صفحه 13 از 151 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

Junior Member fathi_engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Engineering Management - University of Queensland

پیش فرض پاسخ : سوالات شما در مورد پروازهای بین ایران و استرالیا

ممنون از پاسخ. یه سوال دیگه. اینطور که شنیدم بهتره از خود دفاتر Airlineها بلیط رزرو کرد تا آژانس ها. شما که گفتید هزینه ای نداره یعنی برم دفتر امارت بگم برای فلان روز بلیط رزرو کنید یا اینکه خودم باید اینترنتی رزرو کنم؟

من که سردر نمیارم بلیط استرالیا باید در حد 700 باشد ولی الان که تو سایت امارت یا اتحاد برای مثلاً 23 Jun میزنم میزنهامارات میزنه 1میلیون. اتحاد 2 میلیون یکطرفه !!!

یکم راهنمایی لطفاً فکر کنم که دارم یه جایی رو اشتباه میرم!
    ویرایش توسط fathi_engineer : April 25th, 2010 در ساعت 12:06 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط fathi_engineer نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ. یه سوال دیگه. اینطور که شنیدم بهتره از خود دفاتر Airlineها بلیط رزرو کرد تا آژانس ها. شما که گفتید هزینه ای نداره یعنی برم دفتر امارت بگم برای فلان روز بلیط رزرو کنید یا اینکه خودم باید اینترنتی رزرو کنم؟

من که سردر نمیارم بلیط استرالیا باید در حد 700 باشد ولی الان که تو سایت امارت یا اتحاد برای مثلاً 23 Jun میزنم میزنهامارات میزنه 1میلیون. اتحاد 2 میلیون یکطرفه !!!

یکم راهنمایی لطفاً فکر کنم که دارم یه جایی رو اشتباه میرم!
    1. خیر، بلیط های هواپیمایی قیمتی ثابت داشته و فرقی نمی کند که از خود واحد فروش ایرلاینز خریداری نمایید و یا آژانس هواپیمایی
    2. ما در ایران سیستم فروش بلیط هواپیما به صورت اینترنتی نداریم اصلاً
    3. برای رزرو کردن لازم نیست حتما به صورت فیزیکی به آژانس هواپیمایی مراجعه نمایید می توانید تلفنی هم اینکار را انجام نمایید البته باید دیکته صحیح مشخصات پاسپورتتان را بتوانید دقیق بگویید چون با یک حرف اشتباه ممکن است رزرو را از دست بدهید به خاطر جلوگیری از همین مشکل آژانس ممکن است شما را مجبور به مراجعه حضوری با به همراه داشتن پاسپورتتان بنماید. البته می توانید اسکن پاسپورت را با ایمیل برای ایشان ارسال کنید
    4. توی یک هواپیما قیمت بلیط ها با هم برابر نیستند. شما ممکن است توی قسمت اکونومی روی صندلی که نشسته اید نفر بغلی شما بلیط را دو برابر خریداری باشد. علت آن این است که صندلیهای هواپیما به کلاسیفیکیشن های مختلفی تقسیم می شود. خود صندلی منظور نیست بلکه سهمیه آن تقسیم شده است. مثلاً یک هواپیمای بوئینگ 300 نفری را در نظر بگیرید 50 seat آن به عنوان کلاسیفیکیشن V در نظر گرفته می شود 30 صندلی کلاسیفیکیشن W و 30 صندلی R و همینطور غیره .......
    کلاسیفیکیشن ها از نظر level به سه دسته ی اکونومی ، بیزینس و فرست تقسیم می شوند و از نظر اعتبار به 30 روز 60 روز 3 ماه 6 ماه و 1 سال
    هر چه بلیط level بالاتر و از نظر اعتبار زمانی طولانیتر باشد قیمت آن گرانتر ولی در عوض هزینه ی کمتری را بابت تغییر تاریخ کنسل کامل پرداخت می نمایید.

