي قطر كه چك ميكنم بليط اكونومي رفت و برگشت به ملبورن 1100دلار است در حاليكه فقط قيمت بليط برگشت از ملبورن به تهران (اكونومي) حدود 1500 دلار(منظورم اينه كه از استراليا بخواهيم برگرديم و از اونجا بليط بخريم هزينه بيش از دوبرابر رفت تموم ميشه)
    اگه ما بليط رفت، و برگشت براي 3 ماه ديگه بگيريم كسي اطلاع داره كه ميشه بليط برگشت را تاريخش رو عوض كنيم( مثلا سه ماه ديگه بر نگرديم فرضا يك سال ديگه برگرديم) يا اگه نشد پس بديم اينطوري در هزينه برگشت خيلي صرفه جويي ميشه.

پیش فرض پاسخ : پرواز برگشت از استراليا به ايران

نقل قول نوشته اصلی توسط m نمایش پست ها

من با هواپيمايي قطر كه چك ميكنم بليط اكونومي رفت و برگشت به ملبورن 1100دلار است در حاليكه فقط قيمت بليط برگشت از ملبورن به تهران (اكونومي) حدود 1500 دلار(منظورم اينه كه از استراليا بخواهيم برگرديم و از اونجا بليط بخريم هزينه بيش از دوبرابر رفت تموم ميشه)
    اگه ما بليط رفت، و برگشت براي 3 ماه ديگه بگيريم كسي اطلاع داره كه ميشه بليط برگشت را تاريخش رو عوض كنيم( مثلا سه ماه ديگه بر نگرديم فرضا يك سال ديگه برگرديم) يا اگه نشد پس بديم اينطوري در هزينه برگشت خيلي صرفه جويي ميشه.
    ما بلیط یک ماهه ، 45 روزه ، سه ماهه، شش ماه و یک ساله داریم.
    این بدان معانی نیست که شما مثلاً می خواهید سه ماه دیگر برگردید، بلکه یعنی این بلیط تا چه تاریخی اعتبار دارد. شما می توانید بلیط یک ساله داشته باشید ولی دو روز دیگر برگردید.
    هر چه بلیط اعتبارش کمتر باشد قیمتش ارزان تر است. هر چه بلیط ارزانتر باشد تعقیر تاریخ آن با جریمه ی بیشتری است. و بالعکس
    همانجور که گفتم توی هر پرواز کلاسیفیکیشین ها مختلفی وجود دارد انواع اقسم اکونومی. ممکن است یک بلیط اکونومی یک ساله از یک بلیط بیزینس گرانتر در بیاید. قیمت بلیط بستگی دارد که توی اون لحظه توی چه کلاسیفیکیشنی جا می دهد.
    نکته ی دیگر اینکه همیشه بلیط رفت و برگشت از یک بلیط رفت خالی + برگشت خالی ارزانتر در می آید. شما وقتی بلیط رفت برگشت می خرید برای مسیر برگشت فقط 30 درصد رفت هزینه پرداخت می نمایید.

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : سوالات شما در مورد پروازهای بین ایران و استرالیا

من امروز از قطری واسه ۴ جولای ملبورن بلیت گرفتم. یک سره ۶۴۵۵۰۰۰ ریال خود متصدیش یه برگه پرینت شده علاوه بر بلیت بهم داد که توش نوشته بود بار مجاز ۳۰ کیلو. گفت چون توی بلیت نوشته ۲۰ کیلو این برگه رو داشته باش که برات ۳۰ کیلو مجاز رد کنن.

Junior Member ladan205 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture, Deakin University

پیش فرض پاسخ : پرواز برگشت از استراليا به ايران

نقل قول نوشته اصلی توسط m نمایش پست ها

اینکه شما اگر بخواین از استرالیا بلیت بگیرین گرونتره درسته ! اونم واسه اینکه اونجا marketing بهتری داره واسه همین گرونتر میفروشن . پس به نفع هست که از همینجا بلیت بگیریم . ما که واسه ۲۳ june با امارات به مقصد ملبورن رزرو کردیم یکساله رفت برگشت ۱،۵۹۲،۰۰۰تومان از طریق شیراز- دوبی‌ - ملبورن و بالعکس. آخه نمیخواستیم پروازمون از تهران باشه. البته این با هزینه پرواز ایران ایر به دوبی‌ هم هست و از اونجا با امارات تا ملبورن با یک توقف در مالزی ! ( قیمتش فرق نداره با یکسره تا ملبورن . ولی‌ اینجوری حداقل یه خستگی‌ وسط راه در می‌کنیم ! یکم پیاده روی می‌کنیم توی فرودگاه مالزی تا واسه سانس بعد پرواز آماده بشیم ! ! ضمن اینکه چمدونها هم مستقیم از همین شهر خودمون شیراز میره ملبورن و دردسر بارکشی هم نداریم ! تازه ریسک پرواز هم کمتره اینجوری ! )

سایر نرخ‌ها با امارات واسه اون تاریخ :
    یکسره با احتساب پرواز شیراز تا دوبی و دوبی‌ تا ملبورن ۹۵۶،۰۰۰تومان
    دوسره شش ماهه شیراز - دبی- ملبورن و بالعکس ۱،۳۶۰،۰۰۰ تومان
    (تو همهٔ این قیمت‌ها پرواز بین شیراز تا دوبی‌ با ایران ایر هست )

واسه اطلأعتون زمانی‌ که بلیط رزرو کردم قیمت پرواز رو با شرکتهای قطر و اتحاد هم چک کردم که اینجا میزارم :
    قطر ایر لاینز : شیراز - دبی - ملبورن بلیت دوسره ۱،۷۷۰،۰۰۰ تومان
    از تهران بلیت دوسره ۱،۴۳۰،۰۰۰ تومان

اتحاد: از تهران بلیت دوسره ۱،۲۲۴،۰۰۰ تومان

دیگه بقیه حساب کتابا با خودتون !

** اگر تا تاریخ مهلتی که واسه خرید بلیت برگشت گذاشتن نخواستید برگردید مبلغ بلیت رفت رو ازتون کم می‌کنن و یک ۵۰ دلار هم جریمه میدین و ما باقی‌ پول رو بهتون پس میدن. البته در ایران. یعنی‌ شما اونجا کنسل می‌کنید ولی‌ اینجا حالا وقتی‌ برگشتید یا یکی‌ از اعضا خانواده پولتونو پس میگیره از همون آژانس که بلیت گرفتید.

** هرجور حساب کنیم حتا با دادن جریمه بازم می‌صرفه . چون اونجور که من تحقیق کردم همین بلیت از اونجا ۲۲۰۰ دلار هست. البته همهٔ اینها بستگی به خودتون داره که آیا می‌خواهید توی مدت زمان برگردید یا نه. اگر قطعاً مطمئنید که تا پایان تحصیل بر نمیگردید که همون بلیط یکطرفه بگیرید . ولی‌ اگر احتمال میدید که ممکنه تا یک سال یا حتا شش ماه برگردید واسه دیدار و... خوب اونوقت به صرف هست که بلیت رو بخرید. یک ریسکه دیگه ! چون قیمت بلیت رفت برابر با ۷۵ درصد قیمت بلیت هست نه ۵۰ درصد .
    ضمنا حتا اونجا هم که رفتید بازم بهتره هروقت خواستید بیاییدو برید بگید از ایران واستون بلیت بگیرن بفرستن.

البته من فعلا خودم با همهٔ این تفاسیر هنوز منتظر ویزا نهایی هستم !!!!!!!!!!!!! ........
    ویرایش توسط ladan205 : April 22nd, 2010 در ساعت 03:47 AM
    تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار ... "حافظ"

Junior Member ladan205 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture, Deakin University

یک نکته دیگه هم بگم واسه دوستانی که از تهران و از طریق دوحه میخواید برید سعی‌ کنید پروازی رو بگیرید که ترانزیتش دوحه کم باشه . چون اونجا فرودگاه ترانزیتش خیلی‌ کوچیکه و خیلی‌ زود خسته میشید ! مثل دبی نیست که تازه وقت هم کم بیاری اگه بخوای توش دور بزنی‌ !!!......
    تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار ... "حافظ"

Junior Member fathi_engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Engineering Management - University of Queensland

سلام دوستان. یه سوال:
    بلیط هواپیما برای استرالیا (Brisbane) رو از چند وقت قبل باید رزرو کرد؟ یا اینکه هر موقع که بخوای برای فرداش جا هست؟
    یه سوال دیگه:
    از لحاظ کیفیت و قیمت در کل کدوم Airline پیشنهاد می دین؟
    ممنون از وقتی که میذارین.
    شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fathi_engineer نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال:
    بلیط هواپیما برای استرالیا (Brisbane) رو از چند وقت قبل باید رزرو کرد؟ یا اینکه هر موقع که بخوای برای فرداش جا هست؟
    یه سوال دیگه:
    از لحاظ کیفیت و قیمت در کل کدوم Airline پیشنهاد می دین؟
    ممنون از وقتی که میذارین.
    شاد باشید.
    هر چه زودتر رزرو کنید به نفعتان می باشد. برای رزرو کردن که هزینه ای نمی خواهد پرداخت نمایید.
    بهترین انتخاب به نظر من Emirate است فقط با یک توقف در دبی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)