قیمت بلیط شما بستگی به این دارد که در لحظه ی رزرو توی چه کلاسی جا دهد
    پس اساساً این سوال که بیشتر دوستان می پرسند بلیط فلان مسیر قیمتش چند است اشتباه است. مثلاً ممکن است برای Brisbane با امارت از 1 میلیون تومان تا 4 میلیون تومان متغیر باشد.
    ویرایش توسط Pearson : April 25th, 2010 در ساعت 07:30 AM

با سلام

کلاسهای مختلف یک پرواز را در لینک زیر میتوانید مشاهده فرمایید:

http://en.wikipedia.org/wiki/IATA_class_codes

Junior Member ladan205 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture, Deakin University

خوب از کجا باید بفهمیم چه کلاسی گرفتیم یا اینکه می‌شه انتخاب کرد کلاس چی‌ گرفت؟؟؟؟
    تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار ... "حافظ"

نقل قول نوشته اصلی توسط ladan205 نمایش پست ها
    خوب از کجا باید بفهمیم چه کلاسی گرفتیم یا اینکه می‌شه انتخاب کرد کلاس چی‌ گرفت؟؟؟؟
    می تونید از آژانستان آن را بخواهید و یا بهش بگید فقط پایین ترین نرخ را می خواهید

رشته و دانشگاه

سلام دوست عزیز.

من زنگ زدم Etihad یه بلیط رزرو کردم که اعتبار Reserve یک هفته بود اما هنوز ویزام نیومده برا همینم توی اون یه هفته پرداخت نکردم. حالا امروز که زنگ زدم دوباره رزرو کنم گفت نمیشه که! هی ما رزرو کنیم شما پرداخت نکنین برای ما هزینه داره! برای همینم اگه میخواین، حضوراً باید بیاین و پولشو پرداخت کنین تا بهتون بلیط بدیم.

پس نمیشه هی رزرو-کنسل کرد؟! (چه نامردن...)

سلام دوست عزیز.

من زنگ زدم Etihad یه بلیط رزرو کردم که اعتبار Reserve یک هفته بود اما هنوز ویزام نیومده برا همینم توی اون یه هفته پرداخت نکردم. حالا امروز که زنگ زدم دوباره رزرو کنم گفت نمیشه که! هی ما رزرو کنیم شما پرداخت نکنین برای ما هزینه داره! برای همینم اگه میخواین، حضوراً باید بیاین و پولشو پرداخت کنین تا بهتون بلیط بدیم.

با سلام
    شما می توانید تا بی نهایت بلیط رزرو کنید و کنسل کنید، منتها آژانسها وقتی این را ندارند که برای یک مشتری وقت بگذارند و هی بلیط بگیرند و کنسل کنند. البته ایشان یک کمی بداخلاقی هم کردند. پیام خصوصی تون را چک کنید.

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

سلام دوست عزیز.

آژانس آشنا به درد همین روزا میخوره. اینم مثل همه چیز دیگه پارتی بازی میخواد.

رشته و دانشگاه

سلام دوستان.

شنیده بودم که میشه 10000 دلار استرالیا میشه با خودمون ببریم. اما امروز زنگ زدم فرودگاه گفتن که 5000 دلار بیشتر نمیشه. دوستان حالا باید چیکار کرد یعنی جیب های آدم میگردن اگه 10000 ببریم؟ در مورد فرودگاه تو استرالیا چطور. اونا چقدر اجازه میدن؟ سایت خاصی دارن؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

سلام دوستان.

شنیده بودم که میشه 10000 دلار استرالیا میشه با خودمون ببریم. اما امروز زنگ زدم فرودگاه گفتن که 5000 دلار بیشتر نمیشه. دوستان حالا باید چیکار کرد یعنی جیب های آدم میگردن اگه 10000 ببریم؟ در مورد فرودگاه تو استرالیا چطور. اونا چقدر اجازه میدن؟ سایت خاصی دارن؟

ممنون
    تا اونجا که منم میدونم ۱۰ هزار دلار بود . به کدوم فرودگاه زنگ زدید و با چه بخشی صحبت کردید ؟؟
    به هر حال اینا از لحاظ حقوقی جزو قوانین گمرکی -فکر کنم- محسوب میشه .
    بهتره به وب سایتهایی در این مورد مراجعه کنید .
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